Най добрите клематиси -пред/по/ложения

Публикувай отговор
SHALAMANOA
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Яну 23, '13, 20:25
Местоположение: София

Re: Най добрите клематиси -пред/по/ложения

Мнение от SHALAMANOA »

Здравейте ! Аз съм съвсем нов член във вашия форум . Все още не мога да се ориентирам много добре,а и съм от по-старото поколение и определено ми е по-трудно да работя с компютри .Но от много отдавна чета и разглеждам форума.Научавам от вас страшно много интересни неща!Болна съм на тема рози и клематиси ! :lol: Имам и аз страхотни снимки, но даже и не знам все още как да ви ги покажа !!! :cry: Радвам се , че вече ще мога да споделям с вас моите розови радости и терзания !
Deleted User 1445

Re: Най добрите клематиси -пред/по/ложения

Мнение от Deleted User 1445 »

SHALAMANOA написа:Здравейте ! Аз съм съвсем нов член във вашия форум . Все още не мога да се ориентирам много добре,а и съм от по-старото поколение и определено ми е по-трудно да работя с компютри .Но от много отдавна чета и разглеждам форума.Научавам от вас страшно много интересни неща!Болна съм на тема рози и клематиси ! :lol: Имам и аз страхотни снимки, но даже и не знам все още как да ви ги покажа !!! :cry: Радвам се , че вече ще мога да споделям с вас моите розови радости и терзания !
Виж тук
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=7&t=3759" onclick="window.open(this.href);return false;
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Най добрите клематиси -пред/по/ложения

Мнение от краси кубарелова »

anasstasia написа:Neptun, Горко ми! Това е абсолютно великолепна! :potekoha: :ufff:

Neptun, Oh my! It is absolutely gorgeous!! :potekoha: :ufff:
Не плачи, дете. Ако искаш можеш да се включиш в нашите поръчки (в момента има поръчки за рози, клематиси, семена...). Аз ще ти получа и платя цветята, после ти ще се разходиш до Варна (съвсем наблизо сме) и ще си ги вземеш. Имам място и да ти ги съхраня за известно време. Става ли така?
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
anasstasia
Виенско кафе
Мнения: 442
Регистриран на: Дек 23, '12, 14:59
Местоположение: Turnu Magurele Romania

Re: Най добрите клематиси -пред/по/ложения

Мнение от anasstasia »

краси кубарелова написа:
anasstasia написа:Neptun, Горко ми! Това е абсолютно великолепна! :potekoha: :ufff:

Neptun, Oh my! It is absolutely gorgeous!! :potekoha: :ufff:
Не плачи, дете. Ако искаш можеш да се включиш в нашите поръчки (в момента има поръчки за рози, клематиси, семена...). Аз ще ти получа и платя цветята, после ти ще се разходиш до Варна (съвсем наблизо сме) и ще си ги вземеш. Имам място и да ти ги съхраня за известно време. Става ли така?
Всички вие сте прекрасни хора! Изненадан съм колко доверие приех и как искате да ми помогне. Обръщам се към вас само в изключителни случаи. Мария (s_t_m) и също се предлагат помощ и ме изуми с нейната доброта. Благодарим Ви, че хиляди пъти! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzvetentze:

You are all wonderful people! I am surprised with how much trust I have accepted and how you want to help me. I appeal to you only in exceptional cases. Maria (s_t_m) and also offered help and amazed me with her ​​kindness. Thank you a thousand times! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzvetentze:
Насладете се на моя блог!
http://anasstasiasworld.blogspot.ro/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Най добрите клематиси -пред/по/ложения

Мнение от milena02 »

краси кубарелова написа:
anasstasia написа:Neptun, Горко ми!
Не плачи, дете. Ако искаш можеш да се включиш в нашите поръчки (в момента има поръчки за рози, клематиси, семена...). Аз ще ти получа и платя цветята, после ти ще се разходиш до Варна (съвсем наблизо сме) и ще си ги вземеш. Имам място и да ти ги съхраня за известно време. Става ли така?
Anasstasia, преведох за теб предложението на Краси, защото с Гугъл ще ти е трудно да го разбереш.

