ново начало

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
libra
Наркоман
Мнения: 11646
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 98 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: ново начало

Мнение от libra »

Мими,много ми харесва!Какво си метнала на гредите?
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: ново начало

Мнение от lenuza73 »

Мими да знаеш,че си на точното място и при точните хора.Аз акъли не мога да давам,щото нямам достатъчно :lol: обаче тук има жени с огромен опит и знам ,че ще ти помогнат със съвети ,как и какво да промениш,за да можеш един ден да си седнеш на дупето и само да хълцаш от красотата която те заобикаля :daaa:
mimivd
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1717
Регистриран на: Фев 14, '13, 15:59
Местоположение: Видин
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 57 пъти

Re: ново начало

Мнение от mimivd »

lenuza73 написа:Мими да знаеш,че си на точното място и при точните хора.Аз акъли не мога да давам,щото нямам достатъчно :lol: обаче тук има жени с огромен опит и знам ,че ще ти помогнат със съвети ,как и какво да промениш,за да можеш един ден да си седнеш на дупето и само да хълцаш от красотата която те заобикаля :daaa:
Трудно се осмелих да се обадя,но от онзи момент усещам само топлота.Благодаря на всички!
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: ново начало

Мнение от lenuza73 »

mimivd написа:
lenuza73 написа:Мими да знаеш,че си на точното място и при точните хора.Аз акъли не мога да давам,щото нямам достатъчно :lol: обаче тук има жени с огромен опит и знам ,че ще ти помогнат със съвети ,как и какво да промениш,за да можеш един ден да си седнеш на дупето и само да хълцаш от красотата която те заобикаля :daaa:
Трудно се осмелих да се обадя,но от онзи момент усещам само топлота.Благодаря на всички!
Не е страшно ,давай смело напред ...тук всички си помагаме кой с каквото може :gush:
mimivd
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1717
Регистриран на: Фев 14, '13, 15:59
Местоположение: Видин
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 57 пъти

Re: ново начало

Мнение от mimivd »

libra написа:Мими,много ми харесва!Какво си метнала на гредите?
Ох,не ме питай.До този момент градинката ми служеше като пристанище.Купувах различни растения и ги засаждах уж обмислено някои,но се оказа май с едничката цел да ги имам.Мислех си,че все ще дойде време един ден да я подредя.Та тези греди,които искам да облека с рози отстрани искам да покрия с растения и отгоре.Засадила съм глициния,преплетена с лоницера отдясно.От ляво още една глуциния,която оформям като дърво,до нев текома,а най-отпред пасифлора.Там май ще стане малка джунгла..Гредите са сковани като скромен скелет на пергола.На пролет ще видим какво се е получоило.
mimivd
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1717
Регистриран на: Фев 14, '13, 15:59
Местоположение: Видин
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 57 пъти

Re: ново начало

Мнение от mimivd »

:daaa:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: ново начало

Мнение от Noel »

Аааа,Мим :lol: :lol: :lol:
Здраво си я озеленила перголата.
Ще трябва половинката и бетонови колони да лее след година-две :daaa:
А и рози поръча :hihihi:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
mimivd
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1717
Регистриран на: Фев 14, '13, 15:59
Местоположение: Видин
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 57 пъти

Re: ново начало

Мнение от mimivd »

Ноелче,така сме се разбрали-от мен озеленяването,от него-майсторлъка.Новите розички съм предвидила за градинката с езерцето.На мястото на едногодишните ще има рози.Ще ги строя там в две редички.Само там имам що годе някаква почва,другите три страни са като при теб.Тази градинка е точно върху основите на съборената стара къща.Умните строители вместо да изнасят руините,запълнили с тях основите.Почвата и тя е под всякаква критика.Благодарение на торенето и обилното поливане ще се справим.Последната седмица вали често и там няма влизане.Щом поспре, ще сея райграс,а после ще чакам розите :ieeee:
mimivd
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1717
Регистриран на: Фев 14, '13, 15:59
Местоположение: Видин
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 57 пъти

Re: ново начало

Мнение от mimivd »

Изображениетова остана от лятото,да ми топли сърцето
mimivd
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1717
Регистриран на: Фев 14, '13, 15:59
Местоположение: Видин
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 57 пъти

Re: ново начало

Мнение от mimivd »

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”