Пролетна Флора 2011

Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от Гео, граф »

Да пишете какви рози има на Флората - интересуват ме кичести катерливи бяла и жълта, нямам никакви претенции за изключителност и висок сорт. Аз ще се пусна в събота, че ако избягам от работа фирмата ше фалира, няма мърдане :hmmmmmm:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
cherry_lady1984
Дълго кафе
Мнения: 117
Регистриран на: Дек 14, '10, 14:49

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от cherry_lady1984 »

безкрайно съм разочарована от флора тази година.изключително малко като фирми.явно всяка година става все по-зле.пък и цените ми се сториха понадути.единствено избор на цветя имаше при люлинската борса и бан.
рози иначе има и избор има.като цени от 3-3.50 до 5-6 лева.
но като цяло(въпреки че си направих стабилен пазар)избора е беден което е много жалко.
денси
Кафевар/ка/
Мнения: 784
Регистриран на: Сеп 18, '10, 20:58

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от денси »

кали има ли и на каква цена
Аватар
cherry_lady1984
Дълго кафе
Мнения: 117
Регистриран на: Дек 14, '10, 14:49

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от cherry_lady1984 »

:dovolen: има избор на кали но не погледнах цена!
денси
Кафевар/ка/
Мнения: 784
Регистриран на: Сеп 18, '10, 20:58

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от денси »

оф явно ще ме клати влака до софето ами да не се объркам че моят мъж каза че няма да ме пребира .Ужас
Аватар
cherry_lady1984
Дълго кафе
Мнения: 117
Регистриран на: Дек 14, '10, 14:49

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от cherry_lady1984 »

да ти кажа не знам-зависи какво търсиш-но определено преди бяха по-ниски цените.ако търсиш само кали няма абсолютно никакъв смисъл да идваш.аз днес за 25 лева си вземах 6 неща-абутилон-5лв,сингониум-5лв,кротон жълт-2лв,коралов мъх смесен за 2лв,еписция за 4лв и канадско мушкато за 5 лв.всичко това е от щанда на бан и от този на люлинската борса.ако те интересува имаше избор на азалии-3-3.50 и мини розички за 4-5 лв.има и кактуси но според мен за най-малкия 5 лв са много.в общи линии е това,другото са луковици с цени като по магазините.ако идваш моя съвет е да се разходиш до борсата в люлин.в темата за намаления и промоции има обяснение как да стигнеш.там вече е царството.с моя мъж бяхме там миналия петък и си вземахме шарена шефлера и то с прилична големина за 5 лв(сега на флора са по 4),дива орхидея за 2 лв(и на флора е толкова) и едно подобно на бръшлян,казаха ми че е от неговото семейство-2лв(толкова и на флора)но там има много повече неща.поне като идваш да си заслужава.разходи се и до ботаническата градина и там има хубави неща на много ниски цени.
денси
Кафевар/ка/
Мнения: 784
Регистриран на: Сеп 18, '10, 20:58

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от денси »

оооооооооооо няма да да се оправя по софииските улици .София е непонятна за мен аз идвам заради дъщерята че си търси нещо за бала и аз покрай нея да посетя флората че е на центъра иначе няма да обикалям специално за цветя
Аватар
cherry_lady1984
Дълго кафе
Мнения: 117
Регистриран на: Дек 14, '10, 14:49

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от cherry_lady1984 »

ами ако искаш ела пък кой знае може нещо повече да си харесаш.лошото е че борсата в люлин няма сайт също и ботаническата градина но вече ако нещо повече те интересува ще говориш с тях. :dovolen:
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от evita »

Нещо орхидейки имаше ли?
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от Titi »

денси написа:оооооооооооо няма да да се оправя по софииските улици .София е непонятна за мен аз идвам заради дъщерята че си търси нещо за бала и аз покрай нея да посетя флората че е на центъра иначе няма да обикалям специално за цветя
боже, Денси, останала съм с впечатление, че си тинейджър, пък то си имала дъщеря за женене :D
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”