Димитър Войнов - Картини

Модератор: scleri

Аватар
За да ме имаш
Двойно кафе
Мнения: 159
Регистриран на: Май 17, '10, 19:22
Местоположение: Пловдив

Димитър Войнов - Картини

Мнение от За да ме имаш »

Не познавам всички мъже , затова започнах от Джони!!! Веднага допълвам и тук, ще ухажвам теееееееб - безплатно !!!!

Изображение

Молитва - на Димитър Войнов /син/

Изображение

Носталгия - Димитър Войнов /син/

Изображение

Енигма - Дмититър Войнов /син/

с най-добри намерения :tzeluvka:
Всичко е в моите ръце!!!
Аватар
erik1001
Kъсо кафе
Мнения: 64
Регистриран на: Фев 28, '10, 22:49
Местоположение: Русе

Re: за ЕРИК

Мнение от erik1001 »

Благодаря за специално отделеното внимание, но ако не е разбран намека ми от другата успоредна тема, бих казал, че в този свободен форум не е хубаво да има свободия. Предлагам администратор да заключи тази тема, която смятам за изчерпана. (не ме разбирайте погрешно, че имам закостенели бабешки разбирания, но някои снимки от другата тема, както и насочеността едва ли не, че темите са само за да вдигаме самолета, ме провокира. Тези картини имат доста по-дълбок умисъл от едната голота, и смятам за недостойно да седят редом със снимки създадени само заради ... трибестана)
Suricactus ivanius
[img]http://media.snimka.bg/5684/017622860.jpg[/img]
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: за ЕРИК

Мнение от Satori »

Мда. И аз така мисля. В края на краищата има лични блогове и цели фоурми и сайтове за голотии, естетски и всякакви, и за търсене на какво ли не. По повод копи-пейста като мощно оръжие на повърхностния интерес - толкова ли е трудно да се разбере смисълът на това да посочваш източниците/авторството на материали, дето ползваш?!
Аватар
За да ме имаш
Двойно кафе
Мнения: 159
Регистриран на: Май 17, '10, 19:22
Местоположение: Пловдив

Re: за ЕРИК

Мнение от За да ме имаш »

ееееееееее, направо ме смачкахте, отивам си от форума огорчена и застреляна отвсякъде, толкова съм отчаяна , че ще се метна от моста на Марица /дано да има водица, да не се мъча много/!?!!!!Ох , горката аз - никой тук не оцени моето желание за комуникация ......колко съм тъпа само ....., но вече поумнях !!! Крайно време беше .......оставам!!! :ufff:
Всичко е в моите ръце!!!
dal

Re: за ЕРИК

Мнение от dal »

Крайно време беше .......оставам!!!

ужас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

напущам :ufff: :ufff: :ufff: :ufff:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11822
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 156 пъти
Получил благодарност: 192 пъти
Обратна връзка:

Re: за ЕРИК

Мнение от johnstalker »

dal написа:Крайно време беше .......оставам!!!

ужас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

напущам :ufff: :ufff: :ufff: :ufff:

Не мое да ме оставяте сам на фронта, как така напущаш?
dal

Re: за ЕРИК

Мнение от dal »

johnstalker написа:
dal написа:Крайно време беше .......оставам!!!

ужас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

напущам :ufff: :ufff: :ufff: :ufff:

Не мое да ме оставяте сам на фронта, как така напущаш?
мое , кака ти пипе щи припка по килоти и ща обгрижва; научи я да гледа опунции и да прави мусака и и изкърти два зъба да можеш да си отваряш бирата :D :D
Аватар
За да ме имаш
Двойно кафе
Мнения: 159
Регистриран на: Май 17, '10, 19:22
Местоположение: Пловдив

Re: за ЕРИК

Мнение от За да ме имаш »

Хаха, много сте фешън, направо ме забавлявате, ама много яко!!! ДАЛ - специални адмирации , ти си водеща в програмата за забавления!!! :tzeluvka: Обичам те , Маце!!!
Всичко е в моите ръце!!!
dal

Re: за ЕРИК

Мнение от dal »

и аз в началото се забавлявах с ника "за да ме има" , после разбрах кво значи-кац , цвък , врът , щип , пот кръв здрави нерви и накрая една студена бира :mrgreen:
кажи сега, кой та прати на мисия и що разви стокхолмски синдром ти-от натресен пленник някак се почувства хазайка и залюби терористите :hihihi:
ние с нищо не те заслужаваме-прости селски хорица , отрудени и облбъскани си копаме по нивите....
а ти? дама , от изкуство разбираш , от логика и риторика , иконописец и гъзотворец , непоправима флиртаджийка с опасен чар и талант с пет реда тъпотии да разбуниш детска ясла-кажи с какво спечелифме тоз жакпоД?! :lol:
Аватар
За да ме имаш
Двойно кафе
Мнения: 159
Регистриран на: Май 17, '10, 19:22
Местоположение: Пловдив

Re: за ЕРИК

Мнение от За да ме имаш »

на ЛС ли да ти пиша??? - мъ нямам парици, щото съм бедна!!! Инак ша та светна , как Пено!!!Като искаш да знайш много !! Нещо параноя май надушвам!!

Уф, толкоз сте забавни, че чак укъснях за работа!! Ай до довечера!!
Всичко е в моите ръце!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Арт и фотография”