Кучета, котки и други любимци

За домашните и дивите животни
Публикувай отговор
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от сюзан »

Изображение[/quote]
Страхотна снимка!Ттолкова човешки поглед има мама, а бебока си спинка толкова безгрижно и доверчиво. Тя сякаш се страхува да мръдне, за да не го събуди.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
vasileva
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1548
Регистриран на: Май 9, '11, 23:47
Местоположение: ВАРНА

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от vasileva »

сюзан написа:Изображение
Страхотна снимка!Ттолкова човешки поглед има мама, а бебока си спинка толкова безгрижно и доверчиво. Тя сякаш се страхува да мръдне, за да не го събуди.[/quote]

направо се разтопих :tzeluvka:
Всичко ще бъде наред накрая, ако не е наред, значи това не е краят!
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 020&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
bell

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от bell »

Ей, в тези ледени зимни дни тук е бебешка идилия :liubov2:
Тути, и аз искам още снимки и разкази на тези сладури Кубрат и Крез :angelche: Крез си е запсал баш царствено с тумбака нагоре сладко, сладко, като истински цар :lol: и грижовен татко си имат, а мама е красавица :liubov:

Влади, много истинска и красива снимка :liubov: да ни ги снимаш още :gush:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Тутти »

Bell,померана не е таткото,но се приема за такъв-пази,лае,гледа за спокойствието,съобщава ако се размърдат бебоците.А таткото е йоркшир териер като Марая и се казва Тофифи,като бонбоните. :lol: Много беше влюбчив,джентълмен,но сега като се родиха бебетата,го няма да се погрижи. :hihihi: Естествено....Та затова Бари-померана на сина ми,който беше напикал пердето в дневната и дойде за няколко дни ,за да е наказан при нас (мисля,че това се случи миналата година през лятото ;) ;) ;) ) и оттогава никой и не си помисля да го прибере,А той тук е толкова щастлив,че като дойдат на гости,много им се радва само при посрещането,а като си тръгват,се скрива,за да не го вземат случайно.Милият,не знае,че нямат и намерение и може да не се хаби да се крие. :hihihi:
А аз само гледам снимките на бебчовците на Влади и ми е мило.Прекрасна майка,божествени бебенца.Трябва да покажа на Марая как се гледат седем бебета неотлъчно.Тя ако види,може и да се засрами и да поостане при Кубрат и Крез по-дълго време.:ieeee:
От днес по съвет на ветеринаря намалявам дажбата на сусамов тахан за майката,защото кърмата е в излишък и за малко да направи мастит.Този сусамов тахан е страхотна бомба калций и протеин.
Фотосесията се отлага за утре,имайте търпение.
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Тутти »

wenche написа:Тути, на всички асистирано заченати ли са им такива мамите :hmmm:
Мамка му, ако това ме чака и мен :svekurva:
Ама са сладкиши и кутретата и всички мацани :skiss: :skiss: :skiss:
Wenche,споко,не е от асистирането.Май е от секциото,трудно идва инстинкта,защото се събуждат и виждат някакви четирикраки да им се катерят по корема,незнайно откъде дошли.Докато не ги оближат,няма адекватно отношение.А и от породата си зависи.Тези йоркита много трудно се гледат и добре,че нашия труден период премина.Вече се кърмят по-рядко,защото са големи и поглъщат повече за по-кратко време.Вече мога да се наспивам малко повече.Има нещо много вълнуващо в тези дни,макар и доста поглъщащо време и сили.
Ще го видиш,дано е станала работата.Станаха ли 28 дни да си проличи на видеозона?
bell

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от bell »

А, разбрах аз още преди, Тути че померан Бари не е таткото, ама нека се грижи, така сериозно наблюдава бебоците на снимката :lol: Ние си имаме приятели с мъжко йорки, та знам какви сладури са.
Аватар
gogi434
Двойно кафе
Мнения: 187
Регистриран на: Яну 5, '10, 18:40
Местоположение: Русе

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от gogi434 »

vladislava78 написа:Благодаря Либра! :tzeluvka:
Майката е бяла с много бледо бежово води се цвят шампанско.От бебетата само едно е по тъмно другите са бели за сега, но след като си сменят бебешката козина може да потъмнеят.

Изображение
КРАСОТА Влюбих се в това куче :liubov:
Аватар
gogi434
Двойно кафе
Мнения: 187
Регистриран на: Яну 5, '10, 18:40
Местоположение: Русе

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от gogi434 »

Да се похваля и аз . Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Deleted User 1445

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Deleted User 1445 »

Гоги, големи сладури :liubov2:

Наш Рики, след като изяде двете златни рибки, сега пробва аквариума става ли за спане :lol: Сви се на топка за малко, но нещо не му се видя удобен.

Изображение

Изображение
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от serena »

Нини стопли ми душата :liubov: ама Рики наистина ли изял рибките или се майтапиш :o
Страхотно котаче :liubov: напира ли още да излиза навън или пази топлото :dovolen:
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”