"Стара планина" рухна

Изкушения за лакомници и гурмани.
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: "Стара планина" рухна

Мнение от vodo-leika »

И все пак лично аз съм безкрайно доволна от действията на този министър и въвеждането на стандарта. То е ясно, че такива случаи ще има, но ако се действа така, се надявам, че няма да станат практика. С най-голямо нетърпение очаквам стандарта за млякото, кашкавала, въобще за всичко! :mrgreen: :ieeee:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: "Стара планина" рухна

Мнение от Titi »

vodo-leika написа:И все пак лично аз съм безкрайно доволна от действията на този министър и въвеждането на стандарта. То е ясно, че такива случаи ще има, но ако се действа така, се надявам, че няма да станат практика. С най-голямо нетърпение очаквам стандарта за млякото, кашкавала, въобще за всичко! :mrgreen: :ieeee:
и аз! а докато ги въведат - ще квася домашно мляко и ще продължа да купувам Стара планина колбаси.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: "Стара планина" рухна

Мнение от evita »

Аз също съм много доволна от министъра на земеделието,оказва се мъжко момче ,за сега.
А и тия драми около храната определено ме вълнуват много-соята е 99% ГМО,слагат разни рогИ,копита и прочие,после що народа масово се разболява от рак да кажем.
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17035
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: "Стара планина" рухна

Мнение от Миша »

Помните ли двайсетгодишното канцерогенно ирландско месо?А знаете ли кой разреши вноса му?Същото "мъжко момче",господин настоящия министър на земеделието .И аз после трябва да вярвам,че същия този господин е загрижен за здравето ми?!


"Докладът на инспекторите установява, че основно действащо лице в далаверата с канцерогенното месо е главният секретар Мирослав Найденов. От неговия факс е изпратено разрешителното за внос на говеждото до "Бул импекс" и митническите служби. То е дадено 4 дни след като пратката от 47,8 т е тръгнала към България. Вносителят бил сигурен, че месото ще влезе у нас с всички необходими документи. Достъп до кабинета си е имал само Найденов, тъй като при назначението си е поискал да бъде сменена бравата на вратата, установява още Инспекторатът.

Веднага след като е назначен за министър, Найденов се заема с възстановяването на работа на уволнените дисциплинарно свои авери покрай ирландското месо. В сегашния приятелския кръг на министъра влизат шефът на НВМС Йордан Войнов, на РВМС-Благоевград Михаил Бащавелов, ръководителят на ветеринарите в Пловдив Светозар Василев, директорът на Централната лаборатория за тежки метали Кирил Киров и шефът на “Гранична ветеринарна инспекция” Дако Даков. С директора на Националната ветеринарномедицинска служба Йордан Войнов, Мирослав Найденов е състудент и семеен приятел още от времето на търкането на студентските банки в Стара Загора. Войнов от своя страна е в бизнес отношения с благоевградския ветеринар №1 Бащавелов.В групичката от "близки" приятели присъства неизменно и Димитър Зоров."
http://meto76.blog.bg/politika/2010/08/ ... vms.595017" onclick="window.open(this.href);return false;
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0% ... 0%BE%D0%B2" onclick="window.open(this.href);return false;
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: "Стара планина" рухна

Мнение от Blue sky »

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: "Стара планина" рухна

Мнение от evita »

Ммммм Миша,не го знаех това.Лошооо :hmmmmmm: .
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: "Стара планина" рухна

Мнение от orkud »

— Лошо, Седларов, лошо....
:hmmmmmm: :hmmmmmm:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17035
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: "Стара планина" рухна

Мнение от Миша »

evita написа:Ммммм Миша,не го знаех това.Лошооо :hmmmmmm: .
То и на мен скоро ми го припомниха.Къса е народната памет ,за това сме на това дередже :ufff:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: "Стара планина" рухна

Мнение от calico »

Повдига ми се направо като чета такива работи.
То наистина порочни хора се стремят към власт. Ако е читав някой, никой път няма да поиска властта.
Забравяме какво е казал Левски, когато му казали че като се спечели борбата той трябвало да стане цар. забравяме, да. и се вързваме на приказки за "благото на народа" и "идеите". а истината е по-друга и по-проста. :evil:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: "Стара планина" рухна

Мнение от johnstalker »

Аз пък ви се чудя, като никога не сте яли 'узряло' козе сирене, що толкова се палите за соята и тоалетната хартия?! ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Готварство”