Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Публикувай отговор
незабравка

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от незабравка »

milena02 написа:Ани, те дънят радиата от всякакви крайплажни заведения. Обикновено са с повече музика. На мен ушите са ми проглушавали, докато кротко си чета книжка. По мои спомени от последната ми ваканция по плажовете на Ахтопол беше радио Енерджи.

Радио 1, Дарик-Бургас, Радио Гларус... Записвам веднага! Целувки и обич, Ани! Благодаря ти! :tzeluvka:

Телевизията е отделно перо. Аз проучвам в момента радиата по морето. :gush:
Радио Мая слушам само напоследък в разсадника ,че турските радиа пак заглушават сигналите на всичко останало,на 2 килметра от морето съм. 8-)
незабравка

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от незабравка »

Може ли някой да ми помогне със инфо-търся студентска квартира в София за дъщеря ми и двете и дружки-тристаен апартамент,обзаведен и близо до спирка на метрото . :dovolen:
radoctina69
Кафевар/ка/
Мнения: 792
Регистриран на: Апр 1, '13, 11:25

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от radoctina69 »

milena02,
при нас се слушат най- много БГ Радио, Мая, Веселина и в Царево - POWER FM. :dovolen:
Дано съм била полезна :stiskam:
Deleted User 1445

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Deleted User 1445 »

Миленка, трябват ти Радио City и Радио 1 - така хващаш двете основни таргет групи - младежка, зряла.
City в Бургас излъчва на вълните на радио Мая, така беше преди време, верига са и ще получиш пакет и за Варна, с Радио 1 е същата работа.
БНР предполагам са ви медийни партньори и те ще напънат Районните радиостанци - имат и във Варна, и в Бургас :daaa:
В БНР имат социологически проучвания по региони, няма да откажат, мисля :hmmm:
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13713
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 202 пъти
Получил благодарност: 390 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от zeleno »

незабравка написа:Може ли някой да ми помогне със инфо-търся студентска квартира в София за дъщеря ми и двете и дружки-тристаен апартамент,обзаведен и близо до спирка на метрото . :dovolen:
къде ще учи ?
незабравка

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от незабравка »

В Софийския.800 лева за тристаен в Студентски град звучи ли ви разумно-около тази цена се въртят предложенията на брокерите? :dovolen:
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от libra »

Taм има голямо търсене от студентите,така че е логично.
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Ава_и_мама »

Като идея може и в квартали Младост, Дървеница, близо до метростанция. Побързайте, защото август вече и в кварталите свършват квартирите. Става по- трудно и по- скъпо. А за Студентски град за тристаен е добра оферта, защото наши близки за двустаен( дневна с кухненски бокс + маломерна спалня) плащаха 600лв + разходи за общи части + портиер. Успех. :tzvetentze:
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Asarina »

След като ще учат в СУ, защо ще живеят в Студентски град? Може навсякъде, където минава метрото по линията Люлин - Младост.
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Ава_и_мама »

Asarina написа:След като ще учат в СУ, защо ще живеят в Студентски град? Може навсякъде, където минава метрото по линията Люлин - Младост.
Asarina е права. В Студентски град е вечен купон, шумно през цялото денонощие( дискотеки, денонощни заведения, трафик, шумни компании), в кварталите е по- спокойно. Децата на нашите близки се преместиха поради тези причини от Студентски.
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”