Здравословно хранене

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
ivan1
Kафенце
Мнения: 19
Регистриран на: Май 7, '13, 14:29

Re: Здравословно хранене

Мнение от ivan1 »

hubavatairina1 написа:Момичета дали има голяма разлика между мюсли и овесени ядки? т.е. аз я знам разликата ама чисти овесени ядки така и не се научих и сутрин гледам да хапвам поне мюсли :dovolen:
Мюсли (от швейцарски немски език Birchermüesli или само Müesli, на немски Müsli) е хранителна смес, която съдържа предимно размачкани овесени ядки. Към нея могат да бъдат прибавени смачкани пшенични зърна, царевични люспи, сушени плодове, орехи, лешници, бадеми, белени слънчогледови семки и др. Има различни разновидности мюсли - както по вид на съставките, така и по съотношението им.
Спорта, Учението и здравословният начин на живот са като хобито - изискват постоянство
pepitnn
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Юни 20, '13, 10:14

Re: Здравословно хранене

Мнение от pepitnn »

Аз се питам има ли здравословна храна ако не си си я произвел в градината!
Аватар
kannamy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1447
Регистриран на: Яну 16, '12, 16:36
Местоположение: София/Богьовци
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 52 пъти

Re: Здравословно хранене

Мнение от kannamy »

Гледах ,цъках по разните теми и ми се стори ,че тук е мястото на моя въпрос.Търся кефирена и/или чаена гъба.Детето се е вманиачило по разни здравословни храни и питиета и аз покрай нея да не остана по-назад.Едно време имах от тибетската гъба ама я затрих нещо.Та сега ще бъда мнооого благодарна ако някой има да разделя гъбоци - продава или подарява .
Петяя
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Яну 8, '14, 19:33

Re: Здравословно хранене

Мнение от Петяя »

Добър ден на всички !!! Искам да споделя, че имам огромно желание да сваля килограми, и от днес започнах с режим, направен от мен самата. И желая да споделям мнения с Вас, ако е възможно !!! :)
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравословно хранене

Мнение от calico »

Петяя написа:Добър ден на всички !!! Искам да споделя, че имам огромно желание да сваля килограми, и от днес започнах с режим, направен от мен самата. И желая да споделям мнения с Вас, ако е възможно !!! :)
Здравей Петя! Тази тема тук не е много активна, както виждаш сама. Тук сваляме килограми основно с агрофитнес :angelche: Ти имаш ли градинка? Поне пред блока?
искам да кажа, че ти разбира се можеш всичко да споделяш, но не бива да е сърдиш ако не се включват много много хора. Имаш късмет че е зима все пак, щото ако беше след два месеца изобщо я някой влезеше в тая тема, я по-скоро не.
Нали разбираш, форума е за цветя, другото е някак странично и по малко...
виж, обаче ,темата за манджи ядене и готвене редовно се посещава :lol: :lol: :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Здравословно хранене

Мнение от Гео, граф »

Ако реша да живея без болести и лекари, както препоръчва този консултант по хранене, ще трябва да спра да ходя на работа и да се занимавам само и единствено със себе си :sdull: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Deleted User 1445

Re: Здравословно хранене

Мнение от Deleted User 1445 »

Гео, граф написа:Ако реша да живея без болести и лекари, както препоръчва този консултант по хранене, ще трябва да спра да ходя на работа и да се занимавам само и единствено със себе си :sdull: ...
Гео, ми не е лошо да се занимаваш само със себе си :hihihi: Този човек е пенсионер най-вероятно, мъж, второто предимство, какво му пречи да си се наглежда ежеминутно. :daaa:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Здравословно хранене

Мнение от Titi »

Изгледайте този трейлър, кратък е, но достатъчно разтърсващ. И полезен.
http://lekuva.net/60401/trajnoto-otslab ... tajni.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравословно хранене

Мнение от calico »

Nini написа: Този човек е пенсионер най-вероятно, мъж, второто предимство, какво му пречи да си се наглежда ежеминутно. :daaa:
Ниниииии...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

някои хора това, човек да умре здрав, го превръщат в идея фикс на живота си :mrgreen:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Здравословно хранене

Мнение от Titi »

Изображение
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”