Ремонт или реставрация на мебели

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
Малката Ида

Re: Ремонт или реставрация на мебели

Мнение от Малката Ида »

Започна се :ieeee: :ieeee:

Преди

Изображение

След

Изображение

Очаквайте продължение :D

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
РОУЗ

Re: Ремонт или реставрация на мебели

Мнение от РОУЗ »

Ида, разкошен е станал! И бялото много хубаво подчертава формата и детайлите. :liubov2:

Аз още съм на графитена вълна, още в ранни зори теглих втора ръка и финиширах гардероба, но понеже боята е много покривна с много малък разход, ми остана във ваничката, та подкарах и два непредвидени за днес стола, да не отиде зян. :angelche:
Напоследък все забравям да снимам преди, бяха червени, може би автоемайл лак отпреди 20 години, минах ги само набързо с гъбичката и директно една ръка, докъдето ми стигна боята. :mrgreen:

Полупреди: ;)

Изображение

След: /има още тук-там да мина с малката четчица, но трябва да подкарвам прозорците, докато още е лято/

Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15887
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 864 пъти
Получил благодарност: 1729 пъти

Re: Ремонт или реставрация на мебели

Мнение от Гео, граф »

Значи разсипана съм. Зашеметена съм. Разстроена съм. Шокирана съм. Ша ревна бееееее... толкова ми харесва скрина на Малката, че ми иде да легна на пода и да рева с глас, да бия немощно с юмручета и да врещя: Искаааааааааааааммммм :potekoha: :potekoha: :potekoha: :potekoha: :potekoha:...

Край! Реших! Ще се заема (все някога 8-) ) с шкафа от началото на миналия век, който ми подари АлексАлекс, както и със скрина с огледалото и ще ги направя... още не знам как, но ще ги направя. Обещавам си, чеСна пионерска :sdaaa: !!! А вие ме следете и ме пришпорвайте и ако се разсейвам - бой :sboi: :daaa: ... Направо се поболях :eeeh: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Малката Ида

Re: Ремонт или реставрация на мебели

Мнение от Малката Ида »

Роуз :gush: цветът е Умбра :mrgreen: А формата на детайлите се подчертава от по тъмната боя,по всички ... :hmmm: фуги.Дано се разбира.
Ако увеличите снимката, се забелязва.

Свирчо :liubov: ще измислим нещо :angelche:

Преди

Изображение

След

Изображение

За днес толкова.Уморих се.

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4387
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2109 пъти
Получил благодарност: 695 пъти

Re: Ремонт или реставрация на мебели

Мнение от Emilly1212 »

Идич, :gush: убийствено се получава! Страхотно! Моля те, опиши ми техниката и каква боя ползваш - марка. :tzeluvka:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Ремонт или реставрация на мебели

Мнение от clock »

РОУЗ, каква боя използваш? Цветът е разкошен, а матовият ефект придава още по- голяма дълбочина на цвета! Сякаш потъваш в него!
Момичета, имате огромно търпение и талант! Радвам ви се! А аз съм джаста праста с баданарката :lol:
РОУЗ

Re: Ремонт или реставрация на мебели

Мнение от РОУЗ »

Фен съм на Сигма, с качествени бои е удоволствие да работиш, столовете ги опатках за 10 минути, гардеробчето още по-бързо с мечето.
На водна основа е, много гъста, от новите технологии, не остават следи от пръсти.
Най-много време ми отне всъщност избирането на цвета с тийна, каталогът голям, много нюанси... :angelche:
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: Ремонт или реставрация на мебели

Мнение от liubami »

Браво Роузи,Ида!Много,много добре са се получили нещата!Гео,чакаме снимки :stiskam:
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
Lois

Re: Ремонт или реставрация на мебели

Мнение от Lois »

Аз на Ида мебелите си ги представям индиговосини.
Deleted User 5091

Re: Ремонт или реставрация на мебели

Мнение от Deleted User 5091 »

Ето го моето проектче за следващите месеци
Първо ще го почистя от мухал, после сваляне на боята, импрегниране срещу дървояди и после :hmmm: :hmmm: :lol:
ще се рисува
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”