Една доста нетрадиционна сватба

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
dal

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от dal »

Трябваше да ги пуснеш тук и добре направи , мила девойке , светлината и настроението са заразителни!
Всички сте съпреживели нещо различно , радостно и дълбоко емоционално.
Пожелавам ви на тях и на теб здраве , много любов и хубави споделени моменти !
Използването на черно червените колори е напълно по Стендал и е толкова на место , че се чудя десетки хиляди ментални слепци как не са го преоткрили до сега. А може би не са сдобили смелост да го оседлаят за такъв момент!
хората , лицата , емоцията -всичко е на ниво! Дълги години радост с децата и внучките :liubov:
ти изглеждаш прекрасно :tzvetentze:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от milena02 »

dal написа:Използването на черно червените колори е напълно по Стендал и е толкова на место , че се чудя десетки хиляди ментални слепци как не са го преоткрили до сега.
Стайлингът е убийствен просто! Аз сега се върнах пак да разгледам детайли. Червено и черно е класика, обаче ако това червено беше тон-два по-светло или по-ярко щеше да се развалил магията. Избран е съвършеният нюанс - винено червеното. На мен не ми е асоциацията със Стендал, по-скоро с приказките за вълшебници, ама в модерен аранжимент. Доби, да поздравиш снаха си от нас, предай й бурни ръкопляскания за оригиналност и вкус.
Последно промяна от milena02 на Сеп 4, '14, 14:20, променено общо 1 път.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31863
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1208 пъти
Получил благодарност: 3046 пъти

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от Мария Николова »

milena02 написа:
dal написа:Използването на черно червените колори е напълно по Стендал и е толкова на место , че се чудя десетки хиляди ментални слепци как не са го преоткрили до сега.
Стайлингът е убийствен просто! Аз сега се върнах пак да разгледам детайли. Червено и черно е класика, обаче ако това червено беше тон-два по-светло или по-ярко нещата отиваха на кино. Избран е съвършеният нюанс - винено червеното. На мен не ми е асоциацията със Стендал, по-скоро с приказките за вълшебници, ама в модерен аранжимент. Доби, да поздравиш снаха си от нас, предай й бурни ръкопляскания за оригиналност и вкус.

:sclap: :sclap: :sclap: :sflower:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4912
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 378 пъти
Получил благодарност: 320 пъти

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от Di_Va »

Честито, Доби, и на теб и на прекрасните младоженци! Нека са щастливи заедно!
Ей това пожелание на Грийни много ми хареса и ще си позволя да го използвам и аз :
 Желая им ведри дни до старини! 
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7814
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2764 пъти
Получил благодарност: 1598 пъти

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от pepelqshka71 »

Честито Доби. Прекрасни сте.Бъдете здрави и много щастливи всички :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от DOBI »

Още веднъж ви благодаря зя толите думи и милите пожелания :tzvetentze:
Дал, специални благодарности и прегръдки за тебе мила :tzvetentze: :sbow: :sheart:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от bouquet »

Доби, голяма емоция сте имали!
Честито! Все така да са влюбени и децата им да са живи и здрави! Много щастие им желая!
Търся добри хора
laydidi13
Баш кафе майстор
Мнения: 2310
Регистриран на: Юни 26, '12, 22:06

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от laydidi13 »

Честито и от мен!Да са живи и здрави и дълъг семеен живот!Прекрасна сватба,останах очарована! :daaa:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от vodo-leika »

Истинска приказка! Да са много щастливи и вие покрай тях! Целувки на всички! :gush: :tzvetentze:
Аватар
nelidech
Кафевар/ка/
Мнения: 861
Регистриран на: Май 19, '10, 13:23
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от nelidech »

Прекрасно, Доби! Благодаря, че ни позволи да видим това важно събитие, за споделения опит! Пожелавам ви много здраве и все така да сте сплотени , хубав и спокоен живот! :tzvetentze:
"Основните елементи на щастието са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш" Алън Чалмърс
http://nelidech.snimka.bg/flowers/rozi.508923.all" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”