ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Аватар
betyvan
Kафенце
Мнения: 33
Регистриран на: Дек 9, '09, 09:43
Местоположение: София

Re: ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Мнение от betyvan »

:lol: на мен ми се падна Кариера :D :D ама аз не ходя на работа, значи ли това че ще се издигам в домашната работа :D ще взема да си стана един началник като нищо :lol:
Изображение
Аватар
nikolica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1036
Регистриран на: Дек 1, '09, 06:57
Местоположение: пловдив

Re: ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Мнение от nikolica »

На сина се подна ШЕСТИЦА, от тотото или в училище :lol:
Няма нужда да се ядосвате за нещо, което може да се промени. А ако не може да се промени, съвсем няма смисъл.
isa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1865
Регистриран на: Ное 29, '09, 12:03

Re: ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Мнение от isa »

А аз ви чета без да видя линка и през цялото време се чудя как така всички помните миналогодишните късметчета и колко разнообразни късмети са били заложени във вашите баници. Моят е виртуален късмет е да ям всичко което поискам и нищо да не ми се лепи, ама аз си ги имам тези неща, та ще взема да си изтегля още един, дали е в регламента?
Аватар
tanya1602
Виенско кафе
Мнения: 311
Регистриран на: Ное 29, '09, 07:50
Местоположение: София

Re: ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Мнение от tanya1602 »

isa написа:А аз ви чета без да видя линка и през цялото време се чудя как така всички помните миналогодишните късметчета и колко разнообразни късмети са били заложени във вашите баници. Моят е виртуален късмет е да ям всичко което поискам и нищо да не ми се лепи, ама аз си ги имам тези неща, та ще взема да си изтегля още един, дали е в регламента?
Давай !!! Аз си тегля по няколко на ден :mrgreen:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Мнение от Titi »

Повече от пет пъти теглих миналата седмица, все нещо свързано с работа ми се пада. А аз съм мързелива и не ща работа. Спрях да тегля, чак днес отново се престраших и ми се падна "кариера" :ufff: Не ща и кариера да правя, то пак с работа свързано, но си мисля, че няма как да избягам от този ми късмет, дето все той се пада.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
toni
Кафевар/ка/
Мнения: 900
Регистриран на: Ное 29, '09, 21:45
Местоположение: София

Re: ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Мнение от toni »

Ми няма лошо, работи върху себе си- маникюрче, фитнесче, кръчмичка, гримче, дрешка и събота и неделя екскурзийка или си почиваш (аз съм по графиците, виж как ти разграфих седмицата набързо :lol: )
Аватар
tanya1602
Виенско кафе
Мнения: 311
Регистриран на: Ное 29, '09, 07:50
Местоположение: София

Re: ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Мнение от tanya1602 »

Titi написа:Повече от пет пъти теглих миналата седмица, все нещо свързано с работа ми се пада. А аз съм мързелива и не ща работа. Спрях да тегля, чак днес отново се престраших и ми се падна "кариера" :ufff: Не ща и кариера да правя, то пак с работа свързано, но си мисля, че няма как да избягам от този ми късмет, дето все той се пада.
Не можеш да си избягаш от късмета....Ще правиш кариера и ще работиш, та пушек ще се вдига... :tzvetentze:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Мнение от Titi »

toni написа:Ми няма лошо, работи върху себе си- маникюрче, фитнесче, кръчмичка, гримче, дрешка и събота и неделя екскурзийка или си почиваш (аз съм по графиците, виж как ти разграфих седмицата набързо :lol: )
ихааааааа, в някой друг живот сигурно може и да ми се случи :D
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Мнение от vodo-leika »

toni написа:...маникюрче, фитнесче, кръчмичка, гримче, дрешка и събота и неделя екскурзийка или си почиваш ... )
Това викаш от баницата ли е? :lol: :lol:
На мен ми се падана - метла - можело съм да чистя, но можело съм и да полетя... :lol:
Аватар
tanya1602
Виенско кафе
Мнения: 311
Регистриран на: Ное 29, '09, 07:50
Местоположение: София

Re: ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Мнение от tanya1602 »

vodo-leika написа:
toni написа:...маникюрче, фитнесче, кръчмичка, гримче, дрешка и събота и неделя екскурзийка или си почиваш ... )
Това викаш от баницата ли е? :lol: :lol:
На мен ми се падана - метла - можело съм да чистя, но можело съм и да полетя... :lol:
Едното не изнлючва другото / метеш, летиш, после пак метеш и пак летиш... / :mrgreen: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”