Евровизия

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Евровизия

Мнение от vodo-leika »

М да, аз съм съгласна със Сатори.
Но пък песните, които пуснаха в по-голямата си част бяха напълно еднакви и все бози! Съжалявам, че Миро отпадна. Според мен си изпя песента идеално, просто самата песен си е такава. За мен лично проблемът въобще не е в това кой пее, а в самите композитори. Имаме толкова хубави наши си ритми, не разбирам защо се пънем да правим такъв тип песен - и Миро, и човекът глас и Дийп Зоун. :evil:
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Евровизия

Мнение от orkud »

Още като ги слушаш песните и си наясно, че нямат шанс. Хита си личи веднага. Спомнете си Светлана, Вода и още няколко да не изреждам. Така се печели челно място! Песента на Миро си е добра за България, просто защото е приятна за слушане, но в никакъв случай не може да стане хит на международна сцена. И това не е никаква новина!
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Евровизия

Мнение от 5ia »

А коя е Светлана :hmmm: . Аз винаги съм си представяла песента, която може да спечели, като онази италианската на Руши Виденлиев. Такава трябва да е - да ти влезе ритъма в главата.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Евровизия

Мнение от ravik »

Аз мисля, че догодина трябва да пратим Деян - най-после и ние ще оставим незабравим спомен на международната сцена 8-) :
[video][/video]
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Евровизия

Мнение от Titi »

Подкрепям предложението!
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Евровизия

Мнение от ravik »

Освен да направим една подписка и да спретнем национална кампания по въпроса. :daaa: Ще изчакаме Джони да се събуди и да спретне една - той е по подписките. :hihihi:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Евровизия

Мнение от vodo-leika »

Ахахаха, права си! :lol: :daaa:
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Евровизия

Мнение от el pistolero »

Мдаа не знам дали забелязахте, че чичко Гугъл всичко разбира и като усети, че тук се пише за Азиовизия и вече грее горе в лаяво банерче за Петифура :twisted: Ама рекламките от гугъл са така- детектват за кво става дума в някой сайт и оп изненада :hihihi: Ама то тва не е нищо, щото тук все пак мястото за реклама е ограничено, ако имаше 6-то кратано повече място за гугъл реклама и 6 пъти по-голям банер щяха да командироват ала-бала-лай-джанските натегачи. Така е от месеци навсякъде по гугъл рекламните полета на нет-а.
Много ще ми е интересна реакцията на тия азиатци, като не спечелят 1-вото място на другоконтиненталното състезание, въпреки десетките милиони налети за PR и реклама. :twisted:

Не знам защо обсъждате качеството на песните и какви се класирали и какви не, защото каква е песента и колко запеваема е НЯМА никакво значение. - Айде някой да си изтътнанка Ирландската, Исландската, Холандската, Еврейската и всики подобни мизерии.

На мен ми хареса от поставените директно на финала- Немската и от другите на турците Манга- анимацинеро-боза-кадаиф-метълите :srock: . На французите бонго-бонго също е класирана директо във финалните и не е за подценяване за едно от челните места, а дори и да не се класира толкова напред, ще е най- пусканата цяло лято измежду всички останнали, предвид ритъма, Световното първенство по футбол и къде се провежда то :nod:
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Евровизия

Мнение от Satori »

el pistolero написа: Не знам защо обсъждате качеството на песните и какви се класирали и какви не

Как що? Да се намираме на приказка :mrgreen:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Евровизия

Мнение от bouquet »

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=495771" onclick="window.open(this.href);return false;
Търся добри хора
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”