Коледно настроение

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Коледно настроение

Мнение от orkud »

За съжаление, всеки има своите загуби в живота, но това е хубав празник и може би и двамата с майка си имате нужда точно от малко промяна и коледен дух. Може би и тя ще се зарадва, ако направиш нещо хубаво за нея на празника и почувствате поне един ден по специален и различен.
Не искам да ти се бъркам, всеки един от нас има трудни мигове в живота, но все пак живота продължава и е хубаво от време на време да си направим деня по красив и специален :tzvetentze:
Аватар
EliD
Виенско кафе
Мнения: 368
Регистриран на: Сеп 8, '10, 14:36
Местоположение: София

Re: Коледно настроение

Мнение от EliD »

Паче, всеки от нас е загубил близък човек. И моята майка почина преди шест години. И на мен ми е било трудно, защото имам по-малка сестра, която беше още ученичка когато мама почина. Тя не пожела да отиде на бала си, но с повече убеждения отиде и си изкара добре въпреки, че беше само месец след смърта на мама. Пък по коледа е рожденият ден на покойната ми майчица, но си я спомняме с добро и се събираме да се веселим. Наистина живота продължава и трябва да намираме и радостите в него. Гледай по-ведро на нещата :daaa:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Коледно настроение

Мнение от vodo-leika »

Паче, моят дядо почина навръх Бъдни вечер. Ще спестя изброяването на другите ми загуби в живота - всеки ги има. Според мен Коледа е празник на доброто, и на надежда и трябва да сме благодарни, че ни има и сме здрави. Представяш ли си колко много хора, болни например от рак, съзнават, че това е последната има Коледа? Настроението идва отвътре. А и майка ти е до теб. Направи празник и за нейната душа, за да не съжаляваш някой ден за пропуснатите моменти. :dovolen:
А най-лесно е да следиш темата и ще видиш как поне малко коледният дух ще те завладее :dovolen: .
Между другото - днес минах на Витошка - отворили са онзи голям коледен магазин срещу съдебната - голям кеф! Влизаш вътре - мек килим, коледна музика, само коледни неща :ieeemyzh: .
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Коледно настроение

Мнение от lila »

Да те питам Водолейче, от къде знаеш какво съзнават болните пък било то и от рак? Много се зачудих. Реалния живот няма нищо общо с филмите.
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Коледно настроение

Мнение от vodo-leika »

lila написа:Да те питам Водолейче, от къде знаеш какво съзнават болните пък било то и от рак? Много се зачудих. Реалния живот няма нищо общо с филмите.
За съжаление по-голяма част от близките ми си заминаха от рак, празнувала съм празници с тях, говорили сме. Изказването ми беше в духа на това, че трябва да ценим всеки един ден и миг!
Но нека не отваряме тази тема именно в коледното настроение. :dovolen:
Я предложете някоя коледна музикална компилацийка? :P
Аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1360
Регистриран на: Май 2, '10, 18:53
Местоположение: до Пловдив
Обратна връзка:

Re: Коледно настроение

Мнение от ZAPLESKA »

коледниче :)
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Коледно настроение

Мнение от vodo-leika »

Ей, Заплеске, я отвори една тема с тази красота! ;)
Аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1360
Регистриран на: Май 2, '10, 18:53
Местоположение: до Пловдив
Обратна връзка:

Re: Коледно настроение

Мнение от ZAPLESKA »

подарих го на майка ми преди две години и от тогава се изживяваше като марула
това лято го зарязахме да се спасява само и ефекта е че цялото е нацъфтяло и има още пъпчици :ieeemyzh:
Изображение

всъшност го купих за тъмнорозово, но и такова става :D
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Коледно настроение

Мнение от bouquet »

Някой ще ме "светне" ли какво става в този форум???? В темата за Коледа се обсъждат трагедии, заяждания, цупят се разни хора, други пък направо зарязват форума....Какво бълбука под повърхността на /пред/ коледното настроение?
Последно промяна от bouquet на Ное 17, '10, 19:40, променено общо 1 път.
Търся добри хора
Аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1360
Регистриран на: Май 2, '10, 18:53
Местоположение: до Пловдив
Обратна връзка:

Re: Коледно настроение

Мнение от ZAPLESKA »

от магнитните изригвания ще е :ovtza:
ИзображениеИзображениеИзображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”