Искам вече на Мореее

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Публикувай отговор
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Искам вече на Мореее

Мнение от vodo-leika »

Приказни снимки! Имаш чувството, че водата ще те залее :dovolen: !
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Искам вече на Мореее

Мнение от Titi »

Красиви снимки! Водолейче, що ти изчезна от подписа колко дена остават до морето?
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Искам вече на Мореее

Мнение от vodo-leika »

Titi написа:Красиви снимки! Водолейче, що ти изчезна от подписа колко дена остават до морето?
И аз не знам, самичко се развали. :hmmmmmm: Реших, че е знак от съдбата - вече е дошло и няма какво да го броя! :D :spoolparty"
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Искам вече на Мореее

Мнение от Satori »

Маргилота, къде е това място?
Все още имам някаква надежда, че може да има хубаво морски курорт у нас. Така се разочаровах тази година от морето тук, че просто нямам думи. /Не от морето като такова - то си е прекрасно/.
Аватар
margilota
Kъсо кафе
Мнения: 99
Регистриран на: Ное 30, '09, 23:17
Обратна връзка:

Re: Искам вече на Мореее

Мнение от margilota »

Satori написа:Маргилота, къде е това място?
Все още имам някаква надежда, че може да има хубаво морски курорт у нас. Така се разочаровах тази година от морето тук, че просто нямам думи. /Не от морето като такова - то си е прекрасно/.
Това е плажа Кара дере , всички там са на палатки.За първи пътходих там тази година ,и е прекрасно(за това ходих още два пъти).Прекрасно е! :ssun:
Тихо ,спокойно,и това ,което ме изненада най-много - невероятно чисто - не съм ходила на толкова чист плаж в България до сега.
http://margilota.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: Искам вече на Мореее

Мнение от paju4eto_Ligla »

Много красиво! Искам и аз... пак! :liubov2:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Искам вече на Мореее

Мнение от Satori »

Палатки, казваш :hmmm: Е, може и да се навия. На палатка диваците като се дерат, поне не кънтят стените. И не се притесняваш за съседите :mrgreen:
Аватар
margilota
Kъсо кафе
Мнения: 99
Регистриран на: Ное 30, '09, 23:17
Обратна връзка:

Re: Искам вече на Мореее

Мнение от margilota »

Satori написа:Палатки, казваш :hmmm: Е, може и да се навия. На палатка диваците като се дерат, поне не кънтят стените. И не се притесняваш за съседите :mrgreen:
И трите пъти , който ходих беше тихо и спокойно.Имаше доста хора, семейни с малки деца :shock: ,но нямаше викове, крясаци,нерви - нищо подобно.Просто не чуваш и не разбираш , че има други хора около теб.
Последният ден като си тръгвахме ,докато чакахме да стане време за влака, направихме един плаж в Бургас - силно се разочаровах.Плажа беше мизерен, някакви хора ни скачаха по хавлиите,други крещяха.
http://margilota.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Искам вече на Мореее

Мнение от Blue sky »

ей, тоав исках и аз да чуя - брат ми се върна от там само преди два дена, казваче няма такова райско място на света :nod: ама то наего му нямам вяра за някои работи :lol:
ние ходим досега все на къмпинг Градина, догодина, определено ще сменим :nod:
Сатори, след като съм ходила напалатка няколко години, мисля че няма сила която да ме завлече на хотел и прочие :nod:
мъжо дава уклони да пробваме ал инклузив, аз от сега съм наясно че това ще е катастрофа, ама айде, да стане неговото веднъж, после - на Кара дере, че да си починем :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Искам вече на Мореее

Мнение от dora »

Снимките и най-вероятно и самото място са наистина невероятни - излъчват спокойствие.
Аз лично обаче едва ли бих се решила вече на друго освен на удобства. :oops:
Не ме линчувайте ,но старите ми кости не са за палатки,къмпинги и дори бунгала. :oops:
Ние вече няколко години ходим в едно хотелче в Китен.
На брега е ,но плажа там е по-скоро за рибари.Обичам изгревите.
Виждам морето още щом отворя очи.Тихо е и .....страшно много ни харесва./видяхме делфини миналата година/
Утре тръгваме пак :ieeemyzh:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”