От А до Я за любимите домати 2024

Модератор: Миша

Публикувай отговор
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2248 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2024

Мнение от pepelqshka71 »

Алис, благодаря за новата тема :tzeluvka: . На всички - честита Коледа!
Бъдете здрави и успешен и плодороден нов сезон!

ПП: Как ме сърбят ръчичките да започвааам. Едва ще дочакам края на януари за да засея първите семенца :zazaazaz:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4825
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 41 пъти
Получил благодарност: 567 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2024

Мнение от ivko69 »

А Честита нова тема...
Алис,благодаря ти за труда.. :sbow:
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6025
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2091 пъти
Получил благодарност: 1208 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2024

Мнение от alys »

Като стана дума за труд, благодаря на работната пчеличка Пепеляшка :tzeluvka: , която ми помага при направа на новите теми.

Времето е перфектно за производство на разсад, но едва ли ще има условия да се отгледат домати. То и затова ни се иска още сега да посеем семенца, особено в оранжериите, в които през деня е като ранно лято.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2248 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2024

Мнение от pepelqshka71 »

Ооо, Алис... работната пчеличка си ти - твоят труд, твоят подбор на прекрасни и стимулиращи снимки, твоето време... Аз бях само жури, което вдига палче за - това "ДА" и това "НЕ". Заслугата за всичко е твоя и както подозирам, и тази година това ще е най посещаваната тема във форума.
Аз, макар и трета година занимаваща се с домати, отново съм в първи клас. Образно казано - поназнайвам азбуката, но с четенето съм още на ВИЕ. Ще споделям, ще се оплаквам, ще искам съвети и дай боже и да се хваля :daaa:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1730 пъти
Получил благодарност: 1961 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2024

Мнение от Тутти »

Alys, свикнах вече с новата тема за доматите да започва новата година. Благодаря ти за труда и хубавия старт, който даваш на новите доматени изобилия. Да си пожелаем весели празници и много плодородие.
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6025
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2091 пъти
Получил благодарност: 1208 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2024

Мнение от alys »

Пепеляш, за миналата тема също ми съдейства, помня, помня. :sheart:

Тутти, ти също си много специален участник в темата! Захрани форума със семена, сподели с нас твоята технология за отглеждане на домати. Благодаря ти! :tzeluvka:
Тази година ще повторя цели три сорта от твоите, които харесах. Харесах, означава, че са вкусни и дадоха много плод при мене.
qn4eto
Кана кафе
Мнения: 530
Регистриран на: Дек 22, '09, 19:59
Местоположение: Силистра
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2024

Мнение от qn4eto »

Честито Рождество, скъпи ми съфорумци! Честит рождет ден, Ивко,(малко на патерица)!
Желая на всички много здраве, да ни радват растенията ни, да е удоволствие работата и да ни носи много радост!
Благодаря на всички за помощта, за куража и мотивацията, които намирам тук винаги, когато имам нужда!
Изображение
Аватар
ch.petrov
Кафе с мляко
Мнения: 216
Регистриран на: Фев 12, '20, 01:10
Дал благодарност: 118 пъти
Получил благодарност: 375 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2024

Мнение от ch.petrov »

Все още има домати от 2023 - за новогодишната трапеза

Изображение

Е, не са като през юли и август



Дано идващата 2024 донесе на всички мечтаното плодородие
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 353 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2024

Мнение от Di_Va »

Алис, прекрасно начало си сложила на Великата доматена тема! :tzvetentze:
pepelqshka71 написа: Дек 28, '23, 20:28...
Аз, макар и трета година занимаваща се с домати, отново съм в първи клас. Образно казано - поназнайвам азбуката, но с четенето съм още на ВИЕ. Ще споделям, ще се оплаквам, ще искам съвети и дай боже и да се хваля :daaa:
Пепеляшче, аз доста повече от три години съм в първи клас, дори ми се струва, че към детската градина съм потеглила :lol: . Обаче не губя надежда, продължавам да опитвам и все някоя година и при мен ще се получат доматените добиви :stiskam:!
Петров, щастливец си ти да си имаш още истински домати, макар и не със същия вкус, като летните!
Публикувай отговор

Обратно към “Плодове и зеленчуци”