Малка тема за задушевни разговори.

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8574
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 953 пъти
Получил благодарност: 727 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Люб,благодаря.Аз също търсих инфо за направата на такъв вид прозорци.Такива красоти видях.
Има и монтирани на тавана,страхотни са.И врати направени много интересно.Там и обясняват къде са сложени огледалата,въпреки,че на мене пак ми беше сложно за разбиране.Можело и без тях.
Изобщо има доста варианти и все е красиво направено. :daaa:
https://bg.expertolux.com/svoimi-rukami ... ostej.html
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8574
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 953 пъти
Получил благодарност: 727 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

До сега не обръщах изобщо внимание на краткометражните филми.Сега обаче попадам на втори който ми харесва как е направен.Първия го качих в барчето,но и тук ще си го сваля.Харесвам истории с неочакван край.

Втория е философски направо. Тъжен накрая.Както са написали в коментарите под клипа:

"Короче, для тех кто не понял. У этой тети философия по жизни у всех брать, даже у тех кто не дает. Парень в начале не понял, что пирожки - это его долг, потому что денег с него не взять, предмет он выучил. Тетя мотя записала его в должники и когда он пригодился ему и его другу напомнила о долге. В итоге философия такая, если видишь людей берущих у всех, не бери у них ничего, отказывайся, иначе будешь должен"

Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7805
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2722 пъти
Получил благодарност: 1559 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от pepelqshka71 »

Шами, в лидъл има сладко с люти чушки. Не знам дали го пробва. Нали искаше да пробваш разни нестандартни видове.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8574
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 953 пъти
Получил благодарност: 727 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Не съм го пробвала.Не съм и ходила скоро в Лидл. Като отида ще прегледам тези сладка. :daaa:
Ако знаеш как се радвам за доматките.Чакам ги с нетърпение :zazaazaz:
Особено един сорт ,леле като го видях,замрях направо.Искам го та знае ли се.После още един и така знаеш финала :lol: А сега съм така в очакване :lol:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7805
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2722 пъти
Получил благодарност: 1559 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от pepelqshka71 »

Знам финала :lol: . Ще се кротнем и ние, ама време трябва. Аз така се олях в поръчките, че чак се учудвам от себе си - място нямам изобщо, почвам строеж, но се хвърлих с главата надолу - искам и още и още и още - и сега ще си ги слагам на главата. Но нищо де. И с доматите така. Сега ред или два лозе ще вадя. На път съм да ме изгонят от къщи :nod:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8574
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 953 пъти
Получил благодарност: 727 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

:lol: Много се овъртяхме с тия домати.Никога не съм предполагала,че така може да откача по домат.
Гледах една изложба на тикви.И блогерката пита една от жените колекционерка на тикви.Защо точно тикви е избрала да колекционира ? И жената обяснява,как преди години е влезнала така на изложба за тикви,разглеждала е и се е разболяла на тема тикви.То това си е болестно състояние направо.
Гледах,гледах,па викам,чакай да излезна,че това явно прихваща.Нямам място за тикви,а хвърлих мерак вече на няколко.Ми,че като влезнах и на една изложба за чушки. :lol:
Но сега ще кача тука една доматена изложба,стара е от 2017г. но на мен много ми хареса как е направена.Залепнах и по чушките,виж онези карамелените,опушените,а тези в саксиите леле колко са хубави.А тези малките доматчета дето са като грахчета,ще търся този сорт много ми хареса как са представени.Много приятна изложба.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7805
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2722 пъти
Получил благодарност: 1559 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от pepelqshka71 »

Изгледах по малко от половината и чух три сорта домати, които сме поръчали :wooow2: . Със сигурност ще чуя и още, но утре като си го изгледам цялото на спокойствие
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8574
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 953 пъти
Получил благодарност: 727 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Даааа,поръчали сме гиии :ieeemyzh:
За това и съм се разтанцувала,така се радвам .Айде пак :lol:
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2967
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1786 пъти
Получил благодарност: 1758 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Клеър »

Девочки , ако не е тайна , вие кои сортове си поръчайте ?
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7805
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2722 пъти
Получил благодарност: 1559 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от pepelqshka71 »

Клеър написа: Фев 12, '22, 14:05 Девочки , ако не е тайна , вие кои сортове си поръчайте ?
Писах на ЛС да не спамя темата на Шами.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”