Набелязваме рози за нови поръчки

Публикувай отговор
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: какво поръчваме

Мнение от Blue sky »

не е бе, тя е в първото мнение , на почетно място :nod:
He who plants a garden, plants happiness
dal

Re: какво поръчваме

Мнение от dal »

Blue sky написа:и една оранжева

Jude the Obscure - също много силно ароматна, постоянно цъфтяща

Изображение

фелиция - мускусен хибрид за сянка и силен аромат

Изображение
р.р. искаш ли кат ни изгонят да насадим едни два декара имам на 8 км от плевен... :hmmm:
или ще пишем на Родригес у путрокалия че е станал неволна причина за нашите два равода с неговите колекции и да ни приеме , русото и черното кой като него :mrgreen: после ще отвиваме родригес нощем и като настине стабилно ще си основем клуб там , и ще приемаме изгонените форумки барабар с колекциите им , още повече той там е на пирфектен климат и ще можем да приемем в комуната и лудите със саксиите :hmmm: :mrgreen:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: какво поръчваме

Мнение от Blue sky »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5149
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 229 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: какво поръчваме

Мнение от mileni »

Дал,неси далеч от истината за изгонването :lol:
Ето някои от розите,които си поръчах.Не слагам вси чки ,за да не се повтарят.
Purple scyliner
Изображение
Жаклин дю Пре
Изображение
Аloha
Изображение
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
dal

Re: какво поръчваме

Мнение от dal »

добре не ви ли кефи?
а питате ли аз и блу как ще разделим списъците хората бройките и доставките ?! аааааааа?
вие ше спите , ни е ше четем бройки и ще се караме по телефона кой колко е поръчал ,ще пишем бришем потвърждения после вие пак ще си редите гюл до зюмбюл на файл или вестник , блу ще води кореспонденция с факаняка , който е глух луд и не отговаря на мейлове а само на телефони , а аз ще ходя по кърищата да събирам трънки за вас , любими мои , после това всичкото ще се озове у дома в хола , ще изгоня семейството в майка да живеят два дена докато разпределя розите , щото ако му са боцне трън в петичката ще стана само на рози и трендафили....
после ще въздъхнем когято всеки си ги получи читави
после се почва: как да купая дуБки колко отдалечени една от друга ,тор да сипвам ли вътре как да режа и докъде ,може ли под сливата /тополата /мушмулата да мушна мушкусен хибрид , после айде сняг боже дале нема измръзнат ааа нема нема не бойте се спете спокойно деца и после пролет !
пролееетттт пролеееетттт да ги отгрибам ли? аааа ? да режа ли докъде , ех това дали са е хванало дали ще избие, ми на блу де беше където се извивало и правело шпагати за обилно цъфтене и т.н.....

накрая снимки , снимки снимки снимки

ще има недоволни
ти ма гадна твардето ма излъга да купя тая роза я я виж ква е никаква малка цветовете у калта се въргалят!
и следващата година ще има-ох , страхотни саааа благодаря ви мили кокошки чудесно зълвата умре като ми видя розите и т.н. :mrgreen:
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: какво поръчваме

Мнение от Moria »

:D Ха, гледам пренебрежително си пропуснала въпросите на "лудите със саксиите" от сорта на: да си завия ли саксиите с одеало или да ги вкарам до камината. :hihihi:

Блу, рускините за Mary Rose също споделят, че е силно ароматна :daaa: Ти ще споделиш догодина дали е верно. :D
Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: какво поръчваме

Мнение от calico »

аз тука нема да давам снимки на розите дето поръчах, щото търся общ ефект, отделната розичка много ни ма интересува. :angelche: затуй имам и по-дребни розички и храсталаци.
ша снимам само чак след две години и тогава ще има ах и оффф

Блу, щеш да пущаш тема за ароматните, м?
аз си направих списъче на тях, и догодина ко ми отпуснат от доматения двор 20 кв.м. ще си правя ароматна розова градинка.
Ей ги отсявка от руската енциклопедия само по един единствен признак- много силен аромат(с 4 облачета) сичко на сичко от цялата им база са 6 броя рози.
Ще си ги взема сичките, може и еднократно цъфтящи и болни да има, ама ще пахнет очень хорошо, там до доматите кат ги колтуча да ми мирише.

Результаты расширенного поиска
Accademia ®
Maréchal Niel
Marie Louise
Minette
Moody Blue
Violette Parfumee
Последно промяна от calico на Сеп 30, '10, 13:04, променено общо 1 път.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
dal

Re: какво поръчваме

Мнение от dal »

Moria написа::D Ха, гледам пренебрежително си пропуснала въпросите на "лудите със саксиите" от сорта на: да си завия ли саксиите с одеало или да ги вкарам до камината. :hihihi:

Блу, рускините за Mary Rose също споделят, че е силно ароматна :daaa: Ти ще споделиш догодина дали е верно. :D
Мари розе е на повечето остин баба им , и си е много шукар и много ароматен гюл :mrgreen:


Специално за теб , с обич...
О, Шипка!

Цел месец младите дружини
как рози избират. Горските долини
трепетно повтарят на боя ревът.
Чуденки ужасни! Дванайсетий път
гъсти мисли лазят по урвата дива
и рози я стелят, и с мисли я залива.
Храст подир храст! Шубрак след шубрак!
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: какво поръчваме

Мнение от Moria »

О, като те чета в предния пост няма да е О, шипка, а плевенските редути. :hihihi:
Вземи ме у вас да помагам. :angelche:
Изображение
dal

Re: какво поръчваме

Мнение от dal »

Moria написа:О, като те чета в предния пост няма да е О, шипка, а плевенските редути. :hihihi:
Вземи ме у вас да помагам. :angelche:
ми ела , ще те срещна с камина с вино , купон поне , обуваме ботушите и ръкавиците и готово /спамим , явно е време за кафе/ :liubov: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”