Красивите мъже -ох, или ах?!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
dal

Красивите мъже -ох, или ах?!

Мнение от dal »

Айде сега кажете , красив ли трябва да е мъжът с главно "Ъ" , или по добре напротив?! :mrgreen:
Избройте плюсовете и минусите на красивите и грозните мъже , според вас?!
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Красивите мъже -ох, или ах?!

Мнение от lila »

То Ъ-то ли да му е главното? По-добре Ж-то накрая. По-отсича думата - като за мъЖжжж де.
Ъъъ и квоооооооооооо :stongue:
Какво значи красив мъж? За какви цели и нужди :hmmm:
Плюсове много не се сещам на първо четене. Ама ако седи в банята повече от мен - не съм ФЕН.
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1131
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 11 пъти
Получил благодарност: 23 пъти

Re: Красивите мъже -ох, или ах?!

Мнение от steffi1 »

lila написа:То Ъ-то ли да му е главното? По-добре Ж-то накрая. По-отсича думата - като за мъЖжжж де.
Ъъъ и квоооооооооооо :stongue:
Какво значи красив мъж? За какви цели и нужди :hmmm:
Плюсове много не се сещам на първо четене. Ама ако седи в банята повече от мен - не съм ФЕН.
То в банята ако седи - иди-дойди...
ама да не се заседява пред огледалото продължително ,че ще стане съмнително кое му е главното Ъ-то или Ж-то.... :lol: :lol: :lol: :lol:
еле пък ако рече да ми ползва кремовете и фон дьо тена....
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Красивите мъже -ох, или ах?!

Мнение от lila »

steffi1 написа:То в банята ако седи - иди-дойди...
ама да не се заседява пред огледалото продължително ,че ще стане съмнително кое му е главното Ъ-то или Ж-то.... :lol: :lol: :lol: :lol:
А де - за кое да му е главното иде :hmmm: бръснатите крака или ... друго нещо (ту млекото му горещо :hihihi: )
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Красивите мъже -ох, или ах?!

Мнение от Blue sky »

не е най-важното естествено, ама хубавата гледка винаги си е наслада за окото :lol: Обаче аз държа мъжът да е мъж на място - такива мъже винаги имат излъчване, което е красиво, отвъд правилните черти :nod:

Иначе, имам и забележки :hihihi: другите кокошки налитат, налага се да не си позволяваш да брадясваш и космясваш :mrgreen:
He who plants a garden, plants happiness
dal

Re: Красивите мъже -ох, или ах?!

Мнение от dal »

красивите мъже по принцип принадлежат на цялото прогресивно човечество.... :hihihi:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Красивите мъже -ох, или ах?!

Мнение от bouquet »

Аз не искам красив, а чаровен мъж. Важно е, ако искаш от този мъж да имаш дете, а винаги има едни 50% шанс детето да прилича на него :liubov2:
Грозните мъже повече се страят, я да пазаруват, я да готвят, я цветята да полеят :lol: Красивите са много разглезени, те са свикнали да им /при/падат в краката, а и никога не си сигурна, че ще е само твой.То не че с някой си сигурна :hmmm:
Ама имам една позната, на която мъжЪт и е толкова грозен, че всички си мислехме, че те тоя никога няма да изневери, точно защото няма коя да го...хареса. Е, намери се, коя да му хареса....парите :lol: :lol:
П.С.
Щом красивите мъже принадлежат на цялото човечество ,да си потърся моя дял върху Ерос Рамацоти :hmmm: :hihihi:
Последно промяна от bouquet на Апр 14, '10, 11:38, променено общо 1 път.
Търся добри хора
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1131
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 11 пъти
Получил благодарност: 23 пъти

Re: Красивите мъже -ох, или ах?!

Мнение от steffi1 »

Blue sky написа:
Иначе, имам и забележки :hihihi: другите кокошки налитат, налага се да не си позволяваш да брадясваш и космясваш :mrgreen:
Кокошките остави че ще налитат....ама кат` почнат повечето мъже да заглеждат него ,вместо жената до него...лошо ,Седларов,лошо.... :lol:
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Красивите мъже -ох, или ах?!

Мнение от 5ia »

Главно Ъ........ Например крЪсиви мъже :lol: .
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Красивите мъже -ох, или ах?!

Мнение от lila »

МъЖЖЖът трябва да е малко див много умен и кой го е еня за огледалото мдааааааааа :hmmm:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”