Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Публикувай отговор
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7677
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2285 пъти
Получил благодарност: 1256 пъти

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от pepelqshka71 »

Мария Николова написа:Ударих си обедното кисело мляко натюр (от много месеци вече без 2-3 с.л. захар :sgiggle: ) и потеглям с козлодуйските клечки за Еконт. :daaa:
Вили, вече можеш да свиркаш за кафе-клечкиното-парти. :lol:
СФиркам Мери. Утре Рая ще го вземе от еконта, защото аз съм на Плевен и ще се прибера късно.За четвъртък ще организираме срещата. Със Звездичка се чухме и ще се видим в събота - дотогава ще и съхраня резниците в хладилника.Благодаря от името на цялата група :tzeluvka: :gush: :skiss: :slove: :sheart:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
elena kirilova

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от elena kirilova »

:dovolen: търся си резник от роза Miss Fine
исках да си я поръчам ,но я нямаше налична в поръчката на Деси
моля ,ако някой я има да ми даде една -две клечки
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3611
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 41 пъти

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от venetka70 »

Много моля, ако някой може да ми даде 2-3 резника от роза Nostalgie.

Поръчах две такива рози от Britrosaco, от моята ще успея да взема два резника. От миналата есен е посята, така, че само това ще е сега- само 2 резника.

А трябва да направя цял ред - нямах си работа и показах на мама една снимка от форума с ред от тази роза и отпред мисля, че беше от ниската лоницера.
И сега задачата е да осигуря материала за осъществяване на идеята. Ако някой има възможност, ще съм много благодарна.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7677
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2285 пъти
Получил благодарност: 1256 пъти

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от pepelqshka71 »

venetka70 написа:Много моля, ако някой може да ми даде 2-3 резника от роза Nostalgie.

Поръчах две такива рози от Britrosaco, от моята ще успея да взема два резника. От миналата есен е посята, така, че само това ще е сега- само 2 резника.

А трябва да направя цял ред - нямах си работа и показах на мама една снимка от форума с ред от тази роза и отпред мисля, че беше от ниската лоницера.
И сега задачата е да осигуря материала за осъществяване на идеята. Ако някой има възможност, ще съм много благодарна.
Дай адрес на лични. Ще уредим на мама гледката :hihihi:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
nina fileva
Kафенце
Мнения: 4
Регистриран на: Окт 11, '15, 13:24

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от nina fileva »

Здравейте момичета.търся да си купя резници от леонардо давинчи ,бременските музиканти и белведере
bell

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от bell »

nina fileva написа:Здравейте момичета.търся да си купя резници от леонардо давинчи ,бременските музиканти и белведере
Здравей и добре дошла :tzvetentze: Ще се радвам да се представиш в подходящите теми във форума. Нашето общество е мило, приятно и приятелско.
Мисля, че скоро бе отбелязано от друг потребител, че тук резници не се продават :hmmm: има поръчки за рози, но те са в отделни раздели във форума. Тук объсжадаме и обменяме опит, а не сме пазар. Не знам с какво впечатление оставате новите потребители, но ми прави впечатление, че в последно време в тази богата секция с информация за розите настана някакъв хаос от безмислени коментари.
nina fileva
Kафенце
Мнения: 4
Регистриран на: Окт 11, '15, 13:24

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от nina fileva »

Нямам какво да предложа в замяна ,точно за това искам да си купя резници.Това с общите поръчки не ми е много ясно ,а и нямам време да чета цялата тема.Ако все пак някой иска да ми продаде резници, нека ми пише на лично.Съжалявам че съм създала хаос в темата и ме извинете за безмисления коментар.

И още нещо -точно този форум и точно вашите градини ме запалиха по розите .
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от Noel »

nina fileva написа:Нямам какво да предложа в замяна ,точно за това искам да си купя резници.Това с общите поръчки не ми е много ясно ,а и нямам време да чета цялата тема.Ако все пак някой иска да ми продаде резници, нека ми пише на лично.Съжалявам че съм създала хаос в темата и ме извинете за безмисления коментар.

И още нещо -точно този форум и точно вашите градини ме запалиха по розите .
Здравей,Нина и добре дошла :tzvetentze:
Не бива да се засягаш!Имаме тема -представяне,намери време и се представи :tzvetentze:
Ако ти харесва форума и форумните градини,то ще отделиш време и за повече четене.
Не продаваме резници,но ще срещнеш приятелство-заповядай :nod:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
dannaia
Виенско кафе
Мнения: 495
Регистриран на: Юни 12, '17, 18:33
Дал благодарност: 29 пъти
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от dannaia »

Търся резници от Laetitia Casta –Meilland - не мога да предложа размяна - съвсем начинаеща съм :(
gospodinov

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от gospodinov »

Натали-Я написа:
Изображение

на втората снимка цветовете някак си бледнеят, но това е лошата шега на моя стар фотоапарат(да си похваля, купих си нов Sony с 20MP).
Натали, чудесна Белведере, много е красива на тази снимка :slove: , честита придобивка - нов фотоапарат, очакваме снимки.
Nina Fileva, тук във форума, може просто да поискаш/помолиш приятелски за резници, някой със сигурност ще е отзове, както Наталия в случая.
Не винаги всичко струва пари, има много по ценни неща.
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”