Ядоса ме това, че ......

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7410
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 861 пъти
Получил благодарност: 1662 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от ljuboznatelna »

Идва ми наум само да сложите видеонаблюдение, ако мислите, че ще ви свърши работа за нещо.
С такива хора с хубаво не може да се разбере човек.
Не зная дали закона позволява да изградите някаква стена на метър от оградата,защото знам, че за висока ограда могат да подадат жалба.
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17067
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 142 пъти
Получил благодарност: 492 пъти
Обратна връзка:

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Миша »

Чета днес новините, нищо ново за нашата територия , пореден град, откъснат от света, защото завалял пролетен дъжд...

Чета по-нататък, временният мост, построен над река Мелнишка бил отнесен от придошлата река, нищо чудно отново, такова ни е днешното строителство, знаем си го, но следващото изречение ме потресе, старият мост, строен още по римско време, , бил съборен преди десетина дни, за да го разширели, кой бе, мръсни диви варвари, ви разреши да съборите нещо, което е устояло 2000 години, когато не можете да построите нещо, което да върши работа за десет дни!!!!!!!!! :svekurva: :svekurva: :svekurva: Българските талибани в действие ... :evil:
Сашо Филипов кметски наместник на Мелник:

„Не предполагахме че атмосферните условия така ще ни заварят неподготвени. 24 часа не е спирало да вали придойде реката и алтернативния мост виждате отнесе го реката. Ако не беше бутнат стария мост нямаше да има проблеми никакви.
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Бобсъна
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1621
Регистриран на: Апр 14, '10, 09:22
Местоположение: Пазарджик
Дал благодарност: 10 пъти
Получил благодарност: 119 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Бобсъна »

Демонокрацията е по силна и от най старите римски мостове-факт!!
Изображение
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13546
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 178 пъти
Получил благодарност: 278 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от kim »

Как ще рушиш римски мостове? Тези нормални ли са? В други държави поставят два камъка един върху друг и го обявавят за автентично и историческа забележителност, тук рушат заради едната прерязана лента по новините...
Колко старинни селища унищожиха с прословутите магистрали, дето освен амортисьорите на автомобила ти се разбиват и бъбреците? За 2-3 години всичко е кръпка до кръпка с разноцветен асфалт, равно място няма...
Огледаш се на около, ширнати полета, собственост на чужди граждани закупени от подставени лица, щото закона не позволява иначе...И си мисля, кога ли ще дойде времето, някой чужд да каже: "Тази земя е моя, аз съм си я купил!"
Защото така принудиха народа.
И никой да не се заблуждава, че сме суверен! Никои сме! Нищо сме!
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13546
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 178 пъти
Получил благодарност: 278 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от kim »

Ние сме стадионите и открития фитнес за милиони в села, без население, а до стадиона живее само един пенсионер дето не може да си купи лекарствата!
Ние сме еко пътеките, дето по проекти беседка от талашит струва 20 000 лв. Ние сме, дето ни заграждат собствените земи в общините, без да знаем, че вече са обявени на други и заградени за пасища на крави и се точат субсидии...за "зелена трЯва" но не смееш да гъкнеш....:ufff: Ние сме най-великата нация на три морета, но сега и гьол нямаме!
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от clock »

Мише, снощи и аз го чух ,това за стария мост, по радиото. Хората все по- малко мислят - за пореден път си казах. После си викам - как ще са в унисон с днешното време ако оставят нещо вечно за сравняване с еднодневка. Не могат да си го позволят. Така е много по- изгодно. Като няма 2000 годишен мост, по който да минат хората, колкото и пъти пролетни, летни, есенно- зимни дъждове отнесат еднодневката, толкова пъти тя ще се ремонтира. Добро за хората и парички, естествено, за джобчето на някой. Толкова е в духа на времето! И толкова отговаря на днешното изкривено мислене. И на пълната му липса.
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17067
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 142 пъти
Получил благодарност: 492 пъти
Обратна връзка:

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Миша »

Кощунство е това, Клоки, кощунство ! :evil:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17067
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 142 пъти
Получил благодарност: 492 пъти
Обратна връзка:

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Миша »

Това не ви е градски парк, продажници...... :eeeh: :svekurva: :svekurva: :svekurva: Вместо дървени пътеки и патрули, които да съблюдават реда, ние кОпаме Рилските езера! Не е добре да кълна, но отвътре някак идва...поредното кошунство, не остана нещо несъсипано ....

Изображение

Изображение

Изображение

Реве ми се....
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13546
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 178 пъти
Получил благодарност: 278 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от kim »

Поредната еко-пътечка...Мише, не се ядосвай, никой не може да спре усвояването на евро-проектите. Това е да не си калят маратонките туристите. Ти знаеш ли колко струва този чакъл ли е, филц ли е...?? Безценен е!
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15971
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 1911 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Гео, граф »

Е не, това е тотална малоумщина, не мога да повярвам на очите си :o :shock: !!! Само до няколко месеца ще тръгнат ровините, а после ще се налеят още средства, за да ги спрат. Междувременно релефа ще се промени, защото никой не може да спре природните процеси, а голямата част от парите по програмата ще са изтекли в нечии джобове...

Няма да се разкопава, няма да се разорава. Това са спекулации. В района стартира проект за укрепване на туристическите пътеки, поставяне на дървени парапети и борба с ерозията. През юли и август има голям туристически поток. По принцип се работи ръчно. Този багер се наложи да обработи малък участък", обясни в ефира на „Здравей, България" Красимир Андонов, директор на Национален парк "Рила".

А това какво е, бе, аланкоолу?!? :svekurva: :svekurva: :svekurva: :svekurva:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”