НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от orkud »

Разби ме направо с истината и ..с болката, че е истина :hmmmmmm:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от Titi »

Избягвам да гледам новини и да чета вестници в последната година, но снощи се загледах в новините по БТВ, заради което изпаднах отново в безсилна ярост.
Гледах как събориха две тоалетни в Дупница, защото били незаконни http://www.dennews.bg/news/2011/4/13/19 ... vunshna-wc" onclick="window.open(this.href);return false;
След това гледах каква присъда е дал съда на Христо Ковачки, след като установи, че е укрил над 16,7 милиона лева данъци - три години УСЛОВНО!
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=856128" onclick="window.open(this.href);return false;
И сякаш това беше малко, та мазохистично изгледах и интервю с бащата, обезчестил дъщеря си на 12 години, след което системно я изнасилвал в следващите пет. Със знанието и съгласието на майката и бабата на детето. http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=700344" onclick="window.open(this.href);return false; Разлюля ми се цялото същество при обясненията на журналистката, че момичето е настанено в кризисен център, но през лятото ще навърши 18 години и няма да е възможно да седи повече там, а държавата не е помислила какво ще се случи с това дете тогава. Единствената й алтернатива е да се върне в единствения си дом - при бащата изнасилвач и майката изродка.

Бягайте надалече от тази държава, направете всичко възможно и невъзможно децата ви да се махнат от нея и никога да не се връщат. При първа създадена възможност моето семейство ще го направи, като поне за детето си съм спокойна, че вече не живее тук и не иска да чуе за връщане България.
Саше, още ли не разбираш сина си, който не иска да живее в държава, защитаваща убийци, крадци, престъпници и гадове, мачкаща честните хорица борещи се за хляб и оцеляване? Повръща ми се от тая държава.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от evita »

На 1000% подкрепям Тити :daaa: ,абсолютно!
И в най скоро време мисля да си събера куфарите :nod:
naa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1542
Регистриран на: Яну 16, '11, 13:12

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от naa »

На 1000% подкрепям Тити ,абсолютно!
И в най скоро време мисля да си събера куфарите
Браво!
Щом едно нещо е лошо, значи другото е добро!

Няма що, желязна логика! Тази логика даже и на изборите работи.

А си препрочетете "Кръстникът" на Марио Пузо. Там, отвъд океана, такива неща са започнали да стават, когато при нас даже не си заключвахме портите.
------------------------------------------------------------------------
http://shtastie.snimka.bg/nature/juni2013.797618" onclick="window.open(this.href);return false;

Чисто е не там, където чистят, а там, където не цапат.
naa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1542
Регистриран на: Яну 16, '11, 13:12

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от naa »

Аз най обичам да чета вестници отпреди 15-20 и повече години - белите конци, с които са съшити, са мноооого явни.

Мисълчицата на стопанина им си личи отдалеч.
Ама то и сега средстата за масова (***)информация си имат собственик и той решава какво да се пише в тях,
/и съответно какво да мислят хората / Режисура и дресура.

или аз нещо се лъжа?
------------------------------------------------------------------------
http://shtastie.snimka.bg/nature/juni2013.797618" onclick="window.open(this.href);return false;

Чисто е не там, където чистят, а там, където не цапат.
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от evita »

naa написа:
На 1000% подкрепям Тити ,абсолютно!
И в най скоро време мисля да си събера куфарите
Браво!
Щом едно нещо е лошо, значи другото е добро!

Няма що, желязна логика! Тази логика даже и на изборите работи.

А си препрочетете "Кръстникът" на Марио Пузо. Там, отвъд океана, такива неща са започнали да стават, когато при нас даже не си заключвахме портите.
Абе чели сме няколко пъти Кръстникът :nod: .Тука докато се съскаме и хапеме,понеже сме на балканите ,хората се качиха на Луната.Ама аре.
Изборът е мой и личен,това е.Не искам да прекарам остатъка от живота си ,където живота е безценен,буквално,не струва пукнат лев :hmmmmmm: .Всичко друго е изброено в тази тема,то си се трупа като горчилка и те стяга в гърлото :hmmmmmm: защото си бесен и безсилен и безкрайно огорчен :evil:
Ламята Спаска
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Фев 14, '10, 16:58
Местоположение: София- гулемото село

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от Ламята Спаска »

Titi подкрепям те!
Лошото е, че безкрайно обичам Родината си, а мразя държавата си!
Опитах преди време да го направя, изпаднах в депресия и се върнах за да посрещам всяко утро с поглед към Витоша!
Липсваше ми...
Е па нема толко убава страна!
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от Titi »

Ламята Спаска написа:Titi подкрепям те!
Лошото е, че безкрайно обичам Родината си, а мразя държавата си!
Опитах преди време да го направя, изпаднах в депресия и се върнах за да посрещам всяко утро с поглед към Витоша!
Липсваше ми...
Е па нема толко убава страна!
:dovolen: :sheart:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от bouquet »

Оня бодигард, дето ни управлява, вчера обяснява колко добре живеем ние! И това се случва в Харватска. Държава, в която средната заплата е 700 евро :shock:
А и предупреждава големите държави да спазват правилата :lol: Предупреждава нашия :lol: :lol:
Какъв смешко е начело на държавата!
П.С.
Предния ден замразиха пенсиите до 2013 /сетете се, че изборите са тогава/, а в същото време в министерството на финансите си направили китна фитнес зала за няколко стотин лева!!!Дянков е решил атлети да ги прави! :lol: :lol:
Търся добри хора
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от dora »

Вчера разбрах ,че всяка година процент от парите от благотворителна великденска изложба се дават на групите за деца със СОП / в които работих до преди месец/.
Как пък в тези групи това не се знаеше.
И колко са 20-30 лв. та някой се полакуми за тях? :twisted:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”