Деница

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Деница

Мнение от краси кубарелова »

И едни дисаги обич от мен, Дени! :gush:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Деница

Мнение от Виола »

Дени, мила, много късмет и сполука ти желая! На нас ще ни липсваш много, но знам, че ще бъдеш по-щастлива там, където е семейството ти. А зад монитора на компютъра винаги ще ни намираш, когато имаш нужда от нас. Ще чакаме снимки от новия ти дом. Сигурна съм, че и него ще направиш така уютен и красив. На теб не ти липсват желание и фантазия. Дано намериш и добри приятели, с които да споделяш свободното си време. Много обич и подкрепа и от мен! И не ни забравяй! :tzeluvka: :gush:
denitsavm

Re: Деница

Мнение от denitsavm »

Много сте мили и много ви обичам :gush: :gush: :gush:

Аз освен, че ще си бъда редовно във Форума, най-тържествено обещавам и да си идвам редовно :nod: Най-вероятно още края на юни ще си дойда и ще направя почетна обиколка на всички градини до които се докопам :angelche: , да не говорим, че не знам кой ще се погрижи за клематисите ми март месец... та току виж ми скимнало и за това да се разходя :angelche: Лошото е, че изпитвам ужас от тия самолети, но ще се наложи да посвикна :stiskam: И на море ще отидем, Руми :twisted:
elena kirilova

Re: Деница

Мнение от elena kirilova »

дай един ключ от портата само на някого от нас
ние ще идем да се погрижим :tzeluvka:
wenche

Re: Деница

Мнение от wenche »

Добре, че на чекинга не могат да премерят обичта,иначе какъв ли свръхбагаж щеше да ти се наложи да платиш :tzeluvka:
И аз като Елена страдам много, когато се разделям с приятел, но си повтарям, че сегашните раздели не са като едновремешните, виртуално ще сме заедно и ще чакаме да ни разказваш за новия си живот. Желая ти да е много щастлив :gush: :tzeluvka:
violi16
Кафевар/ка/
Мнения: 899
Регистриран на: Юли 25, '10, 17:00

Re: Деница

Мнение от violi16 »

Дени, завиждам ти най - откровенно за предизвикателството, което те чака, за това че сте си заедно всички, за точния им транспорт, за невероятните дворчета на всяка крачка, подредеността.
Настрой се в трепетно очакване, не мисли за това което оставяш, ние сме с теб, знаеш си, няма да ти липсва нищо !
Нова година , нов късмет ! :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
http://violi16.snimka.bg/flowers/2014.821675" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vasileva
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1548
Регистриран на: Май 9, '11, 23:47
Местоположение: ВАРНА

Re: Деница

Мнение от vasileva »

Дени, късмет и на добър час и от мен ! :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Знаеш, че ще ни липсваш много :cry: ще очакваме споделени мигове и красоти от новите ти дом и градина.
Желая ти много щастие, здраве, много късмет и усмивки. :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Много обич и от мен! :liubov2: И се надявам лятото да се видим на морето :tzvetentze: чакаме те :sbear: :sbear: :sbear:
Всичко ще бъде наред накрая, ако не е наред, значи това не е краят!
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 020&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
mama_li

Re: Деница

Мнение от mama_li »

Дени, не забравяй да ни пускаш по някоя снимка на нашето форумно джудже! И щом има голяма стая, нали помниш какво си говореха джуджетата, докато украсяваха дворчето? :angel2:
Знам, че винаги ще си с нас! :sbear: :sbear: :sbear:
bell

Re: Деница

Мнение от bell »

Ех, че хубава и чудесна новина! Момчето ти те чака в празна къща, да я напълниш с топлина и с мечти, а ние ще сме с теб. И малко сенчесто дворче ей, ей... :ieeee:
Дени, къщата тук ще я оставиш сама, но градината не :angelche: Както Елена ти написа остави ключ на някого, а ние нали знаеш....ей тъй обедно между прелитания насам натам ще отскачаме, къде да оплевим, къде да привържем или каквото й трябва. И снимки ще ти пращаме, да я наглеждаш. :D
Но, и аз си мисля, че би било хубаво да се съберем след празниците и да се видим. :gush: Имаме цял януари да се организираме било и за едно кафе, че така да излетиш без да те зърнем не става
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Деница

Мнение от vodo-leika »

Мила Дени, отиваш в страната, която винаги съм си мечтала да посетя! :dovolen: Обещай, че ще ни споделяш много снимки и всеки един ден ще ни казваш усмихнато здравей от тучните поляни! От цялото си сърце ти желая много успех, много светлина и закрила по пътя, който си избрала! Сигурна съм, че ще бъде много, много успешен! :tzvetentze: :tzeluvka: :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”