Хинап или китайска фурма

Модератор: Миша

Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31775
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1130 пъти
Получил благодарност: 2766 пъти

Re: Хинап или китайска фурма

Мнение от Мария Николова »

:lol: :lol: :lol:
Гуш, :gush: Диянче!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Diyana
Виенско кафе
Мнения: 350
Регистриран на: Ное 2, '11, 15:08
Местоположение: Пловдив

Re: Хинап или китайска фурма

Мнение от Diyana »

Ааа, така виртуално не важи тва гуш... :tzeluvka:
:angelche:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31775
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1130 пъти
Получил благодарност: 2766 пъти

Re: Хинап или китайска фурма

Мнение от Мария Николова »

Хайде тогава на 4.12. в "ДондуковЪ" дибидюс реално гуш :gush: ! :hihihi: Розите в кофа с пясък да чакат. Дупкате 60/60/60 изкопани и напълнени с вода; купът пръст покрит с найлон да остане суха, рохкава, а не кал... :twisted: И садиш по всяко време след 4.12.11. :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Diyana
Виенско кафе
Мнения: 350
Регистриран на: Ное 2, '11, 15:08
Местоположение: Пловдив

Re: Хинап или китайска фурма

Мнение от Diyana »

Уффф...стига...найш как ми се иска... :ufff: Ти за кви рози ми говориш, аз съм на банкет точно на 4-ти :D
Ама нищо, де...аз знам на кой да разчитам са снимки. Ама много да се снимате и като предишния път да има имена над муцунките... :lol: Белким по снимките ви опозная!
Себе си няма смисъл да именуваш...вече знам...Убавицата дето първа ми хване окото, те тава си ти :hihihi:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31775
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1130 пъти
Получил благодарност: 2766 пъти

Re: Хинап или китайска фурма

Мнение от Мария Николова »

Е, баш на 4.12.11 сме много убавиците, почти всичките. :angelche: Бера ти кахъра как ще познаеш от убавиците най-убавицата, ако не подкупиш да ти кажат почти половината по-не-хубавиците. ;) :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7371
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 1577 пъти

Re: Хинап или китайска фурма

Мнение от ljuboznatelna »

Как го берете това бодливото нещо?
Аватар
Diyana
Виенско кафе
Мнения: 350
Регистриран на: Ное 2, '11, 15:08
Местоположение: Пловдив

Re: Хинап или китайска фурма

Мнение от Diyana »

Добър въпрос :daaa:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Хинап или китайска фурма

Мнение от calico »

dancheto написа:
DarinaN написа:тогава трябва да си още по - доволна . аз не виждам друга разлика между облагороден и бодлив овен големината на плодовете , но щом "спесиалистите" твърдят друго, трябва да са прави :hmmm:
чудно защо никой не си сади в двора дива круша ... примерно
Ха сега де, дива круша, за какво да е, облагородената е друго.....вкусови качества и едрина, друго си е! Имам една в двора, обаче май ще се маха, пък и не е кой знае какъв сорт - заварен от някъде си... :D
Данче, по въпроса за дивата круша за какво ми е, да кажа само - и магнолията не дава плодове, и тя цъфти само 20 дена, и нали видя снимката на цъфналата дива круша, на мен не ми се вижда да е по-грозна от една магнолия разцъфнала в бяло. Напротив, също толкова е прекрасна, и ако не е известно нещо и никой не знае че е дива круша, голямо въздишане ще пада и на бая хора ще е мечталка.. Също и ако е рядко нещо за нашите ширини, пак ще има истерии.
Да, ама красотата не се влияе от такива неща като нашите мераци, нещо не става по-красиво само щото е рядко или уникално, нали?
А моята дивачка почва да цъфти малко по-късно от обикновените джанки, и е просто прелестна 20 дни,само цвят, без листа, пълна с жужащи пчелички. Ей за тва ми е- да ми пълни душата с красота. :angelche: :angelche:

Люб, брането било мъка, така казват.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7371
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 1577 пъти

Re: Хинап или китайска фурма

Мнение от ljuboznatelna »

Мъжът ми трета есен ме пита искам ли хинап, аз трети път казвам не. Все си мисля, че за да не се продава масово, значи и не се яде масово, което ме усъмни във вкусовите му качества, но така като ви чета, изглежда че причината е в бодлите.
Аватар
Таралас
Кафе машина
Мнения: 3155
Регистриран на: Юли 3, '11, 12:47
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Хинап или китайска фурма

Мнение от Таралас »

ljuboznatelna написа:Мъжът ми трета есен ме пита искам ли хинап, аз трети път казвам не. Все си мисля, че за да не се продава масово, значи и не се яде масово, което ме усъмни във вкусовите му качества, но така като ви чета, изглежда че причината е в бодлите.
Едрите сортове са уникално безвкусни, по дребните мясат на нещо, като нищо, лично мое мнение, става само за сладко , ама с повече захар. Така да го ядеш пресен е супер гадно, абе мазохизъм. :ufff:
VIBER tel 0877 28 88 40 Facebook https://www.facebook.com/georgi.goshev.9
[url=http://www.exoticplantsbg.com/][img]http://prikachi.com/images/194/7864194b.png[/img][/url]
Титаник е направен от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьор.
Публикувай отговор

Обратно към “Плодове и зеленчуци”