Футболни съпруги

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11923
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 354 пъти
Обратна връзка:

Re: Футболни съпруги

Мнение от johnstalker »

Малелей... не съм предполагал, че има истински футболни съпруги, дето не са фенки на неделното предаване.. :hihihi:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Футболни съпруги

Мнение от bouquet »

Предаването не го гледам, защото не ме кефи да слушам колко им е тежко, че по цял ден трябва да ходят на козметик, масаж, фитнес и време за Мол да намерят...тежко им на горките.
Футболистите не случайно се комбинират най-добре или с манекенки, или с фолк певици. Благо Георгиев оная вечер го гледах случайно, ама то момчето е толкова объркано, че не знае кой е и къде е...Уж много вярващ бил, а си татуирал по тялото на английски, че обича Исус. Аз до колкото знам християнската вяране толерира татусите. Детенце очаквал, а не смята да се жени т.е. това дете е в грях създадено и в грях живее вярващият Благо...Ама нека е жив и здрав!
Според мен различен в най-добрият смисъл на думата е Бербатов! Много ми харесва начина му на живот на това момче!
И последно, че стана мн дълго Пол Нюман няма как да гледаме в реалити, защото не е жив, а и едва ли би участвал в подобен формат, според мен.
Търся добри хора
Аватар
elina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1000
Регистриран на: Ное 28, '09, 15:14

Re: Футболни съпруги

Мнение от elina »

Тук фудболните съпруги ли обсъждаме :hmmm: много сте писали мързи ме да чета толко много ама, и аз да кажа заглеждам се от време на време .е лошо няма :D Даже лекинко им завиждам. искам и аз да можех по цялден като тях :angelche: и да изглеждам като тях ,даже понякога се опитвам ама не ми се получава :snif:
Е в крайна сметка ,кой как си го направи :hihihi:
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Футболни съпруги

Мнение от 5ia »

Благо такива работи ли прави :shock: ? Може, аз го знам от преди години, когато обясняваше , че е завършил МГ. Пък от нашите футболисти много не се интересувам, защото аз обичам спорта....ама те играят някаква игра, дето не я разбирам.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Футболни съпруги

Мнение от Titi »

юлия-цветоман написа:Ха ха, за какво била темата, пък аз реших, че Тити нещо ще се жалва :liubov2: доколкото си спомням тя е точно футболна съпруга :hihihi: Тити ела сподели челен опит и докажи, че не всички футболни съпруги са "кухи барбита" :gush:
И за да е не е чист спам - това предаване сега го чух за пръв път :oops: и не мога да коментирам.
Мдаа, няма как да избягам от действителността - аз съм бивша футболна съпруга и настоящо кухо Барби. Бивша, защото съпруга ми остаря и от футболист, се превъплати в икономист. Аз си останах все такава куха Барби. Дал е открила абсолютната истина - само такива като нас двамата могат да се съберат, пък и да се оженят на всичкото отгоре. Мъка, мъъъкааа.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Футболни съпруги

Мнение от DOBI »

Тити ти си доста далеко от "кухо Барби"! :nod:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11923
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 354 пъти
Обратна връзка:

Re: Футболни съпруги

Мнение от johnstalker »

DOBI написа:Тити ти си доста далеко от "кухо Барби"! :nod:
Все пак това не и пречи да иска да бъде такова! :hihihi:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Футболни съпруги

Мнение от Titi »

johnstalker написа:
Все пак това не и пречи да иска да бъде такова! :hihihi:
Искам, та две не виждам от искане :D
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Футболни съпруги

Мнение от Satori »

Не помня кой писател беше казал, че нищо не може да се сравни със спокойствието, което носи глупавата жена. Май спокойствието е както за мъжът-късметлия, така и за нея самата. :liubov2:
Аватар
юлия-цветоман
Дълго кафе
Мнения: 148
Регистриран на: Дек 2, '09, 22:58

Re: Футболни съпруги

Мнение от юлия-цветоман »

Titi написа:
юлия-цветоман написа:Ха ха, за какво била темата, пък аз реших, че Тити нещо ще се жалва :liubov2: доколкото си спомням тя е точно футболна съпруга :hihihi: Тити ела сподели челен опит и докажи, че не всички футболни съпруги са "кухи барбита" :gush:
И за да е не е чист спам - това предаване сега го чух за пръв път :oops: и не мога да коментирам.
Мдаа, няма как да избягам от действителността - аз съм бивша футболна съпруга и настоящо кухо Барби. Бивша, защото съпруга ми остаря и от футболист, се превъплати в икономист. Аз си останах все такава куха Барби. Дал е открила абсолютната истина - само такива като нас двамата могат да се съберат, пък и да се оженят на всичкото отгоре. Мъка, мъъъкааа.
Направо ми разби илюзията, че ти "не си от тях, как' Сийке" :o /сега как ще спя незнам/ ама все ми е тая и куха и пълна и руса и черна аз пак ще си те обичам :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”