Свободата, Санчо ...

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 956
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Аника »

Мариана Бечева написа: ...
Питам го: "Добре де, как все на тоя род..." Отговора беше: Никога не питай как, а защо... ".
Че тъй де, спря ме да се меся там, където не ми е работа.
Видя ли, много са умни и забавни :)
Е, трудничко се гледат, но какво пък, сигурно не са си избрали случайни родители
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 956
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Аника »

calico написа: Дек 8, '18, 14:30 ...
Твоят страх може да е от ужаса, който си изпитала, от отделянето от оня прекрасен и лъчист свят и падането в материята.
Извинявай, калико, изтървах нишката, мен предимно ме е страх повече от видимите неща, не от невидимите
Аз съм сънувала всякакви неща, включително съм умирала насън, ама не се травмирам от такива сънища. Даже разбрах как умишлено да сънувам кошмари, и като ми стане скучно, си ги “поръчвам”, нещо като да си пуснеш филм на ужасите :)
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от calico »

Твоят страх сега е от съзнанието и ума.
а когато се раждаш, ти нямаш този ум, така че изобщо не става дума за такъв страх.
Казват, че отделянето на душата от лъчистите светове, когато е едно цяло с всички, и раждането й в този свят, се възприема от нея като пропадане и ужас от отделянето от сродните същества.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8525
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 896 пъти
Получил благодарност: 687 пъти

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Shami »

Хубава работа,сега и ти като Либрето си ги поръчваш,ама как става това,сподели .
Аз се страхувам от определен вид сънища,не искам да ги сънувам,мразя кошмарни видения и да сънувам умрели.Не
искам нищо да знам,щото и да ми се подсказва нещо,то първо не мога да го разгадая,после и да предположа нещо,не мога да променя нищо,само да седя и да чакам.Ми не ща.Искам си нормални сънища с рози градини и цветя,много ли искам.
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 956
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Аника »

Shami написа: Дек 8, '18, 16:39 Хубава работа,сега и ти като Либрето си ги поръчваш,ама как става това,сподели .
Аз се страхувам от определен вид сънища,не искам да ги сънувам,мразя кошмарни видения и да сънувам умрели.Не
искам нищо да знам,щото и да ми се подсказва нещо,то първо не мога да го разгадая,после и да предположа нещо,не мога да променя нищо,само да седя и да чакам.Ми не ща.Искам си нормални сънища с рози градини и цветя,много ли искам.
Аз не точно ги поръчвам, просто установих с времето, че когато заспя по гръб, сънувам кошмари, явно това не е моята поза. И понеже още като си легна, знам, че ще стане, ги приемам като филм и много не им се вързвам.
А ако искаш нормални и хубави сънища, трябва да вечеряш рано с лека храна, богатите вечери водят до тегави сънища; ама пък да не си легнеш и гладна и жадна, че тогава цяла вечер ще месиш и ще печеш :)
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8525
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 896 пъти
Получил благодарност: 687 пъти

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Shami »

Казваш,че храната и позата оказват влияние на сънищата,не се бях замисляла :hmmm:
Аватар
prijatel62
Баш кафе майстор
Мнения: 2025
Регистриран на: Юли 5, '15, 19:19
Местоположение: гр.Варна, 95 м н. в., Черноморски климат

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от prijatel62 »

-Свободата, Санчо!
-Ами салама, господарю?
Идва ми да зарежа всичко и.....да стана принц!
https://www.youtube.com/watch?v=IlxDmHP54x8
https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=0_lGbdM6WdM
Мариана Бечева
Виенско кафе
Мнения: 320
Регистриран на: Ное 22, '14, 17:32
Местоположение: село Тъжа

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Мариана Бечева »

Аника написа: Дек 8, '18, 15:24 [quote="Мариан
Видя ли, много са умни и забавни :)
Е, трудничко се гледат, но какво пък, сигурно не са си избрали случайни родители
Аника, мислела съм си за избора на нас като свои родители. И стигнах до интересни изводи.
Властен, самовлюбен, непременно да е център на внимание, изискващ, човече, за което ще си помислиш че е от царско потекло. Избира да се роди като трето дете в обикновено селско семейство. Сериозно ограничени финансово, борба за оцеляване, нямащи време да отговаряме на големите му изисквания. Предизвикателство беше отглеждането му и добре че не съм се сетила да го водя по лекари и тъпча с лекарства, които се оказва че само вредят. Вече е на 21 г. Дано малко поолегне и да се нагоди към околните.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от calico »

Децата индиго са трудни деца. Те са като валяци, ще преминат през всичко. Слава Богу, че ги има. Мариана, не можеш да го промениш, нито той ще се впише в света такъв, какъвто е. По-скоро той ще промени средата си. Спокойна да си за него, той има повече връзка със всичко наоколо и ще се справя добре. Но няма да приеме този свят такъв, какъвто е, защото не е дошъл да се вписва в света, дошъл е да го промени.
Малката ми племенница е такова дете, обожавам я.
А малката ми внучка е от кристалните деца. Те са нещо доста различно. Двете са на почти една възраст, а разликите между тях не са малко.
Внучката ми е най-спокойното дете, което съм виждала, и най-обичливото. Един мъдрец към 20 кила. Не само към хората - това мухи, насекоми, ццветя, дървета-абе всичко, дето щъка и останалото по земята.
Да, те ще направят еволюцията, ако се наложи и революцията. :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 956
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Аника »

Мариана Бечева написа: Дек 8, '18, 18:11 Вече е на 21 г. Дано малко поолегне и да се нагоди към околните.
И как е сега, взе ли си живота в ръце, или още е царска особа и всичко трябва да му е постелено
За един преател питам :)
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”