Ядоса ме това, че ...... (1)

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 263 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от kim »

Daniela Pargu написа:
Но :hmmm: дали не е добре да се оплачеш от този поп!?Той сигурно притеснява и други жени!?Мръсник!
А, стига де,..Артък котешки каваци...
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5274
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 99 пъти
Получил благодарност: 105 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Daniela Pargu »

Не разбирам-може би не е момента, но ако съм там ще го пребия!След всичко ,което преживява момичето....

Болката и безсилието го усещам сякаш в мен!
Но мила Звездичке,имаш толкова приятели тук,които ти изпращат цялата си обич !Гледай напред ,след толкова страдание ще дойде и светлина,мила! :tzeluvka: :gush:
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 263 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от kim »

В момента...- да! Да разчетем и останалите моменти...
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5274
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 99 пъти
Получил благодарност: 105 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Daniela Pargu »

Добре,миличка Ким ,права си,но много ме заболя за това момиче! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :gush: :gush: :gush:
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Димана »

Звездалинке, каквото станало-станало. Преди време стискахме палци и се молехме за здравето ти. Оправи се, момиче, и това е важното. :tzeluvka:
Мъжете, мила, са неблагодарни същества, но за надменността си, рано или късно, си плащат. :nod:
Ако знаеш какви мисли ме налягат по отношение на попа...Да му спретнем една скрита камера... :hmmm:
Наистина не си попаднала на духовник, има и много читави хора сред тях. :tzvetentze:
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 263 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от kim »

Daniela Pargu написа:Добре,миличка Ким ,права си,но много ме заболя за това момиче! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :gush: :gush: :gush:
И мен :cry: ... Но нали се сещаш, че едни изострени чувства, могат да бъдат разчетени друго ,яче...
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от milena02 »

Daniela Pargu написа: Но :hmmm: дали не е добре да се оплачеш от този поп!?Той сигурно притеснява и други жени!?Мръсник!
Няма да му се размине, Дани! Ще го окепазим във форумния роман подобаващо. Той, кардинал Ришельо, е бил читав държавник, ама след "Тримата мускатари" на Александър Дюма остава завинаги в историята като интригант и мошеник. Тъй че... Звездичка, ти само кажи как му е името на светиня му и нямай грижа от там нататък. Другото ти го казах на Лични. :tzeluvka: И за да нямаме тайни една от друга: разказах на Звездичка цялата си лична история с всички перипетии и тревоги. Това, което не успях да й напиша, понеже се случи днес, е, че за втори път в рамките на една година получих предложение да поема медия като главен редактор. Пак ще го повторя: "Когато Господ затвори врата, отваря порти!" На тая мъдрост Лаленцето, да е жива и здрава, ме светна баш когато бях най-зле.
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от libra »

Миленка,гордея се с теб и съм щастлива,че те познавам! :tzvetentze:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Tanet »

Някой наясно ли е с процент или с някакъв коефициент се вдига данъчната оценка на имот, ако е посочено, че имота има отоплителна инсталация и сменена дограма. След като почина свекъра трябваше да предекларираме жилището и ние като честни хора посочихме гореспоменатите "екстри лукс". миналата година данъка беше 120лв сега отивам и бях застреляна със сумата от 285лв. Ние притежаваме етаж от двуетажна къща като със съседите имаме еднаква застроена площ и по 1/2 идеални части от останалото. Те имат 170лв данък. Непонятно ми е защо е толкова по-висок нашия данък. Очевидно държавата смята за голям лукс 21-ви век да имаш отоплителна инсталация и затова, че сме теглили два кредита да я изградим и да сменим дограмата , същата държава ме облага с два пъти по-висок данък , може би защото сме минали на по-екологично гориво-газ и сме по-енергоспестяващи заради сменената дограма. Това ако не е тласкане към масово лъгане при деклариране на имот здраве му кажи.

ПП Сега се замислих друго, ММ притежава 1/4 от жилището, което за него е основно, по 1/2 и 1/4 са за свекървата и сестра му, за които жилището се явява второ. Дали пък това не увеличава данъка, понеже прочетох, че лицата за които жилището е основно плащат с някаква отстъпка всъщност по-нисък данък, а дефакто това е само да 1/4 от имота в нашия случай, докато лицата, за които жилището де явява второ плащат пълния размер на данъка, т.е повече. :hmmm:
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
РОУЗ

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от РОУЗ »

Има намаление за основно жилище, също и ако свекърът е имал някакъв процент инвалидност, тогава май много пада данъкът.
За коефициентите, колкото и да е невероятно, е така, колкото повече се грижиш за имота си, толкова повече те наказват с по-висок данък.

Ако не ползвате вашата част, може да поискате пълно или частично освобождаване от такса смет.
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”