каква я мисля и каква ще стане

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

еее, вие пък. Почистена е горе долу. Ама аз всеки ден режа по още и още от вече рязано, то се трупа, аз чистя...едни безкраен и безмислен процес
гледах снимки от миналата година на днешна дата. Ами с две седмици сме назад тази година ;)
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
libra
Наркоман
Мнения: 11645
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 66 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от libra »

Не.Миналата бяхме напред.Сега би трябвало да сме точно.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

абе и ти си права.
като гледам тая страховита снимка на 7 март 2015, направо се успокоявам
Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
libra
Наркоман
Мнения: 11645
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 66 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от libra »

Да не ти покажа нашата снежна покривка сега.
Но водата е кофти,разбира се.Това беше след дъждове,нали?
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Сняг ли имате :o ?
забравила съм вече, но май тогава валя и валя и валя, и накрая сняг и лед
ама розите оцеляха все пак
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
bell

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от bell »

calico написа:Сняг ли имате :o ?
Вали на парцали и трупа :nod:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

еее, ама и вие. Как не ви омръзна този сняг вече :lol:

шегичка..ама си е кофти де....
:stiskam: дано ме отмине тая чаша....
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
elitka
Виенско кафе
Мнения: 372
Регистриран на: Окт 12, '16, 12:51

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от elitka »

Не знам дали някой забеляза, но днес целия следобед го прекарах тук - в градината на Ани :nod:
Ани, мила, ако живеех в твоята къща, мисля че с месеци наред мога да не излизам извън пределите на този уникален двор :potekoha:
Браво, личи си, че всичко е правено и обгрижвано с мерак и любов :daaa:
А розите ..... :potekoha: :potekoha: :potekoha: останах без думи, дори без дъх на моменти .... ти си царицата на розите, Ани :!:
Харесаха ми всички, наистина, но една от тях със сигурност ще сънувам и то не само тази нощ :lol: Ето я:

Изображение

Изображение

Angela така се казва нали? Искам да ми кажеш от коя поръчка мога да си я поръчам и кога се правят поръчките на рози? Моля те, запиши си някъде да ме сръчкаш като се зададе поръчка, че и други рози си харесах :stiskam: и виновна е твоята градина :nod: Умишлено си забраних да не надничам в темите за рози, че ми е много слаб ангелът, а финансите - ограничени, ама .... днес попаднах тук - в царството на Ани :D
И възнамерявам честичко да ти идвам виртуално на гости :gush: да си знаеш :!:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от tili »

Като си спомня това райско място, което посетихме миналата пролет... Виждам всичко по местата си и през голите клони :P Ще бъде :stiskam:
И моля те, снимай развитието на новото иглолистно кътче отпред. Да видим за една година как е станало :?: :tzvetentze:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Ели, да, това е Ангела. Мисля че я има в почти всички поръчки. Аз съм я изрязала , но ако искаш веднага ще потърся някое по-тънко клонче за резник. А иначе и летни резници можеш да опиташ, и есенни, тя би трябвало лесно да се прихване. :daaa: аз ще те сръчкам за тая роза, ама проблема е, че вероятно ще забравя :lol:

Розите вече са изрязани на трето минаване, повече няма какво. Тая година всички са доста оредени- едно заради пробивача, друго че имах доста измръзнали клони от катерачите, имаше и изпочупено от снега. но главния враг си беше пробивача.
някои ще ги сложа тук както са изрязани сега, хем и да си ги следя как ще ги бъде. Но ми умира Зефиринето :cry: , останаха само два клона, дано пак я бъде, но вече от оная пищност и помен няма да има, ще купувам явно друга Зефирина.

Тили, ще снемам и топките чимшир, но тям няма промяна, те всички там са бавнонарастващи и се надявам да не растат, че няма фронт.
ето ти и голите клонаци, фантазирай :lol: как ще се развият

Маргаритите и Хайд Хола- от него извътре нищо не мога да орежа, тая роза ще си е така явно докато си е жива, на височина е оставена на около 180, свалих повече от метър отгоре. И пак да кажа- не слагайте Короната на Маргарита на арка, розата има склонност да расте настрани
Изображение

Гирляндите на Амур - отляво му е Хайд хола, и поради това цялата лява половина на Гирляндите със все клони и клонаци, трябваше да бъде изрязана, сега е преполовен, ама като няма място така е.

Изображение

до тях е разкривената Римоза- по-слабата от двете, но и тя тръгва да расте не знам какво ще остане от Гирляндите тогава, че засега е на един клон отдолу, но ако избият и други вече не знам, аз се оттеглям от отговорност :lol:
Изображение

а това е остатъка от Джубиле Целебрейшън, плаче ми се за нея, беше направила такъв прекрасен храст, а сега отпред е на 40 см и отзад 1 клон около 80 см, всичко проядено до долу от пробивача.
Изображение

до нея са тънките като кибритени клечки клончета на Момо, ако изобщо се виждат, вече ме ядосва тази роза
Изображение

после са розите покрай кочините на комшиите, оградата там от камъш се съсипа и ММ обеща нова от дървени летви, обаче ако още 10 дни не я направи, после няма да може от разлистени рози, съжалявам за грозната гледка
Чинко, Кардинал Хюм и Сашка от Кент
Изображение

Изображение

Изображение

после "светата троица" :lol: - Леонардо, Скиптъра и Ангела

Изображение


и още има, ама стига засега

поздрав с малко цвят и мирис
Изображение

Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”