Аура слим

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Аватар
subversive
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1074
Регистриран на: Дек 23, '09, 08:44

Аура слим

Мнение от subversive »

Някой да се е мазал с това чудо? Впечатления? Препоръки? :)
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Аура слим

Мнение от ravik »

Аз (много ясно). :lol: Де що има мазилце, съм го пробвала. :D Аура слим е доста старичко, аз го ползвах преди повече от 10 години. Това, което ми харесваше в него, е че загрява кожата и тя се зачервява. Понеже и всякакви други мазилца съм пробвала - и евтини, и скъпи, все още си мисля, че аура слим си беше едно от най-добрите. Скоро не съм го пробвала и не знам дали съставът е същия, но преди ми харесваше. Но аз си ходех и на масажи де, пък и бях млада :D , движех се много повече, така че не знам дали мазилцето е помогнало с нещо, но аз бях много доволна. :mrgreen:
Като цяло, аз съм фен на всякакви мазилца и винаги имам купено някакво такова антицелулитно, за отслабване и т.н. Но също така смятам, че те нямат много ефект. :D Най-добър ефект има спорт, пиене на много вода (минимум 1.5 литра вода на ден, по-добре 2 литра) и масажи. Всичко друго е приятно да го правим, но не е много ефективно. ;)
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
subversive
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1074
Регистриран на: Дек 23, '09, 08:44

Re: Аура слим

Мнение от subversive »

Такаам. От 26ти март съчетавам кремчето с повечко движение, търкане на гъза и краката с утайка от кафе иии яко пиене на вода- по 2л минимум на ден :) Има видим резултат. И на мен това ми харесва в него, че загрява яко :lol: Само тия кофеинови ампули не съм ги пробвала. ravik, кажи някое друго кремче :D Гледам, че много рекламират това elancyl, ама честно казано на тия, дето много им правят реклама им нямам вяра..
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Аура слим

Мнение от ravik »

На elancyl съм си взимала само едни дневни/нощни ампули. Сутрин мажеш едната, вечер другата. Не знам сега дали ги правят още. Бяха скъпички, ефект не знам дали имаха. :) Сега съм си купила два гела на Algotherm. Единият за вечер е загряващ, точно като аураслим и затова ми харесва. :) Друго си е да си легнеш загрят :lol: :
Изображение

Сутрешният е охлаждащ - ето този:
Изображение

Само че забелязах, че правя някаква алергична реакция към загряващия и затова временно съм спряла да се мажа. :)
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Аура слим

Мнение от libra »

Ако зорът е само загряването-канеленото масло има силен загряващ ефект-ама много силен,можеш да се подпалиш,чак.
Не го намирам изобщо по магазините.
Иначе се смесва 10-20 капки с някакво леко мазило.Необходимо е да се сложат първоначално няколко капки и да се опита загряващия ефект и след това да се добавя количество до приемливо загряване.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Аура слим

Мнение от ravik »

Добре звучи. :nod: Сега ако кажеш и как да го намерим. ;)
Иначе според мен точно загряващият ефект на тези кремчета е нещото, което има смисъл. Защото проблемът като цяло е намалената циркулация на кръвта и загрявайки кожата, това се подобрява. Всичко останало само заглажда кожата и мирише хубаво според мен. :D
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
subversive
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1074
Регистриран на: Дек 23, '09, 08:44

Re: Аура слим

Мнение от subversive »

Абе то Аура слим даже не мирише хубаво :lol: Аз съм доволна от него, днес го свърших, утре отивам пак да купувам :mrgreen:
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Аура слим

Мнение от libra »

За канеленото масло-в процес на издирване съм.Продават се всякакви екзотични масла,предполагам ,че и това го има някъде тъдява.Аз не съм го пробвала -из нета има предупреждения ,че доста може да ти загрее кълките.Не съм пробвала канела на прах,дали няма да става.
Тук би имало едно съществено неудобство-много силният аромат на канелата-не е много дискретно да се разхождаш като топъл ябълков сладкиш из офиса!Всички ще искат да те изпапкат!
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Аура слим

Мнение от ravik »

Според мен ако се намажеш с канела и не се изкъпеш после, миризмата ще е най-малкия ти проблем. Виж кафявия канелен прах, който оставяш навсякъде, не знам как ще обясниш. :lol: Ще сме като затворниците по филмите, които нощем копаят канал, денем се отървават от почвата. :mrgreen:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
subversive
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1074
Регистриран на: Дек 23, '09, 08:44

Re: Аура слим

Мнение от subversive »

Ох, аз малко я мразя тая миризма на канела- напомня ми на нещо умряло :lol: Така, че май ще си карам с аура слим-а засега :)
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”