Какво ще местим таз година ?

Всичко свързано с размножаването, сеенето и засаждането - семена, посадъчен материал, инвентар, системи, опити, вкоренители, обработка, саксии и т.н.

Модератор: Миша

Публикувай отговор
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Какво ще местим таз година ?

Мнение от Blue sky »

:srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl:
He who plants a garden, plants happiness
dal

Re: Какво ще местим таз година ?

Мнение от dal »

ZAPLESKA написа:ще размествам 50 годишната "Джунгла" и ще махам сливата въшлива до нея....
чудя се как да спася 10те рози и останалите бабини китки не че са нещо сортово ама са ми мили
Скъпа Заплесита , я да споделиш какви бабини китки ще местиш и защо?!
сливата ясно , на цепеници , розите ако са стари не барай , подрежи ниско догодина пролетта , а другите какво и защо?! :D
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Какво ще местим таз година ?

Мнение от evita »

vodo-leika написа:Лилиумите от саксиите към а) коша :twisted: б) нечия градина :twisted: .
Извинявайте, не се сдържах :oops: !
в) на мен :twisted: ;)
dal

Re: Какво ще местим таз година ?

Мнение от dal »

vodo-leika написа:Лилиумите от саксиите към а) коша :twisted: б) нечия градина :twisted: .
Извинявайте, не се сдържах :oops: !
я стига !
ако нещо не вървят , ще смениш саксиите с по широки и големи , не барай лилиумите , разпитай тука цветарките кво що и ги пресади !
да не стане с петуниите както-три месеца плач и накрая най хубавите на твоята си тераса! :liubov:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Какво ще местим таз година ?

Мнение от vodo-leika »

dal написа:
vodo-leika написа:Лилиумите от саксиите към а) коша :twisted: б) нечия градина :twisted: .
Извинявайте, не се сдържах :oops: !
я стига !
ако нещо не вървят , ще смениш саксиите с по широки и големи , не барай лилиумите , разпитай тука цветарките кво що и ги пресади !
да не стане с петуниите както-три месеца плач и накрая най хубавите на твоята си тераса! :liubov:
:lol: :daaa:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Какво ще местим таз година ?

Мнение от Blue sky »

ми то отсега е ясно, че така ще стане - за справка- Фата Моргана :dovolen:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
svetla06
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1586
Регистриран на: Ное 29, '09, 19:41
Местоположение: Русе

Re: Какво ще местим таз година ?

Мнение от svetla06 »

Ох, четох и се смях.
Някои неща обаче са ясни:
1. Дал ще си изоре градината - не разбрах кое ще остане неизместено, ама тя и Дал не знае още. Не знае и дали въобще ще остане непипнато нещо.
2. Блу ще хвърля и ще обяви търг с явно ненаддаване. Допускат се задкулисни споразумения на лични.
3. Водолейчето се кани да си разкара лилиумите, ама не е много сигурна къде...
4. Евичка прибира всичко, ама не обещава да размества толкова.
5. Има много помощници още от сега, когато всичко е на етап "план".
6. Заплеска явно ще прави в двора си "Сървайвър" поредна част, ама още не е обявила датата за кастинга.
7. Форумската грижа за оставащите след разместването неща е огромна. Мераклии, прибиращи, помагащи, чакащи и изгладнели за нови китки - много.
8. Всичко, което решите да местите, може да бъде изместено, може и да не бъде. Ама всичко, което искате да изхвърлите, ще бъде приютено.
Те така разбрах аз написаното... Имам чувството, че не греша много :lol: ...

Дал, местенето на мебели тук ли е ;) ? Ама все едно де - няма да ги местя.
dal

Re: Какво ще местим таз година ?

Мнение от dal »

:lol: :lol: :lol: :hihihi:
Светлето в десетката
ами пишете и за мебели и за къщи и мъже , все ще се намери некой да прибере ненужното вечи?! :hmmm:
Нали знаеш оня лаф , "Оф таз ква е красива , па другия рекъл-абе и тя е писнала на някого, не бой са!" :mrgreen:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Какво ще местим таз година ?

Мнение от Blue sky »

в куцото ми настроение тези дни - за втори път се заливам от смях тази вечер :tzeluvka: :liubov: :tzvetentze:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10041
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 636 пъти
Получил благодарност: 1128 пъти

Re: Какво ще местим таз година ?

Мнение от greeneyed »

Обожавам такива теми, да обсъждаме и да споделяме сполучливи и не дотам дейности! Поздравления, Дал! ;)
И при мен голямо местене ще пада.
1.Клематиси- сърцето ми се къса, тъкмо се развихриха, наедряха цветовете, издънките се умножиха и има цвят по височина. Но някои не са на ограда и подпорите им не издържат.Освен това не се вписват в композицията . :eeeh:
2.Рози- две вече преместих, поизсъхнаха им връхчетата с пъпки, ама вярвам, че ще се съвземат.
3.Чимшири- почнах ги вече
4.Ирисите ги преместих, има още , но те са лесни

Блу, за първа година съм курдисала тигридии в градината, много са ефектни, не ме разочаровай с твоите намерения да ги изхвърляш. Какво те затрудняват толкова?
И защо да изхвърляш рози, за да сложиш ма местото им маргаритки, които цъфтят 20 дни? Не може ли и рози и маргаритки? :hmmm:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Публикувай отговор

Обратно към “Семена, разсади, вкореняване, засаждане”