HobbyKafe на 1 годинка !

Публикувай отговор
Аватар
nadetoabromova
Кана кафе
Мнения: 666
Регистриран на: Ное 27, '09, 05:38

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от nadetoabromova »

bouquet написа:Като е работен ден ви предлагам точно в 14.30ч на 23.11 да влезем дружно във форума, за да направим рекорд по посещаемост :nod: Мисля, че всеки или почти всеки има нет на работа и няма да е проблем :angel2:
:daaa: :daaa: :daaa: :ieeee: ТАМ СЪМ!!!!
http://picasaweb.google.bg/nadetoabromova" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
elina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1000
Регистриран на: Ное 28, '09, 15:14

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от elina »

как бързо и неусетно се изтърколи една година :liubov2: аз за срещите съм пас -но в 14.30ч на 23.11 съм :daaa:
ще си хапваме виртуални тортички :angelche:
libra
Наркоман
Мнения: 11643
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 63 пъти

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от libra »

Неделята като ден е удачен за нашите сбирки./Не правим толкова лошо впечатление с разтеглените ластуни,резници,клони ,мъхове и бодили/
Аватар
detelina72
Виенско кафе
Мнения: 328
Регистриран на: Сеп 11, '10, 22:08
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от detelina72 »

Предлагам на 23.XI в уречения час в чест на празника всеки пред компа да изиграе танца на пингвина на Миша.. :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Изображение
Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се… може да караш в насрещното.
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от orkud »

Е, тоя мнооого ще ми ходи на дебелото дупе :lol: :lol:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31691
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1037 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от Мария Николова »

Titi написа:
vodo-leika написа:Аз мога да дойда чак след 17, ако е събота, така че да му мислите с парчетата! :D
не се притеснявай, аз ще изям и твоето /стига да не са сметанови :lol: /
Сметаново ли е парчето, Тити, завий го в салфетка - винаги готова да се жертвам за сметанова тортичка! :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dreadx
Дълго кафе
Мнения: 146
Регистриран на: Мар 6, '10, 13:31

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от dreadx »

Значи домашна бишкотена торта с банани и сметанов крем, а Titi ще я заведем някъде и ще и вземем каквото си поиска за компенсация.

ravik, супер-много хубава дата за форум. (нали знаеш, че и на мен звездите ми го говорят :)
Знам, че не си я уцелила нарочно, ама чудесно се е получило.

Рожден ден се празнува след датата, никога преди. Това не пречи да си направим една среща преди рождения ден.
Аватар
danielka_y
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1481
Регистриран на: Апр 4, '10, 21:36

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от danielka_y »

bouquet написа:Като е работен ден ви предлагам точно в 14.30ч на 23.11 да влезем дружно във форума, за да направим рекорд по посещаемост :nod: Мисля, че всеки или почти всеки има нет на работа и няма да е проблем :angel2:
Супер идея, само че ... сега забелязах че часа във форума не е коригиран, и можем да изтървем момента
Изображение
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от bouquet »

Отиди на въпросите и виж как да си смениш часа на форума, току - що го направих ;)
Търся добри хора
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от Fado »

Лелеееее! От сума ти време не бях влизала във форума и първата тема, която отварям е тази! :o Лелеееее... Една година! :ieeee: Чета тук и разни мисли ми минават през главата... :hmmm: Дали пък да не взема да се изтреса и аз? :ieeee: Ама трябва да го съгласувам с мъжете, щото или милото, или синът ми ще ме вози (най-вероятно второто). :hmmm:
Ама много се навих (дано не ми мине котка път :stiskam: ). Леле ако станеееее... :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Публикувай отговор

Обратно към “Предишни общи форумни срещи”