Коледа и Нова Година - снимки

Модератор: scleri

lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Коледа и Нова Година - Снимки

Мнение от lila »

Наздраве, ravik , и наслука с новото фото :dovolen:
Снимките са си супер - как пищят блондинките - Уааааааааааааааааааааа
Аватар
цеци
Кафевар/ка/
Мнения: 962
Регистриран на: Ное 29, '09, 15:13

Re: Коледа и Нова Година - Снимки

Мнение от цеци »

Аз бях на гости тази година,но направих снимки за спомен...
Изображение

Изображение
Животът е трагедия за чувстващите и комедия за мислещите.Хораций
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Коледа и Нова Година - Снимки

Мнение от lila »

На Нова Година бях на вила - направихме се със съседите (да не кажа здраво се намотахме)- за щастие няма снимки :)
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Коледа и Нова Година - Снимки

Мнение от Satori »

lila написа:На Нова Година бях на вила - направихме се със съседите (да не кажа здраво се намотахме)- за щастие няма снимки :)

О, аз те разбирам :lol: Което, освен към разни умилителни младежки спомени, ме връща и към един цитат от любимия Хелър и"Параграф 22": "Беше по-лошо от посрещане на Коледа." Или нещо в тоя дух.

Друг лаф за Нова година, който обичам, е "Как изкарахте?" "Не знам, още не са ми разказвали."
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Коледа и Нова Година - Снимки

Мнение от Titi »

Ето моя символ на коледно-новогодишните празници, вече сте го виждали, но не пречи отново :D :dovolen:
Изображение
В гювеча капамата си чака реда, който малко се забавя заради дългия аператив :D Но си е добре там на топличко, даже на котето му се яде и само обикаля наоколо /хайде този път от мен да мине, няма да ви карам да разсъждаваме какво ли си мисли котето, гледайки гювеча :D :D :D /
Изображение
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Коледа и Нова Година - Снимки

Мнение от lila »

Имаш турска ангора - ооооох :oops:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Коледа и Нова Година - Снимки

Мнение от Titi »

lila написа:Имаш турска ангора - ооооох :oops:
за първи път чувам, че такава й е породата, идея си нямах. Иди в темата за животните да я видиш отблизо красавицата.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Коледа и Нова Година - Снимки

Мнение от lila »

Satori написа:
lila написа:На Нова Година бях на вила - направихме се със съседите (да не кажа здраво се намотахме)- за щастие няма снимки :)
О, аз те разбирам :lol: Което, освен към разни умилителни младежки спомени, ме връща и към един цитат от любимия Хелър и"Параграф 22": "Беше по-лошо от посрещане на Коледа." Или нещо в тоя дух.
Друг лаф за Нова година, който обичам, е "Как изкарахте?" "Не знам, още не са ми разказвали."
:lol: А аз си спомних за Тенко - колега от ВМЕИ-то, известен с яките резачки по купоните. На един от тях (седеше до мен и не пиеше) го питах - "Тенко, защо не пиеш?" Тенко ме погледна тъжно като куче и каза - "Винаги виждам началото на купоните, този път искам да видя как свършват" :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Арт и фотография”