Клематиси - снимките

Публикувай отговор
незабравка

Re: Клематиси - снимките

Мнение от незабравка »

Както винаги хорото поведе Multi Blue,на мама първенеца. :D
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: Клематиси - снимките

Мнение от Мария Николова »

Ето тук са клематисите ни през 2013 г. :mrgreen:

http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... &start=150" onclick="window.open(this.href);return false;
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Клематиси - снимките

Мнение от DarinaN »

Дени, виждам, че си снимала "син ангел " . колко е син ? :hmmm:
kim , за лилавия имам само подозрения какво може да е, но нека Мария да каже , аз не държа етикети в градината . това обаче просто се разцепва да цъфти - при мене не спря цяло лято
от прехвалените холандци нямам АБСОЛЮТНО НИЩО оцеляло , затова пък другите покриват 12 кв.м. / на толкова успях да ги сместя . оградката е като тази на Мария /
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
denitsavm

Re: Клематиси - снимките

Мнение от denitsavm »

Даре, ако питаш дали бие на лилаво - да точно колкото и другите светло сини клематиси :nod: Изображение Изображение едната снимка е на слънце, другата без слънце, прави си сметка колко е син, снимките са с реалния цвят :nod:
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Клематиси - снимките

Мнение от DarinaN »

мерси, Дени , поне не е розАв :mrgreen: . аз толкова бял нямам / даже никакъв нямам/ , макар че съм садила - един подарък и кралицата
колкото за син , мандахерца се там нещо , синее, но не се наемам да го определям, пък не съм и снимала точно него / не помня обаче да съм садила ангел /
за йоан павел направо ме е страх да питам като четох напред в темата
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
denitsavm

Re: Клематиси - снимките

Мнение от denitsavm »

Йоан Павел си розовее, особено като се отваря, после поизбледнява, но не е чисто бял никога. Цъфти на високо обаче, и рязан до долу пак си пуска доста дълги стебла, не е много контролируем. И аз нямам хубаво бял клематис - или са жълтеещо-кремави или розовеещи. И поръчах 2 пъти и все нещо не ми се получава, но все ще взема някой бял, то си е срамота без бял :mrgreen:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Клематиси - снимките

Мнение от Tanet »

Синия Ангел е много хубав и го препоръчвам на всеки, също и Веноза Виолацея. Да ви питам /всъщност ви или Ви ?, като сме близки и за множествено число пак ли с главна буква ;) /, та имам два клематиса, които се гътнаха тежката зима- Фуджимузуме и Тетрароза. Като разкопая обаче корените са живи и бели :hmmm: пък вече втора година нищо не избива. Има ли шанс някога да избият или да ги разкарвам и да посадя други на местата?
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
pipike
Баш кафе майстор
Мнения: 2513
Регистриран на: Юли 31, '12, 09:24
Местоположение: София

Re: Клематиси - снимките

Мнение от pipike »

Някой може ли да каже къде в момента
предлагат клематиси?
denitsavm

Re: Клематиси - снимките

Мнение от denitsavm »

Ми, Танче, ако ти се чака... чакай, може би все някога ще избие, но аз бих си взела нови, ако може.

Пипике, ако кажеш ти къде си, може и да ти се отговори :nod:
Аватар
pipike
Баш кафе майстор
Мнения: 2513
Регистриран на: Юли 31, '12, 09:24
Местоположение: София

Re: Клематиси - снимките

Мнение от pipike »

Зная че не е сезона на клематисите
но миналата есен успях да си купя.
Определено търся витецели :stiskam:
София
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”