Есенна флора :)

Публикувай отговор
dal

Re: Есенна флора :)

Мнение от dal »

интересува ме лилиуми дали продават сега като е есенно време ? :dovolen:
и ако да има ли разнообразие , или по скоро нахлуват с изобилие по пролетните флори?
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Есенна флора :)

Мнение от vodo-leika »

Лилиуми има, аз съм си взимала, но най-обикновен от щанда на Геясем.
Като цяло според мен има разнообразие на луковици, зависи с каква нагласа отиваш. Ако очакваш да видиш супер екзотики, няма да се случи :D .
Семена също има добър избор и разни различни видове торове, на миналата ме заливаха с едни листовки.
А аз лично най-много напоследък харесвам разните им джиджавки, особено преди есен има и коледни :D !
denitsavm

Re: Есенна флора :)

Мнение от denitsavm »

Аз миналата есен, специално гледах уж, но лилиуми не видях. Както казах, изобилие няма повече, отколкото на сайтовете на познатите ни фирми. Те са същите и на флората
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Есенна флора :)

Мнение от evita »

Ааааайййдеее време не остана!
В сряда ,22-ри,в 10 часа пред НДК.Всеки е добре дошъл :nod: ,пък и сряда е почивен ден,така че извинения от сорта -"еми аз съм на работа " или "шефа ме вика" не се приемат!
Ясно!? :lol:
Аватар
Веско6969
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1260
Регистриран на: Юли 6, '10, 01:28
Местоположение: София

Re: Есенна флора :)

Мнение от Веско6969 »

Групово посещение ли ще има ?
Луд умора нема...
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Есенна флора :)

Мнение от evita »

Веско6969 написа:Групово посещение ли ще има ?
Ми виждаме се там ,пием кафета разни и вътре се разпръсваме като хуни,пазаруваме(някои грабят :lol: ).После пак кафета и така :lol:
Аватар
батко ви Санди
Кафе с мляко
Мнения: 295
Регистриран на: Авг 21, '10, 12:46
Местоположение: 19 hole teebox...
Обратна връзка:

Re: Есенна флора :)

Мнение от батко ви Санди »

Може да се поразходя до Софето тогава... 8-)
От 7 години не пия кафе... :)
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Есенна флора :)

Мнение от vodo-leika »

Аз май ще съм в следобедната група :hmmm: , ако има такава, но все пак стискайте палци да ми се отвори сутрешния парашут. :hmmmmmm:
И искам най-официално да обявя, че отивам единствено и само за два ( 2) пакета лалета! :angelche: :angelche: :angelche:
Аватар
tzarina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1560
Регистриран на: Май 18, '10, 13:32
Местоположение: София

Re: Есенна флора :)

Мнение от tzarina »

vodo-leika написа:Аз май ще съм в следобедната група :hmmm: , ако има такава, но все пак стискайте палци да ми се отвори сутрешния парашут. :hmmmmmm:
И искам най-официално да обявя, че отивам единствено и само за два ( 2) пакета лалета! :angelche: :angelche: :angelche:
Ама верваш ли си или убеждаваш аудиторията на форума, че точно така ще стане? :lol:
http://tzarina.snimka.bg/flowers/gradina-2011.570684.23098397" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Chervenokosaveshticashastliva#!/Chervenokosaveshticashastliva" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Есенна флора :)

Мнение от evita »

tzarina написа:
vodo-leika написа:Аз май ще съм в следобедната група :hmmm: , ако има такава, но все пак стискайте палци да ми се отвори сутрешния парашут. :hmmmmmm:
И искам най-официално да обявя, че отивам единствено и само за два ( 2) пакета лалета! :angelche: :angelche: :angelche:
Ама верваш ли си или убеждаваш аудиторията на форума, че точно така ще стане? :lol:
"Два"!Да бе! :lol: :lol: :hihihi:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”