ново на4ало!!!

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

Изображение оуууууу успях :D ето това е много близо до мечтата ми за ето това местенцИзображение
Последно промяна от ra4eto на Мар 2, '11, 14:45, променено общо 1 път.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: ново на4ало!!!

Мнение от calico »

Тези подпорни стени, или поне част от тях можеш да облечеш в падащи (каскадни ) рози. има такива почвопокривни, които са ниски но се стелят и ще са красиво нацъфтели през цялото лято.
ако имаш план на това място, дай го. щом искаш да оставиш място за игра на детето, значи само по края можеш нещо да зацветиш.
но мисля че без хрести няма да можеш да минеш, няма да е толкова красиво. Иса и Любознателна са феите на храстите, те знаят много за тях и могат да те посъветват. С храсти ще направиш плавен преход към околната среда, която наистина е красива.
и това ли ти е целия двор? друго място за зацветяване имаш ли? това някъде към 100 квадрата ли е или доста повече че не мога да преценя?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

Двора наистина не е много голям , има три градинки разделени от пъ теки .Тази която съм показала :ieeee: (успях)с лалетата(и детето :D ) е наи-голяма има още две по-малки.Наистина за нея ще трябват храсти по края за да се прелее със средата.Спряла съм се на няколко :abelia granduflora,spirea jap.,кисел трън,azalea babuschka.и примерно едно широколистно дръвче :oops:също така почвопокривни и малки за да се завърши.Това е за начало.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: ново на4ало!!!

Мнение от calico »

аз нещо не разбирам. Снимката горе със снега и снимката която е с детето -двора зад гърба му, един и същ двор ли са?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

да всички снимки в този албум са от двора.ще се постарая да направя нови по-нагледни.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: ново на4ало!!!

Мнение от calico »

и къде на снимката със снега са тези лалета с детето?
в смисъл на което точно място се намират
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

Изображение от тук се влиза в двора и в дясно са двете по-малки градиниИзображение а това е най голямата .Няктде зад пън4ето е детето,а по цялада и дължина има лалета,може д се ориентирате по единственият чемшир присъстващ в снимките и самотната туя :lol:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: ново на4ало!!!

Мнение от calico »

Че това си е много място! И почти празно :potekoha: :potekoha:

лелеее, какво садене те чака....а и климата ти ще е точно какъвто трябва за да се развиват добре.....завиждам ти, сега ще правиш всичко и ще е както го искаш...Началото винаги е вълнуващо...
Непременно си направи план(скица) - с местата, пътеките, стълбите и сградите. После го сканирай (или снимай с апарата) и го дай тук ако искаш
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

Точно това ми трябва,и много благодаря за вниманието и отделеното време :P Нямам търпение да се позатопли,а до тогава ще кроя планове.И пак благодаря :tzvetentze:
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

http://www.prikachi.com/images/240/3045240P.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; по хубава снимка не става,това е
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”