Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Или само и само да не сме си в къщи... ;)
Публикувай отговор
Аватар
♥¸.•*´ReNi♥¸.•*´
Kъсо кафе
Мнения: 98
Регистриран на: Яну 16, '12, 14:47
Местоположение: София

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от ♥¸.•*´ReNi♥¸.•*´ »

Водолейче чувала съм, че този спектакъл на Камен Донев бил невероятен. Всеки, който попитам ми казва, че не е за изпускане. Аз от миналата година го дебна ама все го изпускам и все няма билети :| Накрая като видях, че ще го има в НДК и се обадих в билетния център бяха останали само от по 25лв и доста се замислих дали да ги дам, но ми се сториха доста ;) та сега пак започвам да го дебна та да хванем нещо с по - нормални цени :daaa:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от vodo-leika »

О, аз лично на нищо друго не съм се смяла така! Надявам се да го играе отново в армията или сатирата, струва си! :dovolen:
Аватар
Feeriq
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Дек 13, '09, 17:58
Местоположение: Sofia

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от Feeriq »

Значи ще ви замолА ако мернете билети на по поносими цени за К.Донев да пишете тук :nod:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от vodo-leika »

Те за него свършват за часове. Една приятелка се беше редила от нещо като 8.00 сутринта на Сатирата и едвам взе някъде накрая на залата във високото. :shock: Мисля, че ги пускат към 10то число на месеца, трябва да гледате дали ще го играе и някоя благородна душа с ушанки, шал, шапка и провизии да се жертва! :mrgreen:
Аватар
♥¸.•*´ReNi♥¸.•*´
Kъсо кафе
Мнения: 98
Регистриран на: Яну 16, '12, 14:47
Местоположение: София

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от ♥¸.•*´ReNi♥¸.•*´ »

Единствения начин да се добереш до билети без да виснеш с часове (защото аз лично нямам времето за това) е да се чака представлението в НДК, което май е два пъти в годината :cry: тъй като обикаля цялата страна
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1152 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от Мария Николова »

♥¸.•*´ReNi♥¸.•*´ написа:Единствения начин да се добереш до билети без да виснеш с часове (защото аз лично нямам времето за това) е да се чака представлението в НДК, което май е два пъти в годината :cry: тъй като обикаля цялата страна
:sgiggle: Начинът е мноооого стар и се нарича "Едно билетче повече, моля?". :lol: И да се обикаля 15-20 мин. преди представлението и, ако се наложи 5 мин. след началото, има ли наоколо изнервено чакащи някого, който няма да дойде. ;)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от lila »

Вертер- с ученици на Райна Кабаиванска
Тази жена е икона, истинска дама - много фин, възпитан човек, поддържана, много съм впечатлена.
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от vodo-leika »

♥¸.•*´ReNi♥¸.•*´ написа:Единствения начин да се добереш до билети без да виснеш с часове (защото аз лично нямам времето за това) е да се чака представлението в НДК, което май е два пъти в годината :cry: тъй като обикаля цялата страна
Това за Камен Донев ли? Ние си ги взехме от Офис Уан без никакво висене. За новия му спектакъл, който ще се играе април ги пускат от Евентим, които пък май работеха с Германос. На касите на НДК ми казаха, че не знаят дали при тях ще се предлагат.
Аз в петък се заредих с билетчета за "Ревизор" с Калин Врачански и "Ритъм енд блус" в зад канала. :dovolen:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15939
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 934 пъти
Получил благодарност: 1821 пъти

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от Гео, граф »

Чакам с нетърпение моноспектакъла на Меглена Караламбова Кики Ван Бетовен по Е.Е.Шмит в театър 199 другия петък :shappy: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от lila »

Да се похвалиш после :dovolen:
Публикувай отговор

Обратно към “Музика, концерти, кино, театри, купони”