Ала -бала, Дрън-дрън

Модератор: scleri

Публикувай отговор
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Ала -бала, Дрън-дрън

Мнение от johnstalker »

Бре! Че и големи! :daaa:
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Ала -бала, Дрън-дрън

Мнение от dobis »

Джони , те хемантусчетата хвърлят парите като цяло, а са въшките , но те са ми ръбалото на мене.Аз затова трапосах и поръчката както е била , може и цени да се сравнят качени ли са сега или не. Но жабата я изпуснах от екзотиката и я наваксах тука , сега тъкмо се буди , навирила е зеленко вече. За нея ти можеш да помогнеш за сравнение , техните цени са на етикетите им , и нагоре май още 20 % и още 10% и помня ли...А кедростиса , нямам думи ..голем е изрод ...
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Ала -бала, Дрън-дрън

Мнение от johnstalker »

Мога да се опитам да ти извадя от нашия хемантус, бял е, пускал съм снимки :) А жабата ми е събудена отдавна, даже и бобовина съм и набил
Аватар
chingi4
Кана кафе
Мнения: 594
Регистриран на: Апр 24, '10, 09:59

Re: Ала -бала, Дрън-дрън

Мнение от chingi4 »

Доста неща си харесах:
4456: Adenium obesum hybrid cv. Black Lady X somalense nova F2 new! € 4.35
2346: Pachypodium bispinosum new! € 5.22
2341: Bowiea volubilis new! € 2.17
383: Fockea edulis new! € 3.48
1119: Uncarina roeoesliae new! € 4.35
361.1: Uncarina decaryi new! € 4.35
3722: Melocactus caesius new! € 1.96
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Ала -бала, Дрън-дрън

Мнение от dobis »

Благодаря , но си имам ...любимец ми е , ама ако знаеш как го мразя , че заради него съм се подлудила по тия шантавите луци. засега са 5 вида чистите хемита , но очаквам още едно съвсем скоро ..и си имам още на варда на едно място, но чакам поне края на месеца и аз като тебе.

само гледайте и размерите , на всичко си пише колко е въшкаво.
Последно промяна от dobis на Мар 31, '11, 20:30, променено общо 1 път.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Ала -бала, Дрън-дрън

Мнение от johnstalker »

Вземи тогава пусни официална поръчка, че гледам хората почнаха да "кълват' ;) и поръчат.
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Ала -бала, Дрън-дрън

Мнение от dobis »

че то какво пречи да си премятате гошката и да си пресмятате кинтите...качавш си го на списък и после само го издумкваш...аз за хималаеца бях готова от миналата есен още, само чаках да кажат вълшебната думичка - айде :lol: по- добре да си спамим тука , да си мислим , питаме , овикваме и разубеждаваме и да е чиста поръчката после, че ако някой ми намери нещо в холандската , има една бира черпалка, уникални сме в спама :hihihi:
За себе си лично не смея да се разровя , агаветата са ми ясни , и някоя еуфорбия ще изсмуча , за втората велхемия се чудя, някой дебелак може да забърша , но първо трябва да се разплатя със Свобода :oops:
Аватар
petarco442
Двойно кафе
Мнения: 188
Регистриран на: Ное 19, '10, 17:12
Местоположение: гр.Бургас с.Черно море
Обратна връзка:

Re: Ала -бала, Дрън-дрън

Мнение от petarco442 »

Така като чета пощенските разходи да ни дойдат около 20евро. Не е много :dovolen:
Пощенски се различава от една държава в друга.

For Europe: За Европа:

* minimal post fee is 6EUR for less than 500g минимална такса мнение е 6EUR за по-малко от 500гр
* to 1kg 9EUR за 1кг 9EUR
* to 2kg 13EUR до 2кг 13EUR

Other examples: Други примери:

* 5kg parcel to Germany is 29EUR Пет килограма парцел в Германия е 29EUR
* 5kg parcel to United Kingdom is 32EUR Пет килограма парцел до Великобритания е 32EUR
* 5kg parcel to Holland is 23EUR Пет килограма парцел в Холандия е 23EUR
* 5kg parcel to Belgium is 33EUR Пет килограма парцел в Белгия е 33EUR
Аватар
Val March
Кафе с мляко
Мнения: 207
Регистриран на: Дек 15, '10, 18:52
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Ала -бала, Дрън-дрън

Мнение от Val March »

[quote="dal"]аз помислих че най накрая сте пуснали тема за интернет свалките , сексът по скайп и задоволителността от връзките с хартиените онлайн тигри , и по погрешка темата е при кактусите :mrgreen: :mrgreen:
и тъкмо си мислех-край , на некоя и е писнало да ближе захарен памук през плексиглас -а то кво било[/quotИ

И аз се разочаровах.....ти остави че няма вербален секс и еротично дръзновение в сферата на висшия виртуум, ами на всичкото отгоре и за кактуси и други бучещи неща и дума не става! само някакви луци се размятат, и чукундури /измодерили са се и каудекси ги зоват!/, и аспержи, и всякви зарзавати!!! :o
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Ала -бала, Дрън-дрън

Мнение от dobis »

Вал , има и цял каталог с тръни , за всекиго по нещо.

http://www.palkowitschia.cz/sukulenty/e ... ants=cacti" onclick="window.open(this.href);return false;

Но аз не наблягам много на бодлите , някои сукита , тумбачета и лук - по тях се заглеждам...доволно трън съм свъртяла , стигат ми, те мойте са все едни дето изобщо не растат , сега няма място , а какво ще е след няколко години ако ги опазя всичките ...идея нямам...че то феро и ехино предимно, има някоя силко за боя , че въшки и смешни, но си предпочитам луците .
Мразя розите , но никому нищо не съм казала , че 10 поръчки за шипки има в момента.
Публикувай отговор

Обратно към “Кактуси и сукуленти”