Ъъъ...мотивацията...

За да не седим само пред компютрите ;-)
Публикувай отговор
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Titi »

milena02 написа:Номерът е да идеш към 11 часа. Тези, които са плували сутринта, са си отишли да обядват. А онези, които ще плуват следобед, още не са обядвали. През седмицата идеалният час е пак 10-11: народът, започващ работа от 9 часа, се е измел, а разните му там дамички не са се наспали още. Много често съм абсолютно сама в басейна.
Ихааа, в събота в 11 ч. съм там, благодаря още веднъж за информацията :dovolen:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от vodo-leika »

Благодаря за ценната информация за Родина! :tzvetentze: Аз лятото съм се заканила да посещавам, а това с картата, която може да се ползва и от други хора, не го знаех, мислех, че са поименни. :dovolen:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от milena02 »

Водолейче, то наистина на картата проформа с химикал ти написват малкото име, но още докато ти я правят, ти казват, че може да я ползвате няколко души. Идеята е оборот да става. Повечето хора си вземат карти, защото така едно посещение ти излиза към 5 лв., пък се редуват цялото семейство или правят комбина с колеги. Аз обаче си я ползвам най-егоистично цялата карта. 30 лв. струва картата за 8 посещения в басейна на БСФС-то. И тези 8 посещения са в рамките на един месец, когато искаш, тогава ходиш. За който не кисне като жаба всеки ден във водата като мен, това е хубав вариант. Обаче във въпросната Спортна палата е смрад, мръсотия, тарапана и отврат. Га бех млада плувах там и не ми правеше впечатление, ама сега имах глупостта да се изхвърля с цяла карта веднъж, докато не работеше "моя" басейн, и след първите два пъти повече не стъпих. Ей, да не помисли някой, че съм рекламен агент на "Родина"?! Напротив, мълча си обикновено като пукал, че да не ставаме голяма тълпа там, ама за форумните другари може.
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от vodo-leika »

Напълно споделям мнението ти за Родина! :daaa: Откакто открих там басейна, не съм ходила на друго място! :dovolen:
Illusion
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Ное 7, '12, 17:09

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Illusion »

След като от ноември не съм си мръднала Д-то, имам най-добри намерения от първи февруари да се хвана пак да тренирам. Сега въпроса е да се мотивирам отново. :oops:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от milena02 »

За да те вдъхновя, да ти кажа, че трите килограма, които бях качила през празниците, отгърмяха, та се не видяха. Плуване плюс сауна всеки ден, това ми беше диетата. И единственото, в което се ограничих, беше яденето на хляб и сладкиши вечер.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Titi »

milena02 написа:За да те вдъхновя, да ти кажа, че трите килограма, които бях качила през празниците, отгърмяха, та се не видяха. Плуване плюс сауна всеки ден, това ми беше диетата. И единственото, в което се ограничих, беше яденето на хляб и сладкиши вечер.
И аз да ви вдъхновя, ще ви кажа, че освен всичко друго в сауната може много интересни запознанства да се вържат. Ето какво ми се случи на мен:
Излегнала съм се в сауната и релаксирам, гол като сокол, щото тя е само за жени. Само аз и една жена сме вътре. Влиза трета и ме пита може ли да легне на пейката под мен. Отговарям с да и продължавам да си релаксирам. Чувам шумолене, настаняване, последваща тишина и после точно до ухото ми зададен въпрос: "Извинявайте, Вие да сте Тити случайно"? :shock: :shock: Ококорвам очи и се вторачвам в непознатата /гола/ жена до мен. Тя се ухилва широко и казва: "Приятно ми е, аз съм milena02" :lol: :lol: /е, без 02-то се представи, де/ :lol: :lol:
За първи път в живота си се запознавам гола с някой, също гол :shock: :lol: :shock: Казва ми, че ме познала от снимките тук, а аз съм още по-очудена, защото освен че съм без дрехи, ами съм си нахлупила и една шапка за баня на главата, защото косата ми е омазана в масла. Е, как ме позна и до днес не ми е ясно:lol:
Та мисълта ми беше, че покрай спорта освен ползата от самия спорт, не знае човек колко още приятни неща ще му се случат :D
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Illusion
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Ное 7, '12, 17:09

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Illusion »

Хммм... Лошото е, че аз сама си тренирам. Ама имам още една седмица да се мотивирам. :twisted:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от milena02 »

Ама, Titi, некои хора май се поизмихлюзихте напоследък! Все се озъртам събота-неделя да те мерна някъде, ама не съм те виждала.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Titi »

milena02 написа:Ама, Titi, некои хора май се поизмихлюзихте напоследък! Все се озъртам събота-неделя да те мерна някъде, ама не съм те виждала.
бях в събота, разминали сме се. Този уикенд съм пак на линия, днес си купих бански за плуване :dovolen:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”