Ремонт на градинка

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Ремонт на градинка

Мнение от calico »

subversive написа:С нашите съседи простотиите вървят много лесно.. В такива моменти направо ми идва да наскубя всичко, да го изрина във варела и това е.. Човек се опитва да си направи кътче, на цялата къща да им е хубаво, пък..
дишай дълбоко и се успокой.

ако можеш поговори с детето, с бабата вече е късно
детето по може да разбере за какво иде реч, обясни му, децата обичат приказки.

и да не пропуснеш да вдигнеш скандал на бабата, че тя от това разбира. :evil:

и поискай й стотина лева за китки, кажи й че ще представиш фактури. в съда. :twisted:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
subversive
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1074
Регистриран на: Дек 23, '09, 08:44

Re: Ремонт на градинка

Мнение от subversive »

Не им искам парите, просто да не ми стъпват в градината повече. Така де проведохме един.. разговор :lol: , щяла вече в парка да го разхожда. Ами така де, аз влизам ли и в двора (при положение, че външната врата е затворена, това би трябвало да е достатъчен намек), тука на пъдар се превърнах, накрая ще увия всичко с няколко пласта бодлива тел и си пускам заека да варди и да гледа лошо :nod:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Ремонт на градинка

Мнение от calico »

изобщо нямах предвид да й вземаш пари, а само да я сплашиш

ама щом сте се оправили :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1356 пъти

Re: Ремонт на градинка

Мнение от ljuboznatelna »

Да подготвим един списък с растения, дето няма да ги пипа? :twisted:
Например берберис, пираканта, и разни други бодливковци?
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2432 пъти

Re: Ремонт на градинка

Мнение от Мария Николова »

при положение, че външната врата е затворена, това би трябвало да е достатъчен намек
Какъв намек, какви пет лева! :svekurva: Вервай ми като ти казвам - баби от намек не разбират. :svekurva: :svekurva: :svekurva: Без да е заключена??? :o Така друга баба може козите си да пуща в градината ти. Или бабите от цялата махала да си кажат "кражбата на цветя не е кражба". :sangry:
Момиче, не оставяй млякото непокрито, да не ти го лочат котките! :swait:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
subversive
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1074
Регистриран на: Дек 23, '09, 08:44

Re: Ремонт на градинка

Мнение от subversive »

Няма как да заключа външната врата, защото има още 2 семейства над нас (наравно изкукуригали с бабата, ама поне не пипат градината вече :lol: ) и ще се почне едно мрънкане.. Някой ден, като стана богата и известна :lol: ще си купя къща БЕЗ съседи, които да врвят в комплект с нея и едно хуубаво дворче и цялото ще си го насадя и ще го оградя с 3 метра бодлива тел :ieeemyzh:
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Ремонт на градинка

Мнение от Магдалена »

:dovolen: Това лято аз започнах от там, откъдето ти свърши - от ключ на входната дворна врата.Щото една миналата година беше решила да си прави букет от цъфналия рододендрон! Той пък тази година не цъфна.
Искаш ли да ти изпратя семенца или коренчета от дигиталис.Той е многогодишен и установих, че даже става по-красив и с наситени цветове на шарена сянка!Можеш да си направиш редичка край зида вдясно от входа.Не иска никакви грижи, болест не го лови, даже някъде четох ,че прогонва голите дребни охлювчета, дето огризват сума ти китки. :tzeluvka:
Аватар
subversive
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1074
Регистриран на: Дек 23, '09, 08:44

Re: Ремонт на градинка

Мнение от subversive »

Магдалена написа::dovolen: Това лято аз започнах от там, откъдето ти свърши - от ключ на входната дворна врата.Щото една миналата година беше решила да си прави букет от цъфналия рододендрон! Той пък тази година не цъфна.
Искаш ли да ти изпратя семенца или коренчета от дигиталис.Той е многогодишен и установих, че даже става по-красив и с наситени цветове на шарена сянка!Можеш да си направиш редичка край зида вдясно от входа.Не иска никакви грижи, болест не го лови, даже някъде четох ,че прогонва голите дребни охлювчета, дето огризват сума ти китки. :tzeluvka:
Щом гони охлювчетата- може, защото нещо много взеха да пасат наред :lol: Така де, не бих отказала да ме уцелиш с няколко семенца от дигиталис :oops: :tzeluvka:
isa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1865
Регистриран на: Ное 29, '09, 12:03

Re: Ремонт на градинка

Мнение от isa »

Не ги гони, просто те не го обичат и не го хапват по този повод. Но ако до него имаш делфиниум или хоста, ще бъдат ошушкани. При мен дигиталиса вече се е самонасял, така че още сега сей, за да имаш за догодина цвят.
Аватар
subversive
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1074
Регистриран на: Дек 23, '09, 08:44

Re: Ремонт на градинка

Мнение от subversive »

:nod: И делфиниумите, и хостите са го втасали..
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”