Мини роза

Публикувай отговор
kali
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1521
Регистриран на: Апр 7, '13, 22:02

Re: Мини роза

Мнение от kali »

Пепеляшке, от Брит Розако съм я купувала, а тази пролет си взех и в оранжево. Оранжевата още е дребничка с тънки стебла, но ще се окопити. А, червената от която ти предлагах резник ми е от 10 г. купувана от пазара Д. Петков, дори тогава без име.
Не знам защо, но тази есен Брит Розако не предлагат този сорт, даже почти нямат минита. :?:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2238 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Мини роза

Мнение от pepelqshka71 »

kali написа:Пепеляшке, от Брит Розако съм я купувала, а тази пролет си взех и в оранжево. Оранжевата още е дребничка с тънки стебла, но ще се окопити. А, червената от която ти предлагах резник ми е от 10 г. купувана от пазара Д. Петков, дори тогава без име.
Не знам защо, но тази есен Брит Розако не предлагат този сорт, даже почти нямат минита. :?:
Благодаря Кали :gush: :hmmm: аз съм забравила за резника. Още ли предлагаш?. И да те помоля, ако ти попаднат на пазара, купи ми моля те и от трите. Пращаш с наложен платеж по еконт. Това в случай, че не те притеснявам с нищо. Ако ли не става - здраве да е :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
kali
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1521
Регистриран на: Апр 7, '13, 22:02

Re: Мини роза

Мнение от kali »

Пепеляшке, нямаш проблеми, само да ми попадне и ти вземам. :D
А, междувременно октомври да ти изпратя резници, ако успееш да си хванеш. Само че при минитата не знам с какви размери трябва да са, но ще потърся информация в нета.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2238 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Мини роза

Мнение от pepelqshka71 »

Кали :tzeluvka: , душичка си голяма. Ако успееш да ми купиш, не режи твоите. Благодаря предварително :gush:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Мини роза

Мнение от ivanina »

Di_Va написа:Диамантени очички, много кипра!
Изображение
....тази мини розичка ми открадна сърцето... :tyzhnoangelche:
...Di_Va , кажи моля те- от къде си я поръча ?!
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
bibi
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1886
Регистриран на: Юли 13, '11, 15:49
Местоположение: Левски

Re: Мини роза

Мнение от bibi »

едно сладко мини
Изображение
artist
Баш кафе майстор
Мнения: 2594
Регистриран на: Дек 15, '13, 15:28
Местоположение: София
Дал благодарност: 155 пъти
Получил благодарност: 162 пъти

Re: Мини роза

Мнение от artist »

pepelqshka71 написа:Кали, прекрасна е :potekoha: . Искам и аз такава. От къде си я купила?
kali написа:
Пепеляшке, от Брит Розако съм я купувала, а тази пролет си взех и в оранжево. Оранжевата още е дребничка с тънки стебла, но ще се окопити. А, червената от която ти предлагах резник ми е от 10 г. купувана от пазара Д. Петков, дори тогава без име.
Не знам защо, но тази есен Брит Розако не предлагат този сорт, даже почти нямат минита. :?:
Благодаря Кали :gush: :hmmm: аз съм забравила за резника. Още ли предлагаш?. И да те помоля, ако ти попаднат на пазара, купи ми моля те и от трите. Пращаш с наложен платеж по еконт. Това в случай, че не те притеснявам с нищо. Ако ли не става - здраве да е :tzeluvka:

Ето я :hihihi:
сега в поръчката от Агел :nod:
https://www.agel-rosen.de/Gartenrosen/B ... iss-00112/" onclick="window.open(this.href);return false;
White Morsdag
Изображение
http://www.rosebook.ru/roses/polyantha/white-morsdag/" onclick="window.open(this.href);return false; :daaa:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2238 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Мини роза

Мнение от pepelqshka71 »

Благодаря artist :tzeluvka: . Отивам в поръчката от Агел.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
kali
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1521
Регистриран на: Апр 7, '13, 22:02

Re: Мини роза

Мнение от kali »

Пепеляшке, имаш късмет! :daaa:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2238 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Мини роза

Мнение от pepelqshka71 »

Кали, даже двоен късмет. Освен, че я поръчах, се надявам и резниците да се хванат :stiskam:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”