Близки срещи от трети вид!

Модератор: Миша

Аватар
filiz
Виенско кафе
Мнения: 473
Регистриран на: Май 26, '12, 19:27
Обратна връзка:

Re: Близки срещи от трети вид!

Мнение от filiz »

s_t_m написа:А малките охлювчета!!! :svekurva: :svekurva: :svekurva: Най-добре е да се обират и трепят. Оставяте където най-много се въдят за през нощта дъска, метла и на сутринта те налепени отдолу. Събаряте и размачквате да не мога да си познаят физиономиите.
Е,това вече ме изкефи :lol: :hihihi:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15887
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 864 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Близки срещи от трети вид!

Мнение от Гео, граф »

Нямам време да търся подходяща тема, тази даже ми се струва баш за моя случай. Цяла зима единствената дипличка, която имам, си я гледам горе в ъгъла на етажерката и само водичка й сипвам, без да се вглеждам. Днес я свалих да я местя и ... :shock: :o :shock: :o :shock:

Ето снимките :

Изображение

Изображение

Купих си я лятос и тъй като е съвсем млада, през февруари не съм я подрязвала. Това ми прилича на паяжинен акар, ама знам ли, повече глави по-добре мислят. Казвайте с какво да я лекувам, дали да я подстрижа или и двете :arrow: ... как съм я изпуснала :ufff: :ufff: :ufff:

Имам си помощница, винаги готова да се включи ... ако не в друго, поне в снимките, а може и да пипне тук-там, да пооправи :angelche:

Изображение

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
denitsavm

Re: Близки срещи от трети вид!

Мнение от denitsavm »

Почисти с памук със спирт+вода, напръскай и полей почвата с актара :stiskam:

Памуклиика е това - въшка :nod:
Публикувай отговор

Обратно към “Отглеждане, болести, вредители, неприятели и борбата с тях”