Градинска техника и аксесоари

Публикувай отговор
denitsavm

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от denitsavm »

Дал, не се хваля, просто нямам - все още :mrgreen: А с тия ръкавици хирургическите и аз пробвах, ама от ноктите се късат. Такива на гардена не съм виждала - ще потърся, мерси :nod:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от lila »

Има и табелки на Гардена - закачат се ниско отзад като се наду..ят да кОпат рози, да не ги целне некое пиле :D
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от evita »

Блу и аз опитах една година с хирургически ръкавици тип "От местопрестъплението",но бързо ми се късат.Ще си взема гарденски за следващия сезон.
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от Blue sky »

е късат се - да, аз затова купувам кутия 100 бр :nod: като се скъса - следващата
домакински гумени също ми вършат много добра работа, абе, за ровене в калта са идеални :nod:
He who plants a garden, plants happiness
denitsavm

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от denitsavm »

на мен оснивно за това ми трябват, иначе всичко върши работа :nod: , но тук пресявам през пръсти пръстта като садя, а на ново място, сещате се предимно това се прави :D
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от nel4o »

Тези също вършат много добра работа, здрави са и има и малки размери

Изображение

Дени, другият път като дойдеш до магазина (а това тази седмица е желателно :twisted: ) можеш да ги видиш на живо :nod:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
denitsavm

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от denitsavm »

Оооо, тия са ми любими, но и те се късат на ноктите главно, не че са ми толкова големи, но си ровя кат дете :dovolen: , иначе такива си взимам :nod:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от Titi »

Половината от удоволствието ми да работя в градината е усещането на пръстта в ръцете ми. Обожавам да си заровя ръцете в почвата. Затова изключително рядко слагам ръкавици.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от orkud »

И аз си крия ръцете в понеделник :oops:
Ползвам ръкавици, най вече с пет пръста от плат, за местата с опасност да ме налази нещо или да ме набоде, но изключително рядко. Като цяло обичам да се цапам. Май не съм пораснала още :oops: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Say No
Kафенце
Мнения: 20
Регистриран на: Окт 5, '10, 10:59
Местоположение: София

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от Say No »

Косачка за трева на Бъджет - не съм ползвала друга и не мога да сравнявам, но от тази съм много доволна. Вече доста остаря. До 2 години ще трябва да я сменям. Ако някой препоръча нещо не ми е полецно.
Тример - БлекЕнДекер - подарък е, не го ползвам. От време на време мъжът ми пърпэри с него край оградата. Според нел е с мнага по-носка производителност от косачката.
Лозарски Нажици - всевъзможни - доври, чу са те.
Ножица за храси - куча марка, купих я от Лидъл за 2 евро - много съм доволна
Трион на Гардена - много добър инструвант
Фреза на Бъджет - една безсмеслена покупка - може би аз немага да я палзмав правилно
Помпа на Гардена - мнооого добра
Пръзсачака не помня марката - без нея не може
Сумати белове, мотики, лопатки и гребва

Много се чудя дале да не купя дробилка, за да подготвям материал за мулчиране и компостиране. Чудя се от около година и още не съм купила. Ако някой сподели опит ще съм благораста.
Трябва да правя и някаква система за поливане, зощото само с помпа е мнага времеемко, но още събирам информация.
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”