Доволна съм!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Доволна съм!

Мнение от ida_ili64 »

Понеже пуснах тема за некачественото,нека има такава и за добрите продукти! :dovolen:
И тук ще посоча нещо,което купувам в България с удоволствие- колбасите на фирма : "КОКО"-ще ви излъжа за произхода :hmmm: (май е Стара Загора).Както и домашната лютеница и кьополуто на "Дерони"! :daaa:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Доволна съм!

Мнение от Titi »

ida_ili64 написа:Понеже пуснах тема за некачественото,нека има такава и за добрите продукти! :dovolen:
И тук ще посоча нещо,което купувам в България с удоволствие- колбасите на фирма : "КОКО"-ще ви излъжа за произхода :hmmm: (май е Стара Загора).Както и домашната лютеница и кьополуто на "Дерони"! :daaa:
Девера ми работи като дистрибутор за Плевен на фирма Коко-Д. Сигурна съм, че си ги купувала с удоволствие преди години, защото напоследък такива боклуци бълват, че не стават за ядене. Пък и фирмата замира, собственост е на една гадина, която заля с киселина лицето на една бизнес дама. И докато лежа в ареста няколко месеца, завода съвсем замря. Сега е на свобода, но няма време за него, явно.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Доволна съм!

Мнение от ida_ili64 »

Titi написа:
ida_ili64 написа:Понеже пуснах тема за некачественото,нека има такава и за добрите продукти! :dovolen:
И тук ще посоча нещо,което купувам в България с удоволствие- колбасите на фирма : "КОКО"-ще ви излъжа за произхода :hmmm: (май е Стара Загора).Както и домашната лютеница и кьополуто на "Дерони"! :daaa:
Девера ми работи като дистрибутор за Плевен на фирма Коко-Д. Сигурна съм, че си ги купувала с удоволствие преди години, защото напоследък такива боклуци бълват, че не стават за ядене. Пък и фирмата замира, собственост е на една гадина, която заля с киселина лицето на една бизнес дама. И докато лежа в ареста няколко месеца, завода съвсем замря. Сега е на свобода, но няма време за него, явно.
:snif: :snif: :snif: Не знаех за това ...Тъжно,наистина бяха им много добри нещата преди.Но "Дерони"-то си го купих тази година-пак е хубаво! :stiskam: :dovolen:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Доволна съм!

Мнение от bouquet »

От немската верига ДМ купувам най-хубавите кухненски ролки и т. хатрия,веро, паста за зъби/ избелваща/.Всъщност само от тази избелваща паста съм видяла ефект
Търся добри хора
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Доволна съм!

Мнение от Titi »

bouquet написа:От немската верига ДМ купувам най-хубавите кухненски ролки и т. хатрия,веро, паста за зъби/ избелваща/.Всъщност само от тази избелваща паста съм видяла ефект
От немската верига ДМ купувам много, ама много неща. Вчера купих от там натрошено ленено семе, перфектно ми е да си поръсвам закуската от овесени ядки с мляко и мед. Също и многозърнести блокчета, такива като оризовите.
Отворили са нов такъв магазин в подлеза на метрото на Софийския университет.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Доволна съм!

Мнение от Satori »

За първи път чувам тази верига - явно около нас няма :hmmmmmm:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Доволна съм!

Мнение от Titi »

Satori написа:За първи път чувам тази верига - явно около нас няма :hmmmmmm:
Само три магазина в София - аз знам двата, на Мария Луиза малко преди лъвов мост, отдясно ако отиваш към гарата. И в подлеза на СУ. Има от пиле мляко там, каквото се сетиш все го има на добра цена.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Доволна съм!

Мнение от bouquet »

Абе цените ги вдигнаха/на тяхната марка т.хартия и кухненски ролки/, ама качеството си заслужава!
Търся добри хора
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Доволна съм!

Мнение от ida_ili64 »

Като ви чета и умувам,дали става въпрос за "DM"-drogerie markt?? :hmmm: Магазинът се води дрогерия,имат собствен продукти с наслов:"Denk mit"-"мисли с..."в превод.От нея си купувам спрея за предварително третиране ,таблетките за миялната машина,кърпите за нос ,с аромат на лотосд,които са ароматизирани,душ геловете,сега има една нова серия с разни екзотико-ориенталски имена ;) ,ПЗ е наистина перфектна :daaa: -купувам3 -4 вида... :Не знам как са цените в Б-я,значи ПЗ избелваща парадонтозата и чувств зъби е 0,75 Е,ТХ- бялата с щампованото ДМ е 2,15Е за 10 ролки с по 200 листа...душ геловете са между 0,65 -0,85 Е...
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Iveto
Kафенце
Мнения: 32
Регистриран на: Дек 13, '09, 10:38

Re: Доволна съм!

Мнение от Iveto »

ida_ili64 написа:Като ви чета и умувам,дали става въпрос за "DM"-drogerie markt?? :hmmm: Магазинът се води дрогерия,имат собствен продукти с наслов:"Denk mit"-"мисли с..."в превод.
:nod: Точно за същите става въпрос, само че в България цените са малко по-високи. За пастата за зъби не знам, но шампоаните и балсамите са около 3 лева, душ-гелът май също беше някъде там.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”