Forever young

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Forever young

Мнение от evita »

Я да видим сега милички с какви мазила баш се поддържаме,та да сме така готини.Аз не съм особенно суетна,пък и внимавам с какво се мажа,да не стана като макова кифла :lol: .
Аз използвам Ревиталифт на Лореал :nod:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Forever young

Мнение от johnstalker »

[video][/video]
dal

Re: Forever young

Мнение от dal »

любимата ми тема
не знам дали има буркан произведен да не съм си овъргаляла фацата из него , от 12 годишна се мажа с кремове , като лудостта ми ме е качвала до цена, която няма да кажа ,срам ме е , и то на един буркан Д един Н и един около очи -това беше преди около десетина година :D
от доста време си купувам български кремове на регал и дева и пей сърце
със световно светило съм говорила по въпроса , и ми каза доста неща за бялата козметика
препоръча ми да си купувам наши марки

и за световните доста неща ми сподели , та прогледнах :liubov:
иначе лореал най бързо прави обороти по щандовете от вносната козметика /средна и ниска категория които са/

имам и пет любими други марки
ланком , есте лаудер и лолита лемпицки
имам и тотално неизвестни , които съм открила за мене си в дългите скитания из собствените ми заблуди , суета и троши пари :nod:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Forever young

Мнение от johnstalker »

Аз се 'смазвам' вътрешно, с балабанска плодова и сливова. След третата като се погледна в огледалото, съм готов да се влюбя сам в себе си.. а след четвъртата рикия изчезват и грозните жени.. светът тогава става прекрасен.
Аватар
Снежи
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Дек 3, '09, 10:20
Местоположение: Wuppertal, Germany

Re: Forever young

Мнение от Снежи »

LABOINA stem 7000 на Labo ,последния ,който изкараха на пазара по западна европЪ с живи клетки,но само нощен такъв ,а и свършва :hmmm: и въпреки ,че съм изключително доволна май няма да мога да си го поръчам повече ,сумата му си е доста сериозна .На последък виждам тази марка и тук по аптеките ,но това се чудим с моя приятелка ,която ми го донесе ,как така тук цената му е в пъти по-малка и то на по-ниските стойности ,защото при тях нещата са според възрастта и се измерват всяка възраст с 1000 единици за всеки 10 години , А относно бялата козметика както казва Дал ,а и аз доста се наложи да се образовам в това отношение, нощния крем наистина трябва да е много добър !!! А този крем го ползвах почти 10 месеца ,като купя лореал не ми стига и за месец ,така ,че в крайна сметка един хубав крем винаги си оправдава парите :hihihi: :hihihi:
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Forever young

Мнение от johnstalker »

Такъв с живи клетки и аз мога да направя... :)
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Forever young

Мнение от evita »

johnstalker написа:Такъв с живи клетки и аз мога да направя... :)
:lol: :lol: :lol:
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Forever young

Мнение от dora »

Ей туй мазило си ползвам от години.
Знам , че трябва да се сменят, ама...туй си ми е баш и най и по.
Абе мойто кремче :daaa: / така казва малкия/
Изображение
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Forever young

Мнение от libra »

В момента ползвам Laboina 3000.Creme de la mer e най-голямата ми изцепка.Сигурна съм ,че няма да смисъл да се дават много пари ,защото ефектът не е право пропоционален на цената.Добър овлажняващ крем ,достатъчно нощен сън и хубаво почистване на кожата са единствената смислена грижа.А, и още нещо-никакво пържене на слънце или солариум докато заприличаш на печена тухла.
Laboina 7000 не знаех,че са пуснали,звучи ми малко като тъговси трик-отначало бяха Botoina,след това -Loboina.Относно цената-в Солун съм намирала крема на същата цена.
На вносните кремове няма дата на произвоство,например.По-точно кодирано е с няколко буквен код.А трайността е 3 години.Така,че изобщо не можеш да разбереш колко дърт крем за 1000 лв. си купуваш.
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5151
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 237 пъти
Получил благодарност: 83 пъти

Re: Forever young

Мнение от mileni »

Преди 10 години и аз давах повече пари за кремове.
От 2 години преминах на бадемово масло,вместо нощен и гроздови семки вместо дневен :lol:
Наскоро открих на Регал едно много хубаво кремче,аромат и действие,за 3 и нещо.Напомня ми ароматана един отскъпите ,които купувах преди,не мога да си спомня кой.
Сега давам парите си за цветя :lol: и се подмладявам ,като ги гледам как цъфтят.
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”