Тема на форума

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
estrella74
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1406
Регистриран на: Юли 14, '10, 23:00
Местоположение: София

Re: Тема на форума

Мнение от estrella74 »

Аз мисля, че форума може да има нов облик и с предишните функции за редактиране и т.н.... сигурно админа нещо не е доизпипал в бързината да ни "нагизди" за празника. :daaa:
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
[img]http://media.snimka.bg/s1/1862/029967772.jpg?r=0[/img]
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10070
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 695 пъти
Получил благодарност: 1149 пъти

Re: Тема на форума

Мнение от greeneyed »

Разбира се , че искам промяна само във външния вид. :nod: То на всички не може да се угоди, но да си кажем кой от какво е доволен и недоволен. :daaa:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
НаталиГ
Кафевар/ка/
Мнения: 854
Регистриран на: Юни 23, '12, 17:51

Re: Тема на форума

Мнение от НаталиГ »

Много е хубава новата дрешка на форума!
И понеже не съм от редовно пишещите не ми липсват разните екстри, но стесненият екран определено трябва да се ремонтира. :hihihi:
Аватар
Feeriq
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Дек 13, '09, 17:58
Местоположение: Sofia

Re: Тема на форума

Мнение от Feeriq »

Много ми харесва коледната тема.Дано занапред има повечко тема да си избираме кой каквото му харесва :dovolen: :stiskam:
Аватар
vivianna444
Кана кафе
Мнения: 595
Регистриран на: Юли 29, '12, 22:06
Местоположение: Sofia

Re: Тема на форума

Мнение от vivianna444 »

:cry: и аз немога да качвам снимки вече... тръгнах да кача картичка за Коледа и :cry: и :cry: ядец!
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Тема на форума

Мнение от rumivarna »

Хубаво е, весело, шарено....ама що ги няма екстрите ;) И снимките ката недоразвити - отрязани на половина и бутоните ги няма и снимки не можеш качиш и.....Джонка, като ще правиш красоти направи ги като хората, а не като ровещо пиле :lol: :hihihi:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Тема на форума

Мнение от Магдалена »

:dovolen: Като ви чета мненията се успокоих.Вчера ,за да кача 1-2 картички се тутках с часове и пак излязоха едни такива, ню-ню.Мислех си колко съм затъпяла,че една снимка не мога да кача като хората!Пък то си имало обективно-субективни причини! :lol: :lol: Джони трупа опит на наш гръб! :hihihi:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17049
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 139 пъти
Получил благодарност: 475 пъти
Обратна връзка:

Re: Тема на форума

Мнение от Миша »

Джони,махни това кафяво,моля те :tzvetentze: ,много е затормозяващо :cry: :eeeh: ,дели си постовете с по-тъмното синичко,не натоварвай допълнително картината :eeeh:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17049
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 139 пъти
Получил благодарност: 475 пъти
Обратна връзка:

Re: Тема на форума

Мнение от Миша »

Сложи опция всеки да може да си избере "кожа" по вкуса си,който иска новия вид -нищо не променя,който иска като преди -да може да си върне стария стандартен вид
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
dal

Re: Тема на форума

Мнение от dal »

невероятно ,направо не мога да повярвам какъв куп мрънканици и претенции изсипахте , ей така заради един коледен облик за три пет дена , все едно някой ви е татуирал физиономиите за вечни времена...
какво значение има че не можете да цитирате? ами тъкмо няма да цитирате и милионите картички към мненията , които всички прикачваме по повод празниците...
пък не могли да редактирате ? толкова ли е важно това? тамън ще ви четат в оригинал на чернова и ще сте по автентични и няма си загладите правописа с мистрията ...
и снимките били наполовина , голяма работа , все едно ще качите мона лиза в оригинал тука....
не е ли по важно че е празнично , шаренко , да си почетеш , да честитиш на този онзи ?
какви неща впечатляват хората :hmmm:
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”