Nuga Best

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
konsult
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Апр 21, '13, 18:34

Re: Nuga Best мнения,впечатления,въпроси

Мнение от konsult »

Здравейте! При счупване в гръбначния стълб трябва да е минала една година,за да се ляга на масажното легло.За остеопорозата,ако е висока степен,също е проблем.Имаме свидетелства на хора,които успяха да се избавят от нея,благодарение на турманиевата керамика,но иска време,разбира се.Коланът Miracle въздейства главно на мускулатурата,може да даде подобрения.Но в случая според мен най-добрият вариант е турманиевия килим.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Nuga Best мнения,впечатления,въпроси

Мнение от lila »

Остеопорозата се лекува ЕДИНСТВЕНО с таблетки или венозни вливания на бифосфонати.
Който я е излекувал като е ял сирене, кисело мляко, хрущяли от акула, магданоз и целина и т.н. и с масажи - направо да отива към Каролинския институт за да си получи Нобеловата награда за медицина.
konsult
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Апр 21, '13, 18:34

Re: Nuga Best мнения,впечатления,въпроси

Мнение от konsult »

А можете ли да кажете защо се получава остеопорозата?
dal

Re: Nuga Best мнения,впечатления,въпроси

Мнение от dal »

По този въпрос аз съм провеждала множество опити и експерименти върху хора , разбира се :nod:
и през последните 320 години забелязвам една повтаряща се тенденция - остеопорозата се получава с годините вследствие на плонжове по тротоара , подгъзуване , коленичене пред хора и каузи и най вече като трупаш опит трупаш печал , а от печалтите се натрупват киселини /ставаш ядовит и "кисел" , а най яката такава киселина е оцета , и от там оцета както знаем размеква варовиците / справка киснене на вехта тенжера в оцетена вода / , нали и при повечето пазиенти при сравнение с двете групи -контролиран риск и отделно свободно летене и коленичене , виде се че възниква остеопороза , или тъй нареченото състояние ти ли ме бутна или сам паднах.
От там па идва лафа като ти поднесе лимон живота- нап рави си лимонада .Ама там вече има други раздели , дето водят до диабета. От захарта в лимонадата. Буда е бил диабетик , страдал е от мозъчен диабет , поради това е хем бел хем дебел и глуповато поусмихнат- там не е имало остеопороза , но е имало крем карамел в сухожилията. От там адептите винаги лежат възнак под цъфнала жакаранда , щото кремкарамелът им слепва сухожилията , ама в тези изследвания е вещ един приятел , та аз от него знам.
Яденето на сирене разбира се помага , то често е сред основните лечения , но Nuga Best са си сериозен пробив в битката с това как да кажа , физиологично явление свързано с умората на метала.
Загубата на ерекция при мъжете с времето след 30-35 годишна възраст не е нищо друго освен остеопороза на пениса .
Но това е друг раздел , по него експерименти прави една приятелка , та от нея знам.
Друго ше питате ли?
konsult
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Апр 21, '13, 18:34

Re: Nuga Best мнения,впечатления,въпроси

Мнение от konsult »

Да,както и очаквах,няма точен отговор на въпроса...Много коментар,а безсмислен.Както знаете,остеопорозата е свързана с липса на достатачно калций в костната система.Но,малко знаят,че калцият при определени условия влиза в костите,а при други излиза от тях.Единственото условие е НАТОВАРВАНЕТО(движението).Ще спра дотук,защото все пак не сме медицински лица,обучаваме се според новите знания за масовите заболявания,някои хора може да влезнат в конфликт.Най-важното е,че нашите посетители се чувстват все по-добре.
libra
Наркоман
Мнения: 11643
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 63 пъти

Re: Nuga Best мнения,впечатления,въпроси

Мнение от libra »

И аз така мисля-да вземете да спрете.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Nuga Best мнения,впечатления,въпроси

Мнение от calico »

аз знам какво остеопорозата направи с майка ми, така че никоя информация не е излишна.

впрочем, при това нещо има наследствена обремененост.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
rominenceto
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Авг 12, '13, 11:37

Re: Nuga Best мнения,впечатления,въпроси

Мнение от rominenceto »

Здравейте - искам да попитам за продукта VG 21 1 Германиево-турманиев термос . Какво можете да ми кажете за него? получих го подарък от баща ми.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Nuga Best мнения,впечатления,въпроси

Мнение от lila »

Със здраве да си го ползваш :tzvetentze:
denitsavm

Re: Nuga Best мнения,впечатления,въпроси

Мнение от denitsavm »

Предлагам Нуга Бест да си направят форум и да си пишат там консултациите, а тази тема ще си отиде :nod:
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”