Айра - коледен подарък

За домашните и дивите животни
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15959
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 959 пъти
Получил благодарност: 1885 пъти

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от Гео, граф »

Не писах в тази тема, защото се срамувах, че не мога да помогна. Сега се радвам, че всичко е свършило добре, че всички са доволни, а животинката има нови стопани ! Ели, Мария и Наташа са свършили чудесна работа :sclap: :sclap: :sclap: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31824
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1180 пъти
Получил благодарност: 2895 пъти

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от Мария Николова »

Гео, граф написа:Не писах в тази тема, защото се срамувах, че не мога да помогна. Сега се радвам, че всичко е свършило добре, че всички са доволни, а животинката има нови стопани ! Ели, Мария и Наташа са свършили чудесна работа :sclap: :sclap: :sclap: !
Благодарим, Графиньо! :sbow: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
EliD
Виенско кафе
Мнения: 368
Регистриран на: Сеп 8, '10, 14:36
Местоположение: София

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от EliD »

Супер! Честно, много съм щастлива че успях да помогна, а и имах много добро предчувствие, че нещата ще станат бързо :nod: Бях сигурна, че обява в този сайт ще е добър вариант от там нещата бързо се разпространяват по мрежата.
Изтрих обявата от сайтна, защото продължават(докато я имаше обявата днес) да ми пишат на мейла.
Някой си има страхотен коледен подарък :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Аватар
naty
Кафе с мляко
Мнения: 200
Регистриран на: Яну 29, '11, 20:17
Местоположение: София

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от naty »

Много се радвам за Айра и за щастливите и нови стопани! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Поздравления за всички загрижени и съпричастни хора, които взеха участие в това добро дело! :tzvetentze: :liubov: :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31824
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1180 пъти
Получил благодарност: 2895 пъти

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от Мария Николова »

EliD написа:
Изтрих обявата от сайта,(........... )
Да, така е коректно към тези, които търсят "своето" куче. Браво, така трябва! :sclap: :sdaaa: :daaa:

Нищо, никое друго удовлетворение не може да се сравни с удовлетворението, което изпитвам, когато успея да осъществя за един човек неговото "неосъществимо" мечтание! Или неочаквано да получи един конкретен човек малка помощ от мен, когато най-много се нуждае от нея:sheart: Зная, че и ти изпитваш същото, Ели. :sbear: :sflower:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dal

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от dal »

:liubov: много се радвам , ....какво по хубаво
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31824
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1180 пъти
Получил благодарност: 2895 пъти

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от Мария Николова »

dal написа::liubov: много се радвам , ....какво по хубаво
Сред лято кучешките колибки наколо бяха към 70 лв. Тия дни ще проверя имат ли коледна прИмоция и от сега ще я взема да те чака. :daaa: :gush:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dal

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от dal »

s_t_m написа:
dal написа::liubov: много се радвам , ....какво по хубаво
Сред лято кучешките колибки наколо бяха към 70 лв. Тия дни ще проверя имат ли коледна прИмоция и от сега ще я взема да те чака. :daaa: :gush:
ти набоде ли гирлянда де амура около нея , да са зашуми , тъй....да ми е джиджено , като си легна вечер и като пафна един фас след тежкото копане през деня на коравата новозагорска почва /:shock: тва па от къде доде/ и да ми мириши на гюл + 50 грама ракия ?! :mrgreen: :ieeee:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31824
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1180 пъти
Получил благодарност: 2895 пъти

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от Мария Николова »

dal написа:
s_t_m написа:
dal написа::liubov: много се радвам , ....какво по хубаво
Сред лято кучешките колибки наколо бяха към 70 лв. Тия дни ще проверя имат ли коледна прИмоция и от сега ще я взема да те чака. :daaa: :gush:
ти набоде ли гирлянда де амура около нея , да са зашуми , тъй....да ми е джиджено , като си легна вечер и като пафна един фас след тежкото копане през деня на коравата новозагорска почва /:shock: тва па от къде доде/ и да ми мириши на гюл + 50 грама ракия ?! :mrgreen: :ieeee:

От митлосване не се наканвам да ми промият ушете. Затова в "ДондуковЪ" чух само като казваш "семена" и се засилих да запратя твоята торбичка за мен със семената при моите семена. Но трън ме убоде! :sangry: И тогава видях под 20-30 пакетчета семена кой ме боде. Шипкови клечки!!! Шведска кралица, анонимна и гирлянда на любовта. Моментално ги засадих да се вкореняват край мястото за кучешката колибка. Сега съм закрепила огледала да хващат отдалеч слънчева светлина и да я пращат към тях да ги топли под бурканите. Че в 11 часа вече е сянка там.
И под бурканите съм сложила по две х 50 гр. ракия да те чакаме. ;) :angelche: :sdrink:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от dora »

Ех , че се зарадвах да прочета товааааааааа!
Вече врънках либе като се връща да ми я доведе.
Само се страхувах как ще се получи с нашето диване ,но този вариант ме зарадва много.
Важно е и кучето да избере стопанина си.
Мери :tzeluvka: как имаш време за всичко?
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”