Концерти

Или само и само да не сме си в къщи... ;)
Публикувай отговор
violi16
Кафевар/ка/
Мнения: 899
Регистриран на: Юли 25, '10, 17:00

Re: Концерти

Мнение от violi16 »

Да споделя и моето музикално вълнение днес, по случай празника на града ни , довечера на открито ще свири Веско Ешкенази.
Ще слушаме Годишните времена на Вивалди. Красота!!!!!
http://violi16.snimka.bg/flowers/2014.821675" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
gonel
Кафевар/ка/
Мнения: 952
Регистриран на: Фев 23, '10, 08:27
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 24 пъти

Re: Концерти

Мнение от gonel »

Някой ще ходи ли на Роби в Бургас.. Аз много искам, но за сега няма с кой...
И не знам дали има още билети? :snif:
Търся хибискуси Black Dragon, Magnifique, Zoey!
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17036
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Концерти

Мнение от Миша »

Днес в къщи е тихо,всички сме прегракнали и стържем като стиропор по стъкло :mrgreen: обаче едно не ми го побира акъла,кой безмозъчен идиот реши,че зала Армеец става за концерти?!И коя чавка изпи моя акъл,че да се вържа да отида там :glupav: Електрическа китара в тенекия,в едно с рев на хиляди гърла- не се чуваше нищо освен безумното кънтене на ламарините :eeeh: като сложим и претърсването с вдигнати ръце на влизане в залата -направо незабравимо изживяване :mrgreen: Почти забравих да кажа- пях ,без да мисля кой и дали може да ме чуе :mrgreen: ,Дейвид Ковърдейл си е Дейвид Ковърдейл,умее да прави шоу дори в тенекиена кутия :dovolen: ,макар тия умрели маргиритки (подгряващата група се казва така ) направо ни смразиха,вместо да подгреят :eeeh:

[video][/video]
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
radiva
Виенско кафе
Мнения: 397
Регистриран на: Ное 21, '13, 09:04
Местоположение: София

Re: Концерти

Мнение от radiva »

Мише, аз точно се възмущавах как никой не проверяваха вчера и ти прочетох коментара. Явно е имало и проверяване. А за озвучаването и ние се ядосвахме, но почти съм сигурна, че умишлено бяха намалили вокала. И въпреки всичко изживяването беше неповторимо.
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17036
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Концерти

Мнение от Миша »

Аааа,явно ние мязаме на териристи :mrgreen: ,с моята мила муцунка :hmmm:

Не,Ради,нищо умишлено няма,освен безкрайна глупост,преди някоя и друга седмица бяхме там на Брит флоид,същата идиотщина, в ламаринена кутия да се правят концерти ?! Уж се бях зарекла да не стъпя повече там,ама .... :ufff: представям си какво ще е симфоничен концерт там ,добре,че Овреме се спрях да не взема билети за Властелина
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Концерти

Мнение от Kaira »

Поздрав за Миша, radiva и всички фенове!
Извинявайте, ако е спам!

[video][/video]
radiva
Виенско кафе
Мнения: 397
Регистриран на: Ное 21, '13, 09:04
Местоположение: София

Re: Концерти

Мнение от radiva »

Благодаря, Kaira :D
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31691
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1037 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Концерти

Мнение от Мария Николова »

Kaira, споко, никакъв спам не е, момиче! :D
Можеше да е спам, само ако задаваш въпрос "Къде да си ЗАкупя разсад за чесън и семена за Дарби", например. :sgiggle:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Концерти

Мнение от Kaira »

Мария, :gush: нали съм ново другарче, ще внимавам да не сгазя лука :angelche: ! :D
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15888
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 870 пъти
Получил благодарност: 1729 пъти

Re: Концерти

Мнение от Гео, граф »

Миша написа:...Не,Ради,нищо умишлено няма,освен безкрайна глупост,преди някоя и друга седмица бяхме там на Брит флоид,същата идиотщина, в ламаринена кутия да се правят концерти ?! Уж се бях зарекла да не стъпя повече там,ама .... :ufff: представям си какво ще е симфоничен концерт там ,добре,че Овреме се спрях да не взема билети за Властелина
Мише, много се изненадах, като разбрах, че концерта ще бъде в зала Армеец. Тя е прекрасна, ама за друго. Там съм била да гледам художествена гимнатсика - залата е съвършена за спортни цели. Но концерт... Особено пък рок-концерт според мен се прави на стадион, за да има място и за звук, и за хора, и за куфеене. Бях преди години на Металика на стадион Васил Левски - яката работа :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Музика, концерти, кино, театри, купони”