Anasstasia, I translate for you the Krazy's offer:
Don't cry, child! If you want to take part in orders (orders for roses , clematises, seeds…), I can pay and receive for you the flowers and after then you can take a little walk to Varna (it is very near to you) and take the plants. I have a place to enshrine your plants. Do you want?
Аватар
anasstasia
Виенско кафе
Мнения: 442
Регистриран на: Дек 23, '12, 14:59
Местоположение: Turnu Magurele Romania

Re: Най добрите клематиси -пред/по/ложения

Мнение от anasstasia »

краси кубарелов благодаря за помощта, от която искате да го даде на мен! Благодаря ти, благодаря ти, благодаря ти! :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Аз съм заинтересован oshimoro и принц Чарлз и Емилия Plater (Все още не съм решил кои от последните 2). :hmmm:
Команди са на този сайт http://www.clematis.com.pl/wms/wmsg.php/" onclick="window.open(this.href);return false;?

краси кубарелов thanks for the help you want to give it to me! Thank you, thank you, thank you! :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
I am interested oshimoro and Prince Charles or Emilia Plater (I have not yet decided which of the last 2). :hmmm:
Commands are on this site http://www.clematis.com.pl/wms/wmsg.php/" onclick="window.open(this.href);return false;?
Насладете се на моя блог!
http://anasstasiasworld.blogspot.ro/" onclick="window.open(this.href);return false;
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Най добрите клематиси -пред/по/ложения

Мнение от краси кубарелова »

milena02 написа:
краси кубарелова написа:
anasstasia написа:Neptun, Горко ми!
Не плачи, дете. Ако искаш можеш да се включиш в нашите поръчки (в момента има поръчки за рози, клематиси, семена...). Аз ще ти получа и платя цветята, после ти ще се разходиш до Варна (съвсем наблизо сме) и ще си ги вземеш. Имам място и да ти ги съхраня за известно време. Става ли така?
Anasstasia, преведох за теб предложението на Краси, защото с Гугъл ще ти е трудно да го разбереш.

Anasstasia, I translate for you the Krazy's offer:
Don't cry, child! If you want to take part in orders (orders for roses , clematises, seeds…), I can pay and receive for you the flowers and after then you can take a little walk to Varna (it is very near to you) and take the plants. I have a place to enshrine your plants. Do you want?
Не се съобразих да се самопреведа, благодаря! Но с Гугъл преводачката е невероятно забавно! :ieeee: Няма защо да влизам в "смешките"....
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
anasstasia
Виенско кафе
Мнения: 442
Регистриран на: Дек 23, '12, 14:59
Местоположение: Turnu Magurele Romania

Re: Най добрите клематиси -пред/по/ложения

Мнение от anasstasia »

Да, преводът е много зле.Надявам се, че разбирате какво искам да пиша на английски език. :hmmmmmm:

Yes, the translation is very bad. I hope you understand what I write in English. :hmmmmmm:
Насладете се на моя блог!
http://anasstasiasworld.blogspot.ro/" onclick="window.open(this.href);return false;
dal

Re: Най добрите клематиси -пред/по/ложения

Мнение от dal »

мили девойки от последните десетина мнения , защо спамите в темата?
не ви ли харесва да има тема с некапризни и цъфтеливи сортове , с която всеки може да си направи справка?
защо цвъкате на усилията да бъде обогатена темата с полезно инфо и картинки за онагледяване?
вашите тирулиру какво ви трябва защо не го насочите към други теми , а новите клематисаджийки да си пуснат тема-визитка и там да си разкажат радините вълнения и моминските мечти? .... :snif:

р.р. понеже сега загрях че четете само дето сте писали , т нар. "запис" :mrgreen: да кажа , че на първа страница има две поръчки за клематиси , толкова евтини че чак обидно ниски като цени и напълно задоволителни цена/ качество

http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=21&t=3803
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=21&t=3807

включете се , поръчайте си и се радвайте на живота , защото в тейлърс цените са поне по две умножени :tzvetentze:
Аватар
belika
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1029
Регистриран на: Апр 22, '12, 15:29
Местоположение: София
Дал благодарност: 296 пъти
Получил благодарност: 213 пъти

Re: Най добрите клематиси -пред/по/ложения

Мнение от belika »

ами да помолим Дени да прочисти дружните ни радини вълнения и старомомински мечти? :hmmm:

простете за спама, аз наистина се вълнувам от клематиси, мислех, че така ще дойдат още комнтари за кой е по-по-най клематис... и не беше с цел да ви цапам темата :hmmmmmm:
Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”