Клематиси - снимките

Публикувай отговор
popov
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1341
Регистриран на: Авг 16, '12, 21:40
Местоположение: София
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Клематиси - снимките

Мнение от popov »

В Баухаус може все още да е останала някоя бройка от вкоренените резници по 6 лв. Последно като ходих имаше още Блу ейнджъл и някои други. В Тис на Черни връх обикновено винаги има по нещо изостанало, ама не съм ходил скоро...
denitsavm

Re: Клематиси - снимките

Мнение от denitsavm »

В градинския център на Братаница също има :nod: Много видове са, по 10 и 12 лв. :dovolen: - това е на Хладилника горе долу, ул. Сребърна, като тръгнеш от Хладилника към парка, малко след МОЛ-а, ъгъла с ул. Ем. Станев
Аватар
pipike
Баш кафе майстор
Мнения: 2513
Регистриран на: Юли 31, '12, 09:24
Местоположение: София

Re: Клематиси - снимките

Мнение от pipike »

Определено много търся Ville de Lyon - другите ги имам
Изображение

denitsavm, popov благодаря Ви :slove: :skiss:
Аватар
pipike
Баш кафе майстор
Мнения: 2513
Регистриран на: Юли 31, '12, 09:24
Местоположение: София

Re: Клематиси - снимките

Мнение от pipike »

Само за сведение - тези по 6.00 лв от ПРАКТИКЕР
са страхотни. Всички цъфнаха макар че коренчетата
бяха малки в чорапче.
Април отново сме на опашката за тях.......... Изображение
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Клематиси - снимките

Мнение от DarinaN »

Tanet написа:Синия Ангел е много хубав и го препоръчвам на всеки, също и Веноза Виолацея. ако не го уморя , ще го видим :dovolen: Да ви питам /всъщност ви или Ви ?, като сме близки и за множествено число пак ли с главна буква ;) за множествено винаги с малка , с главна , ако искаш да изкажеш уважение /, та имам два клематиса, които се гътнаха тежката зима- Фуджимузуме и Тетрароза. Като разкопая обаче корените са живи и бели :hmmm: пък вече втора година нищо не избива. Има ли шанс някога да избият или да ги разкарвам и да посадя други на местата?
защо не вземеш да ги преместиш, щом са живи корените ? аз не бих ги отписала . при мене е имало |"загуби" по две години и после хоп, виж кой е тук

отсега не ми се нрави йоан павел. явно някъде на етикет съм го гледала чисто бял и това ме е подвело, макар че на сегашния точно си розовееше . търках си очите с надежда нещо да недовиждам , но .... явно ще го разменям
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
denitsavm

Re: Клематиси - снимките

Мнение от denitsavm »

Ами да знаеш тогава Snow Queen, Gurnsey Cream, Miss Bateman, Mrs. George Jakcman - всички розовеят или жълтеят, май тия дето са с бели тичинки са най-бели и като цвят :nod: , нямам нито един, не мога да ти препоръчам нищо от личен опит
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Клематиси - снимките

Мнение от DarinaN »

то все на мене така се случва ... мерси , Дени
явно трбва да търся нещо , което има цвят , иначе няма оправия
поне мулти блу и хонората да бяха оцелели .. всъшност само ва блу - то съм сигурна , че не го виждам
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Клематиси - снимките

Мнение от Tanet »

Дари, при Дал видях клематис Бютифул Брайд - огромен цвят и чисто бял, много ми хареса, също Нептун има един Кандида и той е бял и много цъфти.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
pipike
Баш кафе майстор
Мнения: 2513
Регистриран на: Юли 31, '12, 09:24
Местоположение: София

Re: Клематиси - снимките

Мнение от pipike »

Gladys Picard и Snow Queen e бял.
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Клематиси - снимките

Мнение от DarinaN »

благодаря за тоговорите :)
:tzvetentze:
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”