Пролет 2013!

Публикувай отговор
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Пролет 2013!

Мнение от rumivarna »

И аз да добавя няколко щрихи към пролетта от моята пролетна градинка :D
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Пролет 2013!

Мнение от calico »

добавяй, добавяй, още добавяй :ieeee:
ей заради тези гледки може би живея :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Пролет 2013!

Мнение от serena »

calico написа:ей заради тези гледки може би живея :angelche:
И аз съм така :dovolen: Руми, прекрасно дворче си имаш :liubov:
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
denitsavm

Re: Пролет 2013!

Мнение от denitsavm »

Прекрасна пролет! :ieeee: :ieeee:

Руми, голяма черна завист ме гризе за прекрасните ти анемонета, да им вържеш червен конец :angelche: :liubov: :liubov2:
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Пролет 2013!

Мнение от rumivarna »

:lol: :lol: Дене, синьо оченце против уроки ще им сложа :hihihi: Ами ти също имаш из дворчето анемонии и като че ли виждах подобни там :hmmm: Това е едно наистина разкошно цвете. Преди 3 години за първи път го сях от Евробулб и цветовете бяха големи колкото гербери. Май Св.Бернард или нещо подобно беше името. Извървя се махлата на село да ги гледа и да цъка, че и проверки правеха дали не били изкуствени :mrgreen: И май ги урочасаха, че повече такова разкошество не е цъфнало.
Дворчето тази година не е много за показвани и аз се чудя от къде да застана, че като фоткам да не хващам камарите със строителни отпадъци след почнатия и недовършен ремонт :snif: Не мога да намеря кой да ги изхвърли и да ми се отвори двора. Таи пролет започна и продължава под знака на ремонтите - на ранчото и в апартамента едновременно. Тотално се скапах вече :cry:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Пролет 2013!

Мнение от calico »

Пролетта много напредна! :angelche: И рамката на градината :lol: :lol: ми се разлисти, доста по-рано от миналата година, и фърля реси на поразия

Изображение

а лаленцатата вече увяхват :cry: , като стара баба са сбръчкани само за далечни снимки ставатИзображение
Изображение


но пък зеленото зеленее, та се къса
Изображение
Изображение

Изображение

Изображение

а кака Зефирина така се е развихрила на тая арка, има хиляди пъпки, очаквам чудеса от нея и ако не ги получа :svekurva: Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Deleted User 1445

Re: Пролет 2013!

Мнение от Deleted User 1445 »

Разкошотия е градинката, Калико :ieeee: А лалетата още хващат око :liubov2: Няма ли късни :hmmm:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Пролет 2013!

Мнение от calico »

Nini написа:Разкошотия е градинката, Калико :ieeee: А лалетата още хващат око :liubov2: Няма ли късни :hmmm:
Благодаря Нини, това са късните, поне за такива ги купувах, все от групите късни избирах.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Deleted User 1445

Re: Пролет 2013!

Мнение от Deleted User 1445 »

Ще трябва да питаме Юлето за някои още по-късни :lol: И при мен масово прецъфтяват, само едни папагали Тексас Флейм са още на пъпки
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Пролет 2013!

Мнение от calico »

Nini написа:Ще трябва да питаме Юлето за някои още по-късни :lol: И при мен масово прецъфтяват, само едни папагали Тексас Флейм са още на пъпки
при мен папагалите тия дни разцъфтяха, но аз имам само десетина такива, май трябва от тях да взема
вече питах Юлчето в поръчковата тема, тя ще каже
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Лук и други луковици”