СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от Еличка »

Днес направих най-тежкия букет в живота си. Букет от четири форумни момичета (за мен няма бивши и настоящи), който надписах с лента и утре ще занеса на Миленски. Букет от бели еустоми. :cry: :cry:
Преди малко си говорихме с едната цветна фея защо ли всички сме се спрели на белите цветя. Да, Миленски носеше толкова колорит, че никога не може да съберем всички цветове заедно. Няма толкова пъстра, ярка и огнена птица, няма. Вчера влязох за малко в личния ни чат. И първото, което ми попада: "Елчо, чакай нещо важно да те питам" .... "Направи ли сладкАта и компотите, ма?"
Стана ми толкова хубаво! И много, много ми липсва!
От сутринта ми бучи в главата: "Стига рева като коза, ма кукундрила! Егати скръндзата си! Бръкни се за едно паре (нали имаше мющерии това лято) и ходи пущи нещо на джубокса в бара, че отегчихме тия женици. Кой ще ги забавлява, бееее!"
Миленооооо, Милено ❣
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1319
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 221 пъти
Получил благодарност: 104 пъти

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от Донка Тодорова »

Светъл да е пътят ù в отвъдното и ако душата ù понякога е самотна там , тук, в Хобикафе винаги ще намери сродна душа !
Petya_
Кафевар/ка/
Мнения: 748
Регистриран на: Фев 9, '16, 14:43
Местоположение: София
Дал благодарност: 64 пъти
Получил благодарност: 127 пъти

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от Petya_ »

Момичета, някоя от вас, която ще отиде утре на погребението на Миленка, би ли се нагърбила да вземе един букет от мен и ММ - веднага мога да преведа пари по сметка? Не сме в София и няма да имаме възможност лично да отидем.
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5155
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 253 пъти
Получил благодарност: 83 пъти

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от mileni »

Намерих един наш разговор, от 2015 г тук
milena02 написа: Яну 10, '15, 15:37
ivanina написа:...Я попитай ,Pepinчeto от кога не си е купувала марков парфюм(в името на цветята) , а я кара така ,( а и много други има като нея де)
О, тука вече ще възразя категорично. Парфюмът е свещено нещо! В моето съзнание парфюмът се приравнява към розите, даже намирам преки съответствия. Да нямаш "Шанел 5" за мен е като да нямаш Еден (между другото имам и такав парфюм "Еден" на "Кашарел", прекрасно-мистичен). Да нямаш "Мицуко" на "Гарлен" е като да нямаш Дарби. "Фърст" на Ван Клиф е като добрия стар Айсберг, винаги и навсякъде върви. "Шанел 19" пък е Пашмината - готов си и си правил всичко за нея. "Ноуинг" на Есте Лаудер за мен е пък еквивалент на Розариум Уестерланд - мреш, докато не го засадиш в градината, а после се оказва, че не ти е от най-любимите. Розите на Poulsen пък са ми като на Келвин Клайн повечето парфюми - хубави са, но като ги сравниш с по-по-най от класиките, се чудиш защо си ги купил. "Ароматикс елексир" на Клиник е личната ми кордесова Флорентина - аз съм си го открила и го обичам до маниакалност. Кетарачът "Пени Лейн" ми е едно към едно в главата с "Арпеж" на "Ланвин" - старомоден, но надежден, а "Ню Даун" е като "Духът на времето" на "Нина Ричи"- всеки вика какво толкова му намират, но като тръгне да сади бели катерачи не го пропуска. Римоза-та прилича на "Пойзън" на Диор - пръснеш се с кеф, а после цял ден се тревожиш, че си с твърде силен парфюм.
Мога да продължавам в този дух до безкрайност. Кажете една роза и веднага й намирам парфюмния еквивалент.
milena02 написа: Яну 10, '15, 15:55
mileni написа:А обратното,ако ти кажа любим парфюм ,може ли роза да ми прикачиш към него :D
Моментално!
mileni написа: Яну 10, '15, 15:57 :ieeemyzh: :tzeluvka:
24 Фобур ,за зимата ми е най-най-любим.Повечето казват ,че е тежък ,но след първата наистина по-плътна вълна ,усещам цветя и пак цветя,затова ,толкова го обичам :D
milena02 написа: Яну 10, '15, 16:03 24 Фобур на Hermes, нали? Неговата роза е "Короната на принцеса Маргарита" на Остин. Това е. Имат еднаква присъственост. Никога не можеш да сбъркаш с нея (с 24 Фобур), винаги издава класа, безупречен вкус и предизвиква респект.
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
VedraRosa
Кафевар/ка/
Мнения: 729
Регистриран на: Ное 5, '17, 21:10
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от VedraRosa »

Светъл път в безкрайните цветни полета на отвъдната Вселена, скъпа Миленка!
Съболезнования на близките!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15941
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 936 пъти
Получил благодарност: 1824 пъти

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от Гео, граф »

Които ще идват днес да я изпратим, моля, облечете се в светли цветове, елегантни рокли, напръскайте се с парфюм - да не крещи отгоре, че не е успяла на нищо да ни научи.
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5726
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1953 пъти
Получил благодарност: 2246 пъти

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от Тутти »

Petya_ написа: Окт 25, '22, 21:52 Момичета, някоя от вас, която ще отиде утре на погребението на Миленка, би ли се нагърбила да вземе един букет от мен и ММ - веднага мога да преведа пари по сметка? Не сме в София и няма да имаме възможност лично да отидем.
Петя, аз ще сложа две червени рози от твое име.
Petya_
Кафевар/ка/
Мнения: 748
Регистриран на: Фев 9, '16, 14:43
Местоположение: София
Дал благодарност: 64 пъти
Получил благодарност: 127 пъти

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от Petya_ »

Тутти написа: Окт 26, '22, 11:06
Petya_ написа: Окт 25, '22, 21:52 Момичета, някоя от вас, която ще отиде утре на погребението на Миленка, би ли се нагърбила да вземе един букет от мен и ММ - веднага мога да преведа пари по сметка? Не сме в София и няма да имаме възможност лично да отидем.
Петя, аз ще сложа две червени рози от твое име.
Безкрайно ти благодаря Тутти!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15941
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 936 пъти
Получил благодарност: 1824 пъти

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от Гео, граф »

Не ми се мисли какво ще ги върши нашият Агент в новото си местоживеене - има да ги подпалва през ден, да им гледа на ядки, да им пренаписва в градинарски стил псалмите и да ги кара да се подмокрят от хилеж. Като нищо ще манипулира ангелите с Шанел 5, малки черни рокли и кордит кадир. Ще събере тайфа кукундили, ще организира пижамени партита и щафетно четене на Достоевски, знам я аз, отличничка е тя - първи номер ❤️!

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Kikiricaaa
Виенско кафе
Мнения: 423
Регистриран на: Сеп 9, '14, 10:27
Местоположение: Sofia-city

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от Kikiricaaa »

Една огромна загуба която ще остане дълго в душата ни. Светъл път към небесното царство 🌹😭❤️
„ Времето, което си изгубил за твоята роза, я прави толкова важна“.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